Kакво то4но се брои 3а и3невяра? - 3акьсняло петь4на

  • 6 557
  • 153
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 740
Rolling Eyes Кое според вас е и3невяра? Мисли, целувки, френска лубов, петинг, секс? newsm78
Уффф, пак гадната тема за изневерите. Вие сте мазохистки Confused
Всичко горепосочено по мое мнение даже и още мога да допълвам.

# 121
  • Мнения: 2 309
Наоми,сексуалните мераци са много обширно понятие!
Едва ли ги покриваш Thinking

# 122
  • Мнения: 738
Наоми,сексуалните мераци са много обширно понятие!
Едва ли ги покриваш Thinking

Не те разбрах особено добре, но сексуалните мераци на моите партньори явно ги покривам.

# 123
  • Мнения: 2 448
Rolling Eyes Кое според вас е и3невяра? Мисли, целувки, френска лубов, петинг, секс? newsm78
Уффф, пак гадната тема за изневерите. Вие сте мазохистки Confused
Всичко горепосочено по мое мнение даже и още мога да допълвам.

Хич не иде реч за мазохизъм Кас, този път терзанията на авторката са за нея, не за милото.  Wink

# 124
  • Мнения: 3 423
и го хванеш че е забил нещо,какво?

Нали под забиване не приемаме
еднократните подскоци встрани?
Те не са страшни, а постоянството.
Едва тогава връзката ви се обезмисля.

# 125
  • Мнения: 4 447
Изневярата е тогава, когато половинката разбере за нея.
Докато не знае  се брои за поредното твое прочуване.
Или експеримент. Както искаш го наречи.

# 126
  • Мнения: 7 947
Изневярата е тогава, когато половинката разбере за нея.
Докато не знае  се брои за поредното твое прочуване.
Или експеримент. Както искаш го наречи.
Значи хитрите и комбинативни личности никога не изневеряват  Laughing
Аз не мисля така, не може да наречеш едното ебане проучване...и то да не е изневяра!

# 127
  • Мнения: 4 447
Изневярата е тогава, когато половинката разбере за нея.
Докато не знае  се брои за поредното твое прочуване.
Или експеримент. Както искаш го наречи.
Значи хитрите и комбинативни личности никога не изневеряват  Laughing
Аз не мисля така, не може да наречеш едното ебане проучване...и то да не е изневяра!

Много точно си ко казала. Ебането си е проучване. Чукането и то.
Секса...зависи от секса. Но да правиш любов с друг - си е чиста
проба ИЗ-НЕ-ВЯ-РА. Има разлика в опита и експеримента. Да сме на ясно. Peace
НО,
Ако мъжа ми се е на*бал с някоя за една нощ. Там някакво си клатене.
Хич и не ща да знам. Като не знам - няма изневяра. Чат ли си?

# 128
  • Мнения: 7 947
Еми не, не мисля так! За мен всеки акт, с или без любов е изневяра!
А за разбирането...по тая логика нека мъжа ти изчука половината град, ама няма да ти е изневерил, понеже не си разбрала...така ли? Хм, изневярата другояче я разбирам аз...

# 129
Изневярата е тогава, когато половинката разбере за нея.
Докато не знае  се брои за поредното твое прочуване.
Или експеримент. Както искаш го наречи.
Peace Много ми хареса!Жалко че мъжете не разсъждават така когато се касае за женското проучване LaughingАз също не искам да зная дали и с коя ми е изневерявал...Негова работа.Дори съм му казала каква свобода му давам,а той като се издърви ЗАЩО съм му разрешавала,значело че и аз искам да изневерявам ShockedГръмна ме.Това някой мъже направо не си знаят интереса.Така или иначе всички мъже рано или късно изневеряват,поне му давам карт бланш доброволно,а той!?

# 130
  • Мнения: 2 448
Така или иначе всички мъже рано или късно изневеряват,

Зещо така разсъждаваш. мъж , жена, все едно. Изневярата , както и любовта нямат пол. Така или иначе трябват двама, ако само мъжете изневеряват , с кого, помежду си ли?  newsm78

И изобщо не е речено, че в една връзка мъжа пръв или единствено той ще изневери.

Мери с един метър. 

# 131
Така или иначе всички мъже рано или късно изневеряват,

Зещо така разсъждаваш. мъж , жена, все едно. Изневярата , както и любовта нямат пол. Така или иначе трябват двама, ако само мъжете изневеряват , с кого, помежду си ли?  newsm78

И изобщо не е речено, че в една връзка мъжа пръв или единствено той ще изневери.

Мери с един метър. 
Не споменах жените защото гледам от позицията на жена-своя брак.Ясно е че и жените изневеряват,не сметнах че в случая трябва да го подчертавам.разсъждавах от моята позиция.И малко не съм съгласна с това което си писала(а)  "Така или иначе трябват двама, ако само мъжете изневеряват , с кого, помежду си ли?",защото я си представи че изневерява женен мъж със свободна неомъжена жена...Нали е вариант?И тогава изневерява само той!На жена си,нали? И добре,не е казано че мъжа би изневерил,независимо първи или не в една връзка.При все това зная от наблюдения че си ходят и двата пола...Все някога някой в една връзка се подхлъзва и изневерява.Аз просто съм го приела като факт.

# 132
  • Мнения: 2 448
И добре,не е казано че мъжа би изневерил,независимо първи или не в една връзка.При все това зная от наблюдения че си ходят и двата пола...Все някога някой в една връзка се подхлъзва и изневерява.Аз просто съм го приела като факт.

Не гледай толкова пораженски, де. Такъв песимизъм лъха от постовете ти напоследък.

Може повечето да разправят така, но аз не съм на това мнение, че хората си ходят ей тъй по чуждо за щяло и не щяло. Било мъже или жени. Винаги запълват някаква празнота - емоционална, физическа или каквото там му липсва на човек.
Обратното ми се струва глупост, но не казвам, че няма.

# 133
  • Мнения: 53
Изневярата е тогава, когато половинката разбере за нея.
Докато не знае  се брои за поредното твое прочуване.
Или експеримент. Както искаш го наречи.

 Peace Абсолютно подкрепям !!!
Няма идеални хора, не съществува понятие като "вечна моногамия" /поне в нашия век/, няма и идеални бракове / връзки.
Колкото си по-малък на години, толкова е по-лесно да квалифицираш понятието "изневяра" и какво точно се брои за такава.
С времето всеки "възрастен" се научава да е над нещата и да е в малки дози философ, защото както вече казах по-горе - НИЩО на този свят не е ИДЕАЛНО /за съжаление/.

# 134
  • Мнения: 53
Еми не, не мисля так! За мен всеки акт, с или без любов е изневяра!
А за разбирането...по тая логика нека мъжа ти изчука половината град, ама няма да ти е изневерил, понеже не си разбрала...така ли? Хм, изневярата другояче я разбирам аз...

Никой не говори за това, човекът до теб да е патологичен коцкар с безброй много бройки в актива си.
Говорим за изневяра, не за патология. А и не виждам как някой ще изчука половината град, а само половинката му няма да знае.

Но за някои хора идеалите умират последни ....

Общи условия

Активация на акаунт