бебправене и бяло течение

  • 7 067
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 935
Ооо, хормоните ми са с главата надолу цял живот (поликистозата според статиите е генетично предавана по бащина линия и май наистина е така защото първата ми братовчедка е със същия проблем).


Така,като гледам ,лекарите ти са гола -вода,както се казва.Как може да те лекуват без да пуснат една микробиология???!!! Shocked
Кандида са вид гъбички,които почти всеки човек носи,но при определени обстоятелства,се активират и причиняват инфекция.Лекуват се успрешно с много препарати,но са адски упорити и понякога лечението е продължително.Намери си свестян лекар.
Колкото до хормоните,там нещата са много деликатни.Съветвам те да послетиш гинеколог-ендокринолог,който се занимава с подобни проблеми на репродуктивната система.Акушер-гинеколозите малко си карат едно-към гьотере,не са наясно с третирането на проблема.Аз също съм с ПКЯ,но не приемам никакви препарати,следя си хормоните и органите./генетично се предава,да/
Раничката е нещото,което ме притеснява в случая.Зашо са ти я горили,като не си раждала?Каква ти беше ПАП групата преди горенето,направиха ли ти колпоскоп,биопсия?Ходи ли на нов преглед след това.от опит казвам,че при мен горенето и операцията на раничката не доведоха до промяна на течението ми.

# 31
  • Мнения: 179
ДесиХ2, много едро бебче си родила и това е хубаво - да родиш без проблеми и да е здраво детето. За щастие това течение не винаги пречи, ама аз мн. се спичам заради това, което сподели друго момиче за запушването на тръбите. Още ми е рано за бебе, но не искам след 4-5 години да осъзная, че и при мен е станало така и после още проблеми.

ДесиХ2, при гинеколог-ендокринолог ходя, но явно от гъбични инфекции мн не разбира. А раничката първо ми беше ПАП1, а преди да я изгорят ПАП2 - и само колпоскопия, без биопсия. Но от първия преглед до горенето беше пораснала май и затова я гориха. Не знам дали е лошо, май не е толкова страшно и за нераждали.

# 32
  • Мнения: 22 935
ДесиХ2, много едро бебче си родила и това е хубаво - да родиш без проблеми и да е здраво детето.
Ми аз не съм имала проблем с тръбите,предполагам причината е някаква инфекция,не бялото течение.Родих голямо бебе,да и то нормалко,бързо.без проблем.Накарай лекаря,който ти наблюдава раникатада ти направи микробиология.Маза ли те с киселина,когато те гледаше на колпоскопа?Ако искш мога да ти дам тел.на моята лекарка,относно проблемите с раничката и профилактика й,както и изследване микробиологично.

# 33
  • Мнения: 179
ДесиХ2, направо, ако може напиши името й и работното й място, както и това, дали работи с направления, защото тъй и тъй ще минавам през родния си град за празниците, ако работи - поне да си спестя няколко 10-ки лева и така... Пък и да не работи, все тая, свикнала съм вече Simple Smile Иначе раничката ми я гледаха, казаха че е перф. заздравяла и няма проблеми с нея.

А да ви попитам, чували ли сте за един продукт със синя опаковка и китайско име (съдържа китайски билки), който се продава заедно с дамски душ и струва 10 лева...? Фармацевтка много ми го похвали - той става за ежедневни промивки, за гъбично лечение, както и дори за кожни изгаряния (само количеството е различно според приложението му). То по-зле тъй и тъй няма как да стане май, може и да го пробвам Simple Smile))

# 34
  • Мнения: 293
Здравейте момичета ! wavey

Темата и за мен е болна,защото и аз като вас си се влача с това течение и лекарката ми вече е вдигнала ръце нависоко и нищо.Слагах от всички глобули,които са излизали на пазара,пих какви ли не хапчета, правих си микробиология,която показа ,,НЕ СЕ ИЗОЛИРА ПАТОГЕННА ФЛОРА,, , имам течение , лекарката при последното вземане не секрет от шийката на матката каза,че имам обилно течение,което обаче не е нито гъбички нито инфекция,защото всичко вътре ми било перфектно розово,което при инфекция не е така. При въпроса какво е здъвка нещо-общо взето нищо. Не знам вече какво да правя.дали това може да се окаже фатално за бебеправенето и какво да направя още.Честно казано вече ми писна.... smile3511

# 35
  • Мнения: 22 935
Аз съм против дамските душове и промивки,а пък китайски-абсурд.
Моят гинеколог се казва др.Антоанета Ганчева.Работи със здравна каса,но в Онкологията,а там не знам как става приема.Аз посещавам частен кабинета,но цените й са повече от нормални.Координати оттук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=324966.0

Общи условия

Активация на акаунт