Ден, без да изхарча и лев ... възможно ли е това?!

  • 5 378
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
на мен ми се е случало! Е, не толкова често, но все пак се е случвало, така, че е възможно!

# 61
  • Мнения: 242
Боже кой ден е това-явно го проспивам!!!!!! newsm78

# 62
  • Мнения: 1 447
Ако има такъв ден,явно винаги го пропускам.

# 63
  Да! Ако на предния си изхарчила двойно повече, или ако друг плаща.

# 64
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
От както имам деца, няма такъв ден.
Аз може и да не ям, то няма как тях да оставя гладни и жадни.
При излизане от дома харча най- малко 10лв и то само в магазинчето на блока ни.

# 65
  • Мнения: 165
Tired ами има такива дни,но на следващия ден си наваксвам  Crazyза деня в който не съм харчила  Crazy

# 66
  • Мнения: 122
Предполагам, че се е случвало...  newsm78

# 67
  • Мнения: 2 759
                     Непушач по време на лунуване може да си направи един ден разходка на Витоша. Пиеш минерална вода от чешмичките, може дори да си напълниш... Качваш се на Витоша и цял ден скиташ. Не ядеш, поради фазата на Луната. На мен не ми се получава, щото не мога май да лунувам, а и пуша...
                     Но вероятно мога да измисля и други варианти... Само да не бяха цигарите.

# 68
  • Мнения: 2 759
                        Също: манекенка в деня на сесията. Цял ден не яде, да не и се подуе корема. Ако работи 12 часа може и да не похарчи нищо странично. Само трябва да отиде пеш или да я вземат с кола.

# 69
  • Мнения: 566
Случвасе само ако не излизам от нас, но и тогава харча за покупти по нета

# 70
  • Мнения: 1 258
Това не е възможно!Не мога да не купя нещо. Blush

# 71
  • Мнения: 779
да,купил си предния ден и може да се слу4и да не хар4и6-има6 ядене,кафе,на работа си бил,..но както се каза,ако не хар4иш 1 ден,си го наваксваш подобаващо предния,следващия,..нормално

# 72
  • Мнения: 750
Кибича си у нас като никога, но свърши газта, готвя боб, който не е от село и в крайна сметка сега досготвям на ток. Ми...кво да коментирам. не съм вадила портомонето днес, ама кат се наредя на касата на енергото, ще ми извадят джигеря.

# 73
  • Мнения: 9 865
Няма такъв ден на практика. Има дни, в които не си вадя портмонето, но това не значи, че не харча - вода, ток , храната, която ям, всичко това са пари, които са похарчени или ще бъдат скоро.

# 74
  • Мнения: 485
Сигурно ми предстои, поне надеждите са ми такива.

Общи условия

Активация на акаунт