Дърпане на уши

  • 120 231
  • 188
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3
Здравейте,
някой може ли да даде координати на такъв човек в близост до София. Предварително благодаря.

Здравейте,преди години моят приятел много боледуваше от ангина.Негов приятел му разказа за някой си Стефан,инженер,майстор по кунфу или карате,не знам,негов треньор, който дърпал ушите по някакъв китайски метод.Заведе ни при него,човека е много учтив,има си  бизнес в едно село до гр.Белово,Пазарджишко,мисля че беше Мененкиово.Даде ни и настойка от прополис, за гаргара. От тогава приятелят ми, а и  аз нямаме проблеми със сливиците.Дано да продължи така.Помолих за актуален телефон,той го даде, но моли да му звънят през деня между 10 и 17 ч./0893715887/. Успех.

# 151
  • Мнения: 3 757
Здравейте! Някой знае ли координати на такъв човек близо до Бургас? Аз имам от месеци олка в евстахиевата тръба, която ту затихва, ту се обостря. Ако тази процедура отпушва тръбата, би трябвало да има ефект.

# 152
  • Мнения: 121
 baby_neutral baby_neutral
Здравейте,
някой може ли да даде координати на такъв човек в близост до София. Предварително благодаря.

Здравейте,преди години моят приятел много боледуваше от ангина.Негов приятел му разказа за някой си Стефан,инженер,майстор по кунфу или карате,не знам,негов треньор, който дърпал ушите по някакъв китайски метод.Заведе ни при него,човека е много учтив,има си  бизнес в едно село до гр.Белово,Пазарджишко,мисля че беше Мененкиово.Даде ни и настойка от прополис, за гаргара. От тогава приятелят ми, а и  аз нямаме проблеми със сливиците.Дано да продължи така.Помолих за актуален телефон,той го даде, но моли да му звънят през деня между 10 и 17 ч./0893715887/. Успех.
   ?             Боже,боже...я, стига!Глупостта е нещо което също се наказва.Ако ме боли ухо няма да ида при някой от горно-нанадолнище  майстор по карате!!!И стига с тия евтини реклами.Потребител с 0 публикации и тъпи самореклами!   

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 143
Ще се присъединя към доволните мами от въпросната процедура. След като с големия син бяхме на прага на операция за махане на трета сливица, след въпросната процедура операция нямаше, както и няма повече ангини и гнойни възпаления. На кратко процедурата правим при проф. Зоя Горанова, специалист по китайска медицина. Жената е преподавател в спортната академия доколкото знам.  Дърпането на ушите се прави пролетта и есента, тя преценява дали да се приложи и двата пъти, процедурата е придружена и с две други терапии, едната е за детоксикация, а другата за повишаване на имунитета. Тази есен ще започнем и с малкия, като превенция от сериозни възпаления. За да съм максимално полезна ще споделя, че след процедурите не са спрели напълно сополи и кашлица, но всичко това минава с чай, мед и инхалации, в много лека форма. Няма антибиотици, температура, гнойни налепи и всички онези остри форми на възпаления, често водещи до операция.
Професорката приема в един козметичен салон в центъра на София, но незнам няма ли да се изтълкува като реклама, ако публикувам координати тук. Рискувам и давам връзка, ако преценят модераторите нека изтрият линка: http://www.mariahspa.com/about.html
Само да допълня, че цялата информация за тази жена намерих именно тук във форума, преди години, за което съм изключително благодарна на всички споделящи тук. Поздрави и успех  Hug

# 154
  • Мнения: 154
Ние имаме проблем с третата сливица.Казаха ни в ИСУЛ че септември може да се наложи да я вадим , но аз съм против.
Прочетох малко от темата и най вероятно ще отидем при проф.Зоя Горанова.
Candygirl  а колко струва процедурата при нея?
За знахарите в Шумен и Монтана се чудя.Ако някой скоро е ходил при тях моля да пише дали са актуални още хората : от Шумен с. Градище леля Тодорка и от Монтана Рангел Георгиев с номер 096/22362 и Рангел Дренчев 095/472256.
Мен като малка също са ме водили в Монтана , но майка не помни при кой.

Последна редакция: вт, 17 юли 2012, 20:57 от lisa_lisanova

# 155
  • Sofia
  • Мнения: 143
Ние имаме проблем с третата сливица.Казаха ни в ИСУЛ че септември може да се наложи да я вадим , но аз съм против.
Прочетох малко от темата и най вероятно ще отидем при проф.Зоя Горанова.
Candygirl  а колко струва процедурата при нея?
Цената при Горанова при първо ходене мисля беше 50лв. и допълнително детокс лепенките и други неща, не е евтино, но ние сме доволни. За следващо дърпане мисля отново 30-50лв. се плащат и така. Успех на вас  Peace

# 156
  • Мнения: 290
Възобновявам темата за да попитам има ли на някой който да е ходил да му дърпат ушите и след това да са му извадени сливиците......чух че ако ти ги дръпнат ушите и след това решиш да ги извадиш има опастност от кръвоизлив при операцията???

# 157
  • Мнения: 154
Възобновявам темата за да попитам има ли на някой който да е ходил да му дърпат ушите и след това да са му извадени сливиците......чух че ако ти ги дръпнат ушите и след това решиш да ги извадиш има опастност от кръвоизлив при операцията???
На мен са ми дърпани като малка и на 24 г. ми извадиха сливиците.Не съм имала проблеми.

# 158
  • Мнения: 39
възобновявам темата, за да попитам къде в София дърпат "качествено" уши.

# 159
  • Мнения: 0
Несъмнено съм доволна от Горанова! Водя племенника си за 3ти път при нея, детето определено вечерта след първата процедура спа без да хърка( забравих да кажа че страда от трета сливица и леко уголемени сливици). Дърпането на ушите струва 20лв при нея

# 160
  • Мнения: 818
Към тези които са ходили,момичета на вас надолу ли само ги дръпват ушите или може настрани?

# 161
  • Мнения: 19 303
Да възродя темата. Може ли да ми кажете дали е проблем да се дърпат, ако детето е болно в момента? Вчера беше с Т около 37 и нещо. Днес сме близо до едното село, където е жената с дърпането и искам днес да идем.

# 162
  • Мнения: 3 219
Даже трябва да се прави точно когато е болно. Предполагам от сливици. В смисъл, че да са възпалени в момента.

# 163
  • Мнения: 17
Днес при поредния преглед на малкия се сетих , че сестра ми като малка имаше проблеми големи със сливиците и я водихме в Монтана да и дърпат ушите и оттогава си е добре вече 19 години.Та се разрових и попаднах на тази тема.Искам да попитам някой знае ли за такъв човек в София?Или за някой друг?Моля ако имате актуална информация да ми пратите лично съобщение.Ще съм благодарна на всеки,който може да ми помогне.

# 164
  • Мнения: 3
Здравейте! Моля, някой ако може да даде актуална информация за дърпане на уши в София или близо до София. Днес се обаждах в център Марая, където е практикувала Зоя Горанова,но ми казаха, че от няколко месеца вече не работи там. Ако някой може да ми даде координати на друг човек, извършващ тази манипулация, ще бъда много благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт