искам бебе, а той не

  • 2 086
  • 15
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 38
Приятелят ми и аз сме заедно от 4,5 години и от повече от 2 години живеем заедно. Искам да се омъжа и да имам дете-на 23 години съм. Вече завърших висшето си образование и работя във фирмата на приятеля ми. Даже живеем в къщата на техните /нашата сега се строи/. Преди 1 година постоянно ми казваха че имам някакви проблеми-нередовен цикъл, поликистозен яйчник, обърната наляво матка и постоянно ми намираха гъбички Кандида. От 1 година ходя в Майчин дом във Варна при д-р Капка Атанасова. Тя ми прави изследвания и ме гледа на вагинален ултразвук-установи,че нито имам поликистоза ,нито ми е обърната матката и цикъла също ми се нормализира. Възможно ли е това? Лекарката ми каза,че всичко е наред и мога да забременея. Тъй като майка ми е имала проблем- запушени тръби. Това може ли да се види с този ултразвук?
Много искам да имам вече дете и всичко да е наред със забременяването.
А приятелят ми нещо се дърпа и не иска-преди казваше, че нямаме пари, жилище и т.н. Сега получаваме добри пари и ни строят апартамент и той още не е готов. Може би го е страх....Въпреки че отскоро все по-често говори за сватба и деца. Но все още сме на прекъснат-чувала съм, че и така може да се забременее.....
Момичета, очаквам с нетърпение Вашите мнения и съвети!
Извинете, ако вече има подобна тема,ама аз съм нова и отскоро чета Grinning

# 1
  • Мнения: 3 294
elinka , Проходимостта на тръбите може да се установи само с цветна снимка , хидротубация или лапароскопия , не може да се наблюдава с видеозон . Може да се забренеее и при прекъсната еякулация , има жени които са забременели от "пазене'" , но съвет за вашата ситуация не мога да ти дам , трябва да го искате и двамата , опитай да поговориш с него и му кажи че ти си готова . Решението за дете трябва да го вземете двамата . При нас дойде спонтанно , просто спряхме да се пазим , хо уви не ни е навестило още така желаното бебе . Успех

# 2
  • София
  • Мнения: 4 884
Ние имахме този проблем много време,аз постоянно мрънках че съм готова,а той все не искаше,стигало се е дотам и да се разплаквам пред него,но не за да правя театър,а защото наистина ми е било много кофти.Най-накрая той се съгласи,но с половин уста и въпреки,че е съпричастен с това,което правим,мен все ми се струва не дотам убеден.Но съм сигурна,че когато един ден,живот и здраве,се случи,той ще е толкова щастлив,колкото и аз Praynig

# 3
  • Мнения: 6 713
Моят мъж се почувства готов да бъде тати като бяхме на по 25 г. и двамата. (Почти сме набори Wink) Дотогава все ми намираше доводи да нямаме бебе и да се пазим. Някои мъже малко по-късно се решават на тази стъпка. Твоят приятел колко е голям?

# 4
  • Мнения: 73
не се притеснявай...и това ще стане,с течение на времето....Остави го сам да осъзнае ,че детето е едно от най-важните неща.Направи така,че сам да поиска бебе,все едно сам е взел това решение..
С приятеля ми сме от 8год заедно и  въпроса за дете е стоял,някъде в бъдещето,но от 1 год насам ,сам отвори дума за това и даже сега следи редовно ,кога са ми дните  с ову Grinning

# 5
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Моя мъж се реши на дете когато стана на 30.Предполагам,че на тях им е малко по-трудно да вземат това решение.Но поговорете на тази тема.Кажи му,че си намерила човека от когото искаш бебе и искаш да действате вече.
То идеален момент за бебе няма.Винаги има някакви пречки и проблеми, но такъв е живота.
Желая ви успех   bouquet

# 6
  • Мнения: 112
Моя мъж пък беше готов за бебе преди мен EmbarassedАко зависеше от него щяхме да имаме бебе още в началото на връзката ни,но на мен ми трябваха 2-3 г. за да се почувствам готова.Може би, защото разликата във възраста ни е 5г. newsm78

# 7
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Нашата е 10  Blush

# 8
  • Мнения: 1 054
А мен, ако питаш не прави нищо. Той, ако не иска и не е убеден, че е узрял за тия мисли ти абсолютно нищо не можеш да направиш. Или каквото и да правиш то ще е безполезно според мен. В нашата връзка аз започнах първа да говоря за това. Той все казваше, че има време, че го е страх (сякаш ще го носи и ще ражда), че когато заживеем в новото жилище тогава ще е по-сигурен... и така аз спрях да говоря за това, спрях да му показвам малките деца по улицата, спрях да се вълнувам в негово присъствеи от тия неща и точно след седмица той спря да ме пази. Свърши в мен, усмихна се и ме прегърна... тогава вече не бяха нужни думи и някой, някого да убеждава....

# 9
  • Мнения: 8 939
Моят мъж го заведох при една приятелка с бебе на 20 дни, а преди това мрънках за бебе около 5 месеца. Разчувства се нещо, просто му трепна. Когато го заведох там, беше точно деня когато ставаше 1 година от връзката ни, той на 35, аз на 26 години. Резултата в линийката ми! Успех и по настоятелно, ще успееш, мъжете не са толкова трудни за убеждаване!

Hug

# 10
# 11
  • Nearby
  • Мнения: 194
Нашата е 1годна,1 месец и 5 дни Simple Smile
Сега по темата Simple Smile Simple Smile
Милото уж все се дърпа :имало време,новото жилище,предстоящо повишение и не знам си още какво..Обаче като види малко ангелче по пътя исе размеква и все за бебета ми говори  newsm78
Според мен вече му е време Thinking

# 12
  • Варна
  • Мнения: 38
Mersi sa syvetite.Az se opitvam da ne byda nastoqtelna i da ne mu natqkvam za bebe Grinning Toi e oshte na 2 godini-ne 4e tova moge da mu e opravdanie. Ama tova,4e nai-blizkite ni priqteli probvat da bebe i 6te se jenqt mu povliqva po nqkakyv na4in. Toi vse po-4esto sam spomenava ne6to za bebe...ama vse o6te 4akam da se re6i. A pyk i jiveem pri texnite-te vse po-4esto namekvat za tova i 4akat da sstane  Laughing A nie daje ne opitvame.

# 13
  • Мнения: 135
Моят мъж не се решаваше 1 година.  От половин бяхме 3аедно.А3 говорих,поплаквах,и после спрях. Писна ми. Дигнах ръце. Отидохме на Нова Година у приятели,те си имат едно сладко момченце,върнахме се и на другия ден той ми предложи сам да опитваме вече..  Simple Smile Но една година си мина време докато и той се почувства готов..НО на мъжете им трябва време. На някои..А и осте на негов колега се роди дете други се ожениха и те 3апочнаха да говорят 3а това и то си му дойде време и на него..Трябваха му 12 месеца да свикне с идеята... Wink
Успех  bouquet

# 14
  • Мнения: 355
Радвам се, че я има тази тема  bouquet. Първия път беше лесно да убедя мъжо. Не знаеше какво точно е да имаш дете, а и всичките му приятели са с деца и примера оказа влияние. Сега за второто .... Tired нямам голям шанс. Приятелите му са с по едно дете, той самия е единствено дете и казва, че няма сили и желание за второ - все едно той ще го ражда. А аз толкова искам да сме четирима - сега някак си семейството не е пълно Tired

Общи условия

Активация на акаунт