Дърпане на уши

  • 120 241
  • 188
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 36
А, точно това имах впред вид-не знам има ли връзка между заушката и Евстахиевите тръби.Все пак съм много скарана с медицината.

# 91
  • Мнения: 64
Като бях малка майка ми ме води, но нямаше никакъв ефект. Пак беше много прехвален лечител. Но болката от изпукването на ушите беше ужасна Sad

# 92
  • Мнения: 1
Във София също има такъв човек казва се Крум Войнов - 0878805554 със записване .

# 93
  • Мнения: 1
Някой може ли да даде актуални координати на човека от Михайловград. Предварително благодаря

# 94
dqdo Ivan e po4inal no da6terq mu sa6to darpa u6i mnogo sam dovolna kazva se lelq Todorka. Grinning

# 95
V Sofia na stadion Gerena,v zalata za prilojnoi sportove na Iliana Raeva darpa ushi Krum Voinov i negovata kolejka Albena Tassova.Mnogo sam dovolna,No ima uslovie-samo do 12 casa priema za slivici,Inace sa mnogo dobri,Predi men imashe detence,koeto beshe osven sas slivici, i sas diagnoza talasamia.Vidiahme se sled 2 sedmici slucaino s maikata i deteto v gradinkata-deteto beshe vse edno drugo-sas cerveni buzi...,a maikata kaza ce otishla da mu napraviat izsledvania na kravta- i kakvo se okazalo-diagnozata talasamia bila otbadnala-lekarite cak se ucudili-zashtoto tova bilo geneticna anemia i oficialno ne moje da se lekuva,Taka ce tova e koeto vidiah,Pozdravi,mamceta

# 96
  • Мнения: 3 695
Някой може ли да даде актуални координати на човека от Михайловград. Предварително благодаря
и аз се интересувам от актуални координати

# 97
  • Мнения: 7
Здравейте на всички HugИ моят син често боледува от ангина,и  онзи ден го заведохме да му дръпнат ушичките .Той е на три годинки и изобщо не го заболя.Дано да има ефект и да не боледуваме повече че изпихме много антибиотици PraynigЗа контакт с Рангел от Монтана:жк.Младост 1 блок25,срещу вход А има приемна тел.за връзка:0889209361

# 98
  • Мнения: 2 480
Моя роднина е специалист УНГ, но вече на пенсия. Скоро я питах за това дърпане на уши. Каза, че е несериозно и че ефектът ще бъде краткотраен, ако изобщо има такъв.

# 99
  • Мнения: 641
Моя роднина е специалист УНГ, но вече на пенсия. Скоро я питах за това дърпане на уши. Каза, че е несериозно и че ефектът ще бъде краткотраен, ако изобщо има такъв.

Не ми е приятно да споря със специалисти, но при мен ефекта е до сега- около 30 години от както съм с "дърпани" уши.
И още нещо- болка не помня, само пукането. Защо при някой се получава а при други не? Много се чудя.

# 100
  • Мнения: 146
Като малка всеки месец почти правех ангини. Появявала ми се е и трета сливица. Родителите ми се стараеха по всякакъв начин да не ме тъпчат с антибиотици, това често боледуване си е било тормоз и за мен и за тях. Та накрая решиха да ме заведат в Монтана, при този човек за когото са споменали момичетата по-горе. Болка не усетих никаква. От тогава насам, за около двайсетина години са ми се възпалявали сливици само 2 пъти и то доста дълго време след това. С нас беше и една приятелка на майка ми на която също и издърпаха ушите, но при нея ефект нямаше, но човека предупреди, че за възрастен вероятността да не помогне това е по-голяма.
 Peace

# 101
  • Мнения: 0
Здравейте (пиша от акаунта на приятелката ми),

желая да споделя моя опит с това дърпане на уши и съответно да намеря човек, които може да го прилага. Момче съм на 22 години и като дете бях много болнав и гърлото беше най-лошият ми приятел. Помня когато бях 8ми клас как баща ми ме заведе при някакъв масажист, за да ми дърпа ушите. Човека се намираше на ул. Ангел Кънчев No1 - 15 (не си спомням точно кои номер беше). Та ... спомням си аз как влизам с болното си гърло, притеснен и с мисълта - "Каква глупост как ще ми правят..?". Седнах на едно столче, човека застана до мен с една кърпа, хавана едното ухо и ... го дръпна силно. Тогава усетих как топла струя кръв тръгна към сливиците ми и от тогава чак до сега не съм боледувал и веднъж! Да! ~7 години не знаех какво да е имаш температура, да те боли гърлото или каквото и да е близко до това. Зимата ходех по къс ръкав на училище и никога не се почуствах зле. До сега де Simple Smile Сега съм болен с ангина и температура и секвите други проблеми свързани с това. Бих искал да помоля някой да ми препоръча човек от София, който може да свърши тази работа.

Поздрави

# 102
  • Мнения: 0
аз да ви кажа вярвам защото брат ми рехабилитатор иглотерапия и аурикотерапия която се занимава точно с ушите и едва ли не повечето болести могат да се лекуват от ушите исамото издърпване е много ефикасно но трябва да разбира къде дърпа и за какво точно

# 103
  • София
  • Мнения: 17 592
Малей, вие тук още ли си дърпате ушите?...  hahaha

# 104
  • Мнения: 81
Във София също има такъв човек казва се Крум Войнов - 0878805554 със записване .
 
Него вече го няма. Cry
Преди 7 години издърпа ушите на дъщеря ми. Оттогава е нямала проблеми със сливиците. Златни ръце имаше.

Общи условия

Активация на акаунт