Кой спорт е повлиял най-добре на фигурата ви?

  • 3 187
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
Плуване и фитнес.

# 16
  • София
  • Мнения: 285
Аз от спиннинга видях най-добри резултати - и като отслабване и като стягане.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 176
Танците. Ритъм и движение трябва да има.

# 18
  • Мнения: 1 531
Интересуват ме много и спортовете за оптическо издължаване на силуета и стягане на тялото, като пилатес, стречинг и други такива. Вие тренирали ли сте ги и доволни ли сте от резултата. Въобще, от кой спорт сте най-доволни?  newsm39 running jump topka dancing kaffeetrmker_2 eat

преди време, когато бях ного кг минус - плуването. също много ми помагаше една комбинирана гимнастика, в която имаше от всичко - степ, каланетика и стечинг. тези две съчетания са ми действали най-добре тогава.

# 19
  • Мнения: 3 641
Плуване и фитнес е правилната формула за мен.
За първото нямам много възможност , но в залата съм 4 пъти седмично Wink

# 20
  • Мнения: 2 388
Танци. Поне 3 пъти седмично по 5-6 часа на вечер.

# 21
  • Мнения: 1 531
ех, тогава ще трябва тука да станем отбор стрииптизети, за да се докараме до този режим или да подгряваме в някоя дискотека. ама , ако сме от форума на рицарките, ела да видиш какъв резил ще е.

# 22
  • Мнения: 596
Плуване  Peace

# 23
  • Мнения: 3 066
Най-бързо и най-добър резултат имах от тае бо.
Тае Бо по 4 пъти седмично,бягане и степпър всеки други ден с упражнения с гирички през ден сауна,джакузи,стретчинг,7 пъти в седмицата без почивен ден,само с ротация на натоварването!Формата ми беше супер-178см,60 кг и страхотно тонизиран ,здрав вид!

# 24
  • Мнения: 2 388
tanyatais много спорт, много нещо. Изморих се само, като си го представих. Rolling Eyes
Поздравления.  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 066
tanyatais много спорт, много нещо. Изморих се само, като си го представих. Rolling Eyes
Поздравления.  bouquet
Благодаря палавата монахиня!
Аз се бях вманиачила малко,но сега след раждането ще видя как ще ги свалям,но ми помогнаха тези спортове!  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 479
Турбо Джам на Шалийн  Джонсън, което е на практика тае - бо - всеки ден по 1 час!
И други комбинации тае-бо!
Страхотно е!

# 27
  • Мнения: 231
Кардио тренировки и упражнения за талия и корем във фитнеса

# 28
# 29
  • Сф
  • Мнения: 13
Аз най-добре бях, когато ходех на каланетика! Уви, сега около нас, не знам къде има... Cry И вкъщи тичам на кростренажорчето, ама мотивацията с уред вкъщи ми е много сложна и затова си търся пак каланетика в Южните квартали в Сф, ако някой може да помогне, ще съм много благодарна! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт