носите ли на стрес?

  • 3 981
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 099
На секс нося по-охотно...

Нося на стрес, но и аз вече не го търся... Едно време ми беше много гот "това, което не ме убива да ме прави по-силна", ама вече не ми е интересно. Даже и аз разбрах, че психиката не е баш мускул, та да го тренираш толкова старателно...

# 31
  • Мнения: 97
Ма нон - стоп съм в стрес.Половин БГ стана СФ ( СА, пардон)/Това си е стрес.Со целио си манталитет.

# 32
  • Мнения: 2 386
Хамали ли ни нарече? От желязо да
сме, все ще изокаме един ден. Какво
е стрес, дефинирай. Да знам нося ли.

Аз носех, носех, па изоках.

# 33
  • Мнения: 29
О, да...нося на стрес и то от дете, но притежавам едно свойство стреса да се проявява след като всичко е преминало и страдам със задна дата Rolling Eyes

# 34
# 35
  • Мнения: 1 380
На секс нося по-охотно...

Ха-ха.... newsm10

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
Тествал ли ви е живота, та да разберете носите ли или не?

Не ме тества, щото знае, че нося и направо си ме стресира.
Нося страшно много на стрес - стягам се. Само дето после като мине всичко и се отпусна съм като болна.
Тази седмица бяхме с дъщеря ми в болница и нито съм спала, нито съм яла. Пуснаха ни в домашен отпуск за събота и неделя и съм като пребита - само спя и ям.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 423
На секс нося по-охотно...

Нося на стрес, но и аз вече не го търся... Едно време ми беше много гот "това, което не ме убива да ме прави по-силна", ама вече не ми е интересно. Даже и аз разбрах, че психиката не е баш мускул, та да го тренираш толкова старателно...

Дяволски си права за това..... И за другото, най-вече за първото  Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 62 595
И мен много ме изкефи сравнението с мускула. Много точно попадение.

# 39
  • Мнения: 2 448
И мен много ме изкефи сравнението с мускула. Много точно попадение.

Така е за съжаление, умрелите нервни клетки и с много щастие после и спокойствие не се съживяват...  Tired

# 40
  • Девин
  • Мнения: 0
нося, но лошо че не мога да плача / много ,много рядко да се разрева / ,а само стискам зъби .Кога ли ще изпуша ? NeWS78

# 41
  • Мнения: 919
Преди време бих отговорила с "не",но вече свикнах ,ако може така да се каже Rolling Eyes
Така че,да ,нося Peace

# 42
  • Мнения: 2 018
Нося, гадно ми е, ама търпя!
Кога ли и аз ще хвана гората? Нека малкия да порасне малко, може и да си бия камшика за някой и друг ден.

# 43
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Днес ми е ден за пропаганда.  Mr. Green
Нося, къде ще ходя? Тичането сутрин ме спасява.
А лекът на Минзухар много ми харесва, но такова нещо е невъзможно за направя. Кой ще ми гледа челядта?  Crazy

# 44
  • София
  • Мнения: 62 595
Днес ми е ден за пропаганда.  Mr. Green
Нося, къде ще ходя? Тичането сутрин ме спасява.
А лекът на Минзухар много ми харесва, но такова нещо е невъзможно за направя. Кой ще ми гледа челядта?  Crazy

Пъхаш я в гардероба, подпираш с един стол и изчезваш.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт