Наръчник на добрата жена

  • 6 703
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 315
Мисля, че ако не ми се налагаше да ходя по 10-12 часа на работа, щях да се постарая да правя именно това. Когато единият работи, то другият е редно да му осигури домашен комфорт и уют в допустимите граници.
Има разлика между това да се превърнеш в слугиня у дома си, и това да направиш дома си райско кътче за любимия съпруг, който работи за да издържа домочадието.
Наистина е много неприятно да се прибереш след дълъг работен  ден и да те посрещне начумерена и мърлява домакиня, ревящи деца и разхвърлян дом.

Ако обаче и жената работи наравно с мъжа, то тогава и домашният уют е грижа и на двамата.
поддържам това мнение.прави ми удоволствие да го поглезя когато мога.
често се случва аз да да се прибера уморена, а той да ме чака с вечеря и измито дете Laughing.
важното е да се разбирате, обичате и уважавате в къщи.пожелавам го на всички.
не смятам, че като сме женени и той ще трябвада ме приеме "такава, каквато съм", ако това означава да се занемаря и да не се поглеждам в огледало за да може да ме види натурална....
и много лошо впечатление ми направи една жена с дълъг брак и голямо дете, която иначе не е възрастна.когато си говорехме по женски и аз казах, че трябва да се поглези мъжът отвреме навреме тя се присмя, че това са глупости и "абе, къде ще ходи той....".
а той също не е много стар и може да отиде където си иска според съпругът ми.
детето им ще е абитурент тази година.
стана много дълго, но мъжът се оплакал на мъжът ми, че жена му се интересува единствено от детето, освен това не го перяла Rolling Eyes,не готвела , не вършела нищо в къщи Rolling Eyes.казал, че вече не се издържа и ще я зареже/а той иначе е доста свестен и да ги наговори тия неща явно му е писнало/.
когато деликатно се опитах да поговоря с нея/заговорихме се как готвя любимата манджа в къщи и тя ме попита защо си давам тоя зор, а не поръчам пица/тя се засмя и каза - "абе след толкова години брак къде ще ходи?" #Crazy #Crazy
и после , като се случи - олеле майко, има любовница!!!

# 61
  • София
  • Мнения: 38 515
Жокера е в малките цифрички отдолу!
1955 година!
В момента е 2008 и повечето чени бачкат наравно с мъжете,
така че просто нямат време за подобни екстри.
Ако мъжа ми изкарва колкото две хубави заплати и после ми ги носи вкъщи,
тогава аз съм навита да съм кротката домакиня.
Когато не съм в цикъл, разбира се! Mr. Green

# 62
  • София
  • Мнения: 62 595
И през 55-та са работели жените. Не забравяй, че соца е "освободил жената от оковите на зависимостта от мъжа". Което на прост език означава, че ходенето на работа е задължително. Изключение е отпускът по майчинство и болничните.

# 63
  • София
  • Мнения: 38 515
И през 55-та са работели жените. Не забравяй, че соца е "освободил жената от оковите на зависимостта от мъжа". Което на прост език означава, че ходенето на работа е задължително. Изключение е отпускът по майчинство и болничните.

Е да ама цитата е от западно списание...

Общи условия

Активация на акаунт