Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
*joy* търпение ти пожелавам HugМария чак сега почва да заспива що годе нормално е пак гушната но без люшкане.

# 46
  • Мнения: 2 334
Някои има ли нашия проблем?Вечер като  слагам дъщеря ми  да спи то  е рев то е чудо TiredЯвно е от топлото защото тя иначе няма проблем със спането през деня -заспива си сама без люшкане или каквото и да е ,но вечер е ад просто докато заспи реве постоянно (горе долу по 30 мин.) и пие много вода като се има в предвид че и през деня пие .И през нощта се върти постоянно и даже по някое време към 4-5 сутринта пак започва да плаче и като и дам да пие вода се поуспокоява и пак заспива ,но не и е много спокоен съня TiredХем е отворен прозореца хем пак е ад и вече незнам какво да правя Sad

# 47
  • Мнения: 4 111
malkata Viki, миналото лято синът ми беше голям колкото твоето дете и се принудихме да сложим климатик. Сега сме на гости при майка ми, няма климатик и детето спи само по памперс, пак се буди нощем за вода, много му е топло. Отваряме вратие и прозорците на всички стаи и така спим.

# 48
  • Мнения: 1 367
Да питам и аз. Всички ли бебоци се отказват по някое време от сутрешния сън? Синът ми продължава да става много рано- в шест часа, после заспива към 9.30, спи до към 11 и нещо и  е буден в най-големите жеги. Следобед заспива към два, три часа. Не ми пречи сънят два пъти на ден, а това, че реално изпускаме най-хубавото време за разходка, не иска вече да спи навън.
Чак сега видях темата.Поздравления на авторката за хубавата идея и да отговоря на това питане,тъй като режимът на моя син е почти същият.С тази разлика,че той още спи навън.По принцип би могла да опиташ внимателно да му поизместиш графика на спане.Ако го слагаш по-късничко вечер да спи,може и да си поспива сутрин малко повече и да заспива към обед,когато вече е много горещо за излизане.Не че при нас това действа,но логично би било да е така.Забелязвам,че колкото по-късно го сложа да спи вечер,толкова по-рано ми цъфва сутринта.

# 49
  • Мнения: 1 168
Бравооо ! По-нататък и аз ще питам!

# 50
  • Мнения: 9 973
Някои има ли нашия проблем?Вечер като  слагам дъщеря ми  да спи то  е рев то е чудо TiredЯвно е от топлото защото тя иначе няма проблем със спането през деня -заспива си сама без люшкане или каквото и да е ,но вечер е ад просто докато заспи реве постоянно (горе долу по 30 мин.) и пие много вода като се има в предвид че и през деня пие .И през нощта се върти постоянно и даже по някое време към 4-5 сутринта пак започва да плаче и като и дам да пие вода се поуспокоява и пак заспива ,но не и е много спокоен съня TiredХем е отворен прозореца хем пак е ад и вече незнам какво да правя Sad
от жегите е

# 51
  • Мнения: 5 940
 steli76, той си ляга сигурно в 11 часа вечерта. Не е проблем ранното лягане. Просто е ранобуден, по разкази на майка ми съм била същата. Пробвам да му измествам малко по-късно сутрешния сън, но става много нервен. Примирих се, вече си направихме сутрешната разходка Laughing

# 52
  • Мнения: 5 940
malkata Viki,това, че детето реве вечер може и да се дължи на натрупаните през деня емоции. Гушкай я малко, поуспокоявай я. Предполагам, че през нощта се върти от жегите, отваряйте прозореца, ако не го правите.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 735
За ssillvvi- ако не ти се чака отиди на преглед с вагинален ехограф.На мен така ми установиха бременността.

# 54
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Някои има ли нашия проблем?Вечер като  слагам дъщеря ми  да спи то  е рев то е чудо TiredЯвно е от топлото защото тя иначе няма проблем със спането през деня -заспива си сама без люшкане или каквото и да е ,но вечер е ад просто докато заспи реве постоянно (горе долу по 30 мин.) и пие много вода като се има в предвид че и през деня пие .И през нощта се върти постоянно и даже по някое време към 4-5 сутринта пак започва да плаче и като и дам да пие вода се поуспокоява и пак заспива ,но не и е много спокоен съня TiredХем е отворен прозореца хем пак е ад и вече незнам какво да правя Sad
С какво я храниш - кърма, АМ, или друго?

# 55
  • Мнения: 2 334
Някои има ли нашия проблем?Вечер като  слагам дъщеря ми  да спи то  е рев то е чудо TiredЯвно е от топлото защото тя иначе няма проблем със спането през деня -заспива си сама без люшкане или каквото и да е ,но вечер е ад просто докато заспи реве постоянно (горе долу по 30 мин.) и пие много вода като се има в предвид че и през деня пие .И през нощта се върти постоянно и даже по някое време към 4-5 сутринта пак започва да плаче и като и дам да пие вода се поуспокоява и пак заспива ,но не и е много спокоен съня TiredХем е отворен прозореца хем пак е ад и вече незнам какво да правя Sad
С какво я храниш - кърма, АМ, или друго?

На АМ сме .Не е да е гладна. Simple Smile

malkata Viki,това, че детето реве вечер може и да се дължи на натрупаните през деня емоции. Гушкай я малко, поуспокоявай я. Предполагам, че през нощта се върти от жегите, отваряйте прозореца, ако не го правите.

Да ти кажа не мисля че е от емоции защото си личи че и се спинка и се върти да заспи и мрънка и се поти по главичката.Спим на отворен прозорец а тя е облечена с боди с къс ръкав съвсем тънко и едни къси панталонки като не я завивам с нищо (че тя не търпи да е завита)Мисля че не е навлечена като се има в предвид че не е завита и е отворен прозореца.Ето тази нощт се буди 4-5 пъти и като и дам вода пие и се успокоява Tired

# 56
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
И ние сме на АМ и като почнеше да прави така беше гладна, в началото и увеличавах количеството, но като стигнахме 210 гр почнах да и слагам Плазмон, за да я засити. Сега и давам 210 гр и слагам по 4 бишкоти плазмон и като заспи вечер към 21.30 - 22.00, се буди 7.30 - 8.30. Много рядко да се събуди през нощта или ако се буди сама си намира бибероната и заспива без да ни буди нас Hug. Случаите в които плаче са изключително редки и то когато нещо я боли или се уплаши насън

# 57
  • Мнения: 2 334
И ние сме на АМ и като почнеше да прави така беше гладна, в началото и увеличавах количеството, но като стигнахме 210 гр почнах да и слагам Плазмон, за да я засити. Сега и давам 210 гр и слагам по 4 бишкоти плазмон и като заспи вечер към 21.30 - 22.00, се буди 7.30 - 8.30. Много рядко да се събуди през нощта или ако се буди сама си намира бибероната и заспива без да ни буди нас Hug. Случаите в които плаче са изключително редки и то когато нещо я боли или се уплаши насън

Аз попринцип и правя 230 мл.АМ и тя си изпива средно по 190-200мл. а някои път и всичките си изпива.Не ми се струва да е гладна защото тя не се сабужда а ми е със затворени очи и мрънка и се върти неспокоина.Съдя по това че не е гладна защото като яде вечер в 21.30ч. след това яде сутрин в 9.30ч.Буди се към 8-8.30ч. сутринта но не е гладна и си играе (изпробвала съм веднага като се сабуди да и дам да яде но изпива много малко мляко и то със зор) и към 9 и нещо започва да огладнява и горе долу към и половина яде.По това съдя че не е да е гладна защото щеше да се буди и да си търси папкането.Явно топлото не и се отразява добре и лошото е че няма какво повече да направя от това да  е отворен прозореца и да е малко облечена Tired

# 58
  • Мнения: 387
И ние сме на АМ и като почнеше да прави така беше гладна, в началото и увеличавах количеството, но като стигнахме 210 гр почнах да и слагам Плазмон, за да я засити. Сега и давам 210 гр и слагам по 4 бишкоти плазмон и като заспи вечер към 21.30 - 22.00, се буди 7.30 - 8.30.

Може ли повече инфо за тези бишкотки моля ,чудя се дали да не пробвам и аз ... newsm78 Благодаря предварително   bouquet

# 59
  • Мнения: 9 973
аз не съм взимала на плазмон,а обикновени(бебешки) бисквити
плазмон знам,че са много сладки

Общи условия

Активация на акаунт