"Зелева супа"- има ли желаещи?!

  • 30 277
  • 247
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 410
 И на мен щеше да ми любимия ден, но ако даваха по 5-6кг банани и по 10 млека.
 Аз смятам после да се храня горе- долу разделно. В смисъл много много да не смесвам белтъчини и въглехидрати, да не се храня след 18 и преди 12. И много спорт!
 Смятам да спазвам фазите на луната и да гладувам.

# 241
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И на мен щеше да ми любимия ден, но ако даваха по 5-6кг банани и по 10 млека.
 Аз смятам после да се храня горе- долу разделно. В смисъл много много да не смесвам белтъчини и въглехидрати, да не се храня след 18 и преди 12. И много спорт!
 Смятам да спазвам фазите на луната и да гладувам.

Такъв е и моят принцип. Надявам се да има ефект. Сега в момента не съм на супата, но от другата седмица - отново ще я повторя...

# 242
  • Мнения: 135
Здравейте ,момичета!
До сега не съм спазвала диети,но   ви следя редовно.От тази съпричастност обаче не се отслабва/проверено е Joy/
Та снощи се амбицирах и си направих половин порция-че то и тя цяла тенджера бе! #Crazy
Та почнах я супичката като хранителна добавка/с кисело млекце/.
Ако ми помогне с  smile3550 може и да се стегна!!!
Направо ви завиждам на волята!

# 243
  • Мнения: 794
Момичета, намерих начин да преодолея вечерния глад на четвъртия ден:
1. Направих си шейк от 1 чаша мляко и 1 банан, но понеже вкусът на банан вече ми омръзна, си сложих и 5-6 ягоди. Пасирах ги с пасатора и стана супер!
2. Започнах да меря някои от миналогодишните дрехи и като установих, че някои от тях вече ми стоят добре, съвсем забравих за глада! А и настроението ми се оправи!

# 244
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте ,момичета!
Ако ми помогне с  smile3550 може и да се стегна!!!
Направо ви завиждам на волята!

Не съм сигурна, че успехът е в честото ходене до тоалетната!
Желая ти успех! От вторник отново съм на супата, че тази събота и неделя се срамувам от себе си!

# 245
  • Мнения: 410
 Момичета, аз приключих втора фаза успешно и без прегрешения! Току- що обявих започването на лунуването ми.  С него започва и голямото наливане със зелен чай!
Ако ми помогне с  smile3550 може и да се стегна!!!
Да ти кажа, че втория път пазя диетата с таблетки. Вече 2 пъти пропускам 3-я прием на хапчетата и ги пия чак към 12 вечерта. На сутринта като стана само в WC стоя. Може и съвпадение да е.

# 246
  • Мнения: 135
Aми за WC не ми помага особено,обаче открих,че ме засища и мога да си я ям с удоволствие.  Лошото е ,че трябва да готвя за стоката в къщи и как ще устискам... не знам Embarassed

# 247
  • Мнения: 410
 Връщам се в темата (нали вече финиширах), за да кажа, че ходенето в тоалетната не е било от супата, а от нитратите на морковите, които поглъщам в промишлени количества. Свърших със  супата, карам само на моркови... и пак продължава...
 Вече се чудя какво и е пречистващото на тази диета ако поема прилично количество нитрати и кой знае още какво...
 

Общи условия

Активация на акаунт