Крем за назолабиалните гънки

  • 18 737
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 880
Само 2-3 пъти се мазах.В момента доизхабявам една мостра на клиник и като я свърша ще го почвам по-активно. LaughingЩе се включа по-нататък с отзиви. Flutter

# 46
  • Мнения: 7 418
Само 2-3 пъти се мазах.В момента доизхабявам една мостра на клиник и като я свърша ще го почвам по-активно. LaughingЩе се включа по-нататък с отзиви. Flutter
   чакам и аз! Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 776
Само 2-3 пъти се мазах.В момента доизхабявам една мостра на клиник и като я свърша ще го почвам по-активно. LaughingЩе се включа по-нататък с отзиви. Flutter
   чакам и аз! Rolling Eyes

Селма, докато чакаме Mr. Green, кажи какво ползваш в момента и какво ще си вземеш за зимата?  bouquet

# 48
  • Мнения: 7 418


Селма, докато чакаме Mr. Green, кажи какво ползваш в момента и какво ще си вземеш за зимата?  bouquet
     За в момента писала съм в темата за "Мазната кожа и....."
     За зимата,си имам Репеървеър Интенз на Клиник,но още не знам каква работа ще ми свърши.....

# 49
  • Мнения: 7 418
  За въпросните гънки.......Чувала съм,че някои се опитват да спят само по гръб.Така  лицето не "се мачкало" толкова.

# 50
  • Мнения: 776


Селма, докато чакаме Mr. Green, кажи какво ползваш в момента и какво ще си вземеш за зимата?  bouquet
     За в момента писала съм в темата за "Мазната кожа и....."
     За зимата,си имам Репеървеър Интенз на Клиник,но още не знам каква работа ще ми свърши.....

  bouquet

  За въпросните гънки.......Чувала съм,че някои се опитват да спят само по гръб.Така  лицето не "се мачкало" толкова.

+ Копринена или сатенена възглавница Mr. Green, обсъдихме я в темата за бръчките Peace

# 51
  • Мнения: 7 418




  За въпросните гънки.......Чувала съм,че някои се опитват да спят само по гръб.Така  лицето не "се мачкало" толкова.

+ Копринена или сатенена възглавница Mr. Green, обсъдихме я в темата за бръчките Peace
  Ау!Пропуснала съм я..... Rolling Eyes

# 52
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Днес бях на козметик,правих си с Псп мезотерапия    ,ефекта е поразяващ поне при мен    лицето ми  светна ,много съм доволна , челото   се загладаи на 100 процента ..сложиха ми няколко серума и коктейл от витамини ,след това се  обработва със Система за Фото-електро пореза
открих тука  малко информация   който се интересува да про4ете -  http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=6638

Много ме запали

Общи условия

Активация на акаунт