Мога ли да си направя тест за бременност преди закъснението?

  • 77 805
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Кръвен тест Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 555
Можеш да си направиш, но не се знае дали ще ти отчете вярно. Препоръчвам ти да си пуснеш кръвен тест, за около два часа са готови и ще знаеш 100% дали си бременна или не, а няма да гадаеш... привижда ли ми се сега втора черта, въобразявам ли си или какво.  newsm78 (Поне при мен беше такава ситуацията, след 2 теста, на който не можеш да определя дали наистина съществува втората черта или ми се привижда, отидох и си пуснах кръвен. И всичко излезе наяве.  Mr. Green) . Пожелавам и успех!

# 17
  • Мнения: 396

Защото моя тест излезе отрицателен , а бях бременна!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Винаги можеш да си направиш тест преди закъснението. И аз знам за Шуърчек и Престо, но най-сигурен си е кръвния. При всяка жена хормона на ббременността се натрупва различно бързо, а уринните тестове отчитат по-висока концентрация.

# 19
  • Мнения: 3 453
Имах два положителни теста преди датата.Единия 6 дни преди, другия 3 дни преди и третия в деня в който трябваше да ми дойде Peace

# 20
  • Мнения: 96
Много ви благодаря на всички!!! smile3503
Може би ще изчакам още два дни и вече ще пробвам с тест,защото нямам време за кръвен тест точно в този период. Него обаче може да го направя, когато изляза отпуск, ако разбира се не ми е дошъл мензиса до тогава!!! smile3518
При първото ми дете направих теста един ден след закъснението и ми отчете веднага, но сега се тревожа да не е рано още, но пък не пречи да пробвам. Най много да ми отчете отрицателно, а да не е верен. Чела съм, че теста може да сгреши, ако си бременна, но не и ако си. Така, че нищо не губя.  Simple Smile
Благодаря ви отново!!!!

# 21
  • Мнения: 127
Така,подновявам темата,за да не пускам нова,надявам се авторката да не се разсърди  bouquet  bouquet  bouquet
Накратко,последната ми менструация беше на 01.10,поради независещи от нас обстоятелства с мъжо правихме секс единствено на 11.10.Дано не ме сметнете за луда,но съм си втълпила,че съм бременна.На следващия ден,след секса започнаха леките болки в стомаха,които имах когато забременях със синът ми.Вчера,т.е. на 19.10 имах някакво кафеникаво зацапване по бельото,след като станах.За това съм чувала,че е признак за имплантиране,при първата ми бременност определено нямах такова.Разбирам че това зацапване може да се дължи и на много други неща,разбирам че най-добре да направя кръвен тест,но не ми се иска точно в момента.Предпочитам ако има добра новина,да я запазя за мен и мъжо за сега,а в лабораторията имам прекалено много познати.
Много се отплеснах,извинявам се Hug
Въпросът ми е 10 дена преди закъснение ще ми отчете ли теста и какъв да си взема?

# 22
  • Мнения: 1 427
Аз си направих тест Шуьр чек 5 дни преди датата и ми отчете І  Sad След 10 дни ІІ  newsm44

# 23
  • Мнения: 194
Аз лично си направих тест 2 дни преди предполагаемия цикъл и ми излезе много слаба втора чертичка.И вече след като ми закъсня се виждаше идеално.Незнам дали 10 дена преди закъснение ще покаже ако има бременност Rolling Eyes,но опитай и дано имаш  EFPУспех и пиши какво става Peace

# 24
  • Мнения: 817
На мен 10 дена преди  цикъла ми отчете отрицателен,а бях бременна.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Може да си направиш,но едва ли ще е верен

# 26
  • Мнения: 4 784
Правила съм тест преди датата ми, отчете грешен резултат.

# 27
  • Мнения: 826
Може, но отчетения резултат не е сигурен. Направи си кръвен тест ако не можеш да чакаш, явно си много нетърпелива. Успех и добри новини Grinning

# 28
  • Мнения: 3 675
Според мен е невъзможно да отчете правилно, аз съм си правила и при закъснение, пак отрицателен.Дано е това, което желаеш, доколкото виждам това е бебче и положителен тест. Hug, въоръжи се с търпение, защото е нужно.

# 29
  • Мнения: 6 274
Като гледам датата на която е пусната темата, явно авторката отдавна вече е разбрала дали е бременна или не. Дори и без тест.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт