Kакво то4но се брои 3а и3невяра? - 3акьсняло петь4на

  • 6 560
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
Всичко е в главата. Оттам започва изневярата.

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 14:00 от palavata_monahinq

# 16
  • София
  • Мнения: 38 572
За мен изневяра е когато се премине към действие. И като има лъжи.
Т.е. - телефони, есемеси, срещи, секс и т.н.
Мисли и приказки не се броят. Стига да можеш да се спреш дотам.
За да можеш да стигнеш до секс със чужд мъж трябва да си предприела някои действия още преди това - например : "Мило, много работа имаме в офиса, ще закъснея".
Някъде оттам започва изневярата.

# 17
  • Мнения: 1 425
не става вьпрос 3а мьжа ми, става вьпрос 3а мен. и а3 си мисля 4е това, което е секс се брои 3а и3невяра, но кое е то4но секс? самият акт или и другите неща покрай или преди него?
самият акт

# 18
  • Мнения: 2 448
не става вьпрос 3а мьжа ми, става вьпрос 3а мен. и а3 си мисля 4е това, което е секс се брои 3а и3невяра, но кое е то4но секс? самият акт или и другите неща покрай или преди него?
самият акт

Panther, да считам ли, че ако жена ти се целува с друг, докосват се по интимните места с него и стигнат до оргазъм без самия акт на проникване, няма да го отчетеш като изневяра?  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 425
Panther, да считам ли, че ако жена ти се целува с друг, докосват се по интимните места с него и стигнат до оргазъм без самия акт на проникване, няма да го отчетеш като изневяра?  Rolling Eyes
Няма такива хора Simple Smile поне няма над 15 години Wink
Е добре да добавим че петинг/взаимно стимулиране до оргазъм с ръце също се брои за изневяра.
Целувките по-скоро не са изневяра. Не че ще ми е приятно ако жена ми се целува с друг.

# 20
  • Мнения: 1 447
не става вьпрос 3а мьжа ми, става вьпрос 3а мен. и а3 си мисля 4е това, което е секс се брои 3а и3невяра, но кое е то4но секс? самият акт или и другите неща покрай или преди него?
самият акт

Panther, да считам ли, че ако жена ти се целува с друг, докосват се по интимните места с него и стигнат до оргазъм без самия акт на проникване, няма да го отчетеш като изневяра?  Rolling Eyes
Смятъй,че това си е 100% изневяра.

# 21
  • Мнения: 2 448

Няма такива хора Simple Smile поне няма над 15 години Wink

То и аз така мисля, ама като чета какви въпроси може да зададе жена с 11 години брак / поне така пише в лентичката и/ кой знае какво и е в главата. Може да си е паднала по някой и да мисли, че ако не направи нещата до края ще и е чиста съвестта, че не е изневерила. Иначе не виждам логично обяснение на така зададения от нея въпрос.

Иначе и аз не мисля, че лек флирт, в който предварително си даваш сметка, че няма да се стигне до края е изневяра. Чак толкова, всеки се увлича понякога от някоя друга размяна на думи и погледи.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 139
Етимологията на думата отдалечава изневярата от секса на светлинни години.
Изневяра означава някой да направи нещо, което другият (другите), а и той самият не е вярвал да направи, като по този начин предаде доверието (вярата), с което се е ползвал, преди да направи нещото.
Например:
Аз не вярвам, че хората са моногамни. Не изисквам партньорът ми да прави секс само с мен. Ако парньорът ми прави секс с друга жена няма да го считам за изневяра.
Аз вярвам, че стабилна връзка се изгражда от двама разнополови човека, които се уважават, подкрепят и си имат доверие, имат общ дом и планове за общо бъдеще. Ако партньорът ми едновременно поддържа връзка с мен и с още една жена и ме лъже, че е само с мен - ще сметна това за изневяра, защото този човек ще загуби вярата, която съм му имала.

# 23
  • Мнения: 2 448

Аз не вярвам, че хората са моногамни. Не изисквам партньорът ми да прави секс само с мен. Ако парньорът ми прави секс с друга жена няма да го считам за изневяра.


Но ако партньорът ти е моногамен и изисква от теб да правиш секс само с него, а ти си с такива разбирания и правиш секс и с други, му изневеряваш, защото дали едно нещо е изневяра или не, зависи най вече от това какво мисли партньора ти по отношение на твоите действия.   Peace

# 24
  • Мнения: 1 425
Какво е изневяра е най-добре да се обсъди от участниците в една връзка и да си решат за тях. Наистина корена на думата е вяра, аз съм казал кое конкретно е една от причините да изгубя вяра в един човек. Това е лично моето виждане за нещата и не обвързвам никого с него. Всеки си решава сам за себе си.

# 25
  • Мнения: 1 447
Всеки човек разбира изневярата по различен начин.Затова трябва да седнат и да се разберат хората от дадена връзка за кой какво е изневяра.Но в повечето случаи такива разговори не се провеждат и затова после има:Ти ми изневери.
А...това не е изневяра.

# 26
  • Vienna
  • Мнения: 519
е, 3асега сьм си само с помислите, но доста интен3ивно..
мерси 3а отговорите ви.

# 27
  • Мнения: 1 425
е, 3асега сьм си само с помислите, но доста интен3ивно..
мерси 3а отговорите ви.
Ами направи пълна програма, поне после няма да се чудиш.  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 7 947
Очи пълни, ръце празни Peace
За мен изневярата е свалка, докосване, целувка, милувка...И СЕКС. Всичко изброено - заедно или поотделно!
Едно е да вървиш по улицата и да си харесаш някого с мисълта - ей...тоя къв пич е или нещо подобно. Това си е естествена реакция и ако остане само като мигновена мисъл - няма проблем, но да заничаш например колежката/колегата със седмици и да расте желанието - това си е проблем вече!
Аз по принцип съм доста ревнива де Wink

# 29
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
много ми е интересно как виждате 2-ма да седнат и да се разберат по този въпрос ..

Общи условия

Активация на акаунт