Кой спорт е повлиял най-добре на фигурата ви?

  • 3 191
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 599
Плуване, аеробика и ходене ( в това число най - приятният спорт за мен е  hahaha shoping  по 4-5 часа ходене пеша )

# 31
  • Мнения: 372
Каланетика

# 32
  • Мнения: 958
Та-бо и степ аеробика, в зала Peace

# 33
  • Мнения: 288
Интересуват ме много и спортовете за оптическо издължаване на силуета и стягане на тялото, като пилатес, стречинг и други такива. Вие тренирали ли сте ги и доволни ли сте от резултата. Въобще, от кой спорт сте най-доволни?  newsm39 running jump topka dancing kaffeetrmker_2 eat

От фитнеса Simple Smile хехех.
Освен това, по принцип не съм се занимавала със спорт като занимание, а от време на време, примерно, както преди, когато ходех на плаж доста плувах - това е много добър спорт по принцип и се сваля добре, и оказва влияние на цялото тяло, но най-вече на горната част от него. Иначе се отслабва навсякъде и изглежда добре.
Имаше преди години период, когато понякога ходехме на тенис игрището и играхме на стените там, под слънцето - смъква се, ама изгаряш на блузки хахахахах  Laughing Стягат се краката и ръцете най-вече - търченето да не изтървеш топката и замаха с ракетата (каква "бутилка" се оформя, направо не е истина!)
По принцип, мисля, че от всеки един такъв спорт се сваля, но за стягане (говорим сериозно стягане) трябва да се включи и фитнес зала.  Peace

# 34
  • Мнения: 195
Аз лично бях в най-добра форма и стегната фигура докато танцувах. Тогава не се ограничавах кой знае колко и бях 1.67м  и 48-50кг. Много съжалявам, че сега нямам време да ходя на танци за да се постегна Sad
И аз така, най-добре ми се отразяват танците Simple Smile Тъкмо се чудех защо никой не ги споменава Simple Smile

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
На мен спортът като цяло ми се отрязава супер на фигурата.По точно постоянството в спорта.
Както каланетика ,фитнес,така също и аеробика,тае-бо,джогинг . Благодарна съм на спорта,че като цяло ми е запазил фигурата въпреки промените от трите раждания които имам. Wink

Общи условия

Активация на акаунт