photo books

  • 32 513
  • 607
  •   1
Отговори
# 30
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 843
Да, сега го доразгледах. Не пише за ограничения. Някой от България поръчвал ли е в САЩ подобно нещо? Чудя се дали се заплаща нещо и тук в Бг като пристигне албума.

# 31
  • София
  • Мнения: 606
Miriel няма мита на книгите и стоки под 100 долара от USA не се обмитяват. Аз си поръчах вчера една книга 20 на 25 см , 266 страници излезе... Писаха ми, че ще я получа около 9 септември.. Ще ви пусна снимки като дойде... дано да е качествена, че искам да я подаря...

# 32
  • Мнения: 919
Miriel, аз пращам на бабите в БГ, не се плащат никакви такси.. поне за сега не са им искали. Ако поръчаш от Блърб или от Артскау, те не ги печатат в щатите така или иначе Wink
Можеш да конвертираш инчове в сантиметри като напишеш на гугъл примерно 8in=? cm

Lilian_V, ще чакаме снимки, стискам палци да излезне добре! кажи коя фирма използва ти.

# 33
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 843
Miriel няма мита на книгите и стоки под 100 долара от USA не се обмитяват. Аз си поръчах вчера една книга 20 на 25 см , 266 страници излезе... Писаха ми, че ще я получа около 9 септември.. Ще ви пусна снимки като дойде... дано да е качествена, че искам да я подаря...
Колко като цена ти излезе?

# 34
  • София
  • Мнения: 606
Гаргамелчо използвах blurb. Знаеш ли къде ги печатат?

Miriel Излезе ми към 90 долара...  Според мен си заслужава... Аз се занимавам с реклама и мислех да я отпечатам в България, обаче тук няма кой да я направи за тази цена..





# 35
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 843
Тук за максимум 170 снимки искам 65 лева  #Crazy

# 36
  • Мнения: 919
Blurb наскоро откриха офис в Netherlands Peace
Те преди не изпращаха до Европа. Надявам се че си спестила това онова 10% off до утре brookbrides или поне от шипинг istockphoto2008....
http://www.retailmenot.com/view/blurb.com

# 37
  • София
  • Мнения: 606
Гаргамелчо - Simple Smile Да, вече използвах първият за 10 % отсктъпка - работи успешно! Мерси за информацията.  Hug

# 38
  • Мнения: 2 818
Много интересно!!! Това лято разглеждах такава книга от една детска градина и много ми хареса и точно се чудех как и къде се прави такова нещо! Simple Smile Благодаря, Гаргамелчо!  Hug

# 39
  • Мнения: 919
радвам се, че мога да помогна Blush
Аз днес си получих календара от артскау, мога да докладвам, че качеството е супер! За съжаление нашият пощальон в желанието си да го набута в пощенската кутия го беше сгънал Close
Мисля че бях писала, че в момента има промоция за календарите 4.99 с шипинга общо.. CDR499 по един на акаунт, според мен много си заслужава.. още повече сега като го видях.. Party

качвам снимки от него Peace

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 23:56 от Гаргамелчо

# 40
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 843
Календара е много свеж Laughing Как така 4,99 с шипинга newsm78 Искам и аз такъв Blush Ще ми разясните ли каква е тази промоция на артскау 400 безплатни снимки и албуми?

# 41
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ще ми разясните ли каква е тази промоция на артскау 400 безплатни снимки и албуми?
И аз това да питам. Защото сега разглеждам сайта, чета и темата, а по-напред Гаргамелчо е писала, че са книги безплатни. Та книги ли са или само снимки?

# 42
  • Мнения: 4 546
регистрирах се тук https://www.artscow.com, обаче сега не мога да разбера какво да правя  Embarassed не мога да се ориентирам и кое е безплатно и кое - не.  newsm78
за колко време може да сатне книгата? иска ми се да поръчам за подарък за след по-малко от месец. дали ще стане?

# 43
  • Мнения: 919
Aко сте използвали линка който дадох в първият си пост със сигурност трябва да имате безплатна книжка, 400 безплатни снимки и един куп други безплатни неща (плаща се шипинг)
Като влезете с име и парола от ляво има меню "Credit & Discount". там пише какво имате безплатно и до кога. За снимките можете да поръчвате по 50 на веднъж от 5х7 и 6х4, защото са разпределени във времето.
Промоцията за календарите, наистина е 4.99! важи за първите 5000 поръчки, по един на акаунт!

като идете на Credit & Discount в таблицата най-отдясно има Order Now, натискаш там за да си направиш и поръчаш нещото.
а за календарите http://www.artscow.com/Create/ShowProduct.aspx?ProductId=316

herelina, казват 10 дни за книжките, но най-вероятно няма да я получиш за по малко от 2 седмици. Аз бих казала 2-3 седмици за артскау, 10-12 дни за блърб

Вижте какво открих току що за артскау, не съм го пробвала

8" x 8" Photo Book  (20 pages) at $4.99 with free shipping.
- Custom Imagewrap Hardcover
Checkout Coupon Code: PB499
Coupon applicable to first 5,000 photo book orders.

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 03:25 от Гаргамелчо

# 44
  • Мнения: 919
Няма ли някой да се отчете, че си е поръчал нещо?  Mr. Green
Аз си поръчах календара и книжката за по 4.99 и мога да докладвам че кодовете за тях още работят.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт