Противоположностите се привличат?

  • 5 492
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 897
Противоположните темпераменти и емоционалности-да.
Но хора с противоположни възгледи и начин на живот-не мисля.

# 31
  • Мнения: 2 035
Противоположните темпераменти и емоционалности-да.
Но хора с противоположни възгледи и начин на живот-не мисля.
Абсолютно!  Peace

# 32
  • Мнения: 143
Различни сме много: Той разумен, пресмята всичко по сто пъти преди да действа; всичко по план-график дето се вика прави, а аз съм противополжно на всичко това. Импулсивна съм, действам на мига без много да му мисля, няма я тази подреденост и ред като при него. Освен това, ако съдим по зодиакалните ни знаци,пак сме пълна противоположност Mr. Green Но, като цяло възгледите ни съвпадат и може би в това е разковничето....

# 33
  • Мнения: 2 479
всякакви се привличат - и еднакви и различни, въпроса е след това какво става, или се напсват или започват да си убиват като тесни обувки. Не е задължително да ги изхвърлиш, нито пък лесно, някои свикват други не ...  а и на тези които са се напаснали перфектно не е казано че ще оцелеят дълго заедно.
Привличането и според мен е на случаен принцип...какво става после обаче не се знае, независимо дали сте противоположни по характер или не. Според мен е важно да гледате в една посока и да сте на едно мнение как да я държите... Laughing

# 34
  • Мнения: 378
По тая логика то и да обичаш пак ще ти писне да ядеш едно и също.
Вероятно защото с теб сме различни. На мен нещо, което обичам не би ми втръснало. Не сме една за друга и това си е  Laughing
Сигурно Laughing

# 35
  • Мнения: 2 617
Не, не мисля, че се привличат. Може би първоначална страст, от любопитство, от желание или стремеж за авантюра - да, но това не може да просъществува дълго.
Всяка мисъл вибрира, всяка мисъл излъчва сигнал и всяка мисъл привиква към себе си съответстващ сигнал - това всъщност е привличането.

# 36
  • Мнения: 166
Това:
Май китайците са напипали част от  истината сс техните Ин и Ян. Мисля, че и в семействата е така. Ако не са различни няма да си влияят един на друг и няма да се развиват, нито те, нито децата им. Дори да не кажем да са противоположности, то поне в голяма степен различни.
+ това:
Противоположните темпераменти и емоционалности-да.
Но хора с противоположни възгледи и начин на живот-не мисля.
е моето мнение.

Общи условия

Активация на акаунт