Проклятието да си жена

  • 9 288
  • 150
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 157
Щастлива съм, че съм жена, майка и съпруга!

# 106
  • Мнения: 550
Ама недейте така. Хич не е лесно да си мъж във времето на силната жена.Като знам моя съпруг какво изтърпява от мен, когато съм ядосана, не искам да съм на негово място. Просто защото ще трябва да умра от срам.

# 107
  • Мнения: 5 710
Приемам женския си пол, като благословия, а не проклятие.
Да си жена е много по-интересно и предизвикателно. Ролята на жената може да е каквато си поиска. Мъжът няма тези свободи.

# 108
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Да, единственото ми успокоение е, че няма да ходя при доктора да му искам половин виагра, за да не си напикавам пантофите!
rotfImbo rotfImbo rotfImbo smile3532 coolcool Hands Clap moresmile hahaha Hands Clap

# 109
  • Мнения: 1 849
Единственото за което им завиждам на мъжете е, че пикаят прави Laughing
Иначе за другите неща които сте изброили Господ е бил милостив към мен, цикли, епилации, прически...

Но най-много се вбесявам, когато не ме вземат на сериозно като си закарам колата на ремонт... Казвам на майстора какво и е, той ме гледа с една насмешка, после изобщо не я поглежда и ме лъже, че всичко е наред, накрая закъсвам насред магистралата с две деца посред нощите и правя ремонт на двигател (за непросветените, това струва почти колкото да си купя нова кола...) и това защо, защото някой мохиканин си мисли, че една жена не разбира от коли. Това е опита ми не с един или двама майстори... И като сложа и в къщи милото, като кажа, че нещо определено и има на колата ми заявява, че съм параноична и щом аз я карам да ходя сама да си я оправям.... #Cussing out

# 110
  • Мнения: 1 343
Дори компютрите, от които пишете, мили дами, за изобретени от тъпите и посредствени мъже, дори и повечето, типично женски пособия, както и междувпрочем-почти всичко, което ви заобикаля са го измислили и сътворили дегенератите-мъже, но да, женските тегоби са несравними с това.

А не не съм съгласна Simple Smile Измислил го е мъж под наставленията на жена Simple Smile
Божеее аз само за една мивка не се намесих и сега след 3 години моя мъж като изми 3 пъти 4иниите разбра защо недоволствам.
Няма как да го направи мъж след като не го ползува мъж ако не му каже жена какво точно иска Simple Smile

# 111
  • София
  • Мнения: 62 595
За всичко са виновни свекървите! Те искат снахите им да са техни клонинги в главата и да обгрижват синовете им като деца.

# 112
  • Мнения: 1 343
Няма нещо с което немога да се справя... Наистина !
Но най ми е странно когато след раждането свекървата го пита моя мъж : Боби как е ?
И той : Страхотно  ! Тя е МЪЖКО момиче !
Значи когато проявиш воля направиш нещо героично / като това да родиш без секцио Simple Smile / не си просто жена , а си МЪЖКО момиче . Но когато тропнеш с крак и кажеш че не искаш да готвиш или да измие той чиниите се казва :
Ами ако си мия чиниите и се пера ти за какво си ми !
 #Cussing out нямаше начин да не последва репликата .
- Ами аз като плащам тока и си зареждам колата ти за какво си ми !
 Joy Joy Joy
Смешно но факт е че от тогава по често се прибирам от работа и мивката е празна Simple Smile По често сядаме пред компютрите и двамата и играем диабло вместо да хвана парцала или прахосмукачката.
Аз съм естествена блондинка и слава богу една грижа ми е спестена - НЕ се боядисвам веднъж месечно Simple Smile
Но за сметка на това ме смятат за природно надарена с тъпота в промишлени количества и губя много нерви месечно за да докажа , че има и що годе умни блондинки.
Боже немога да не намеся и сексуалния тормоз , изнасилванията и т.н. които са си само женски ядове от тях мъже не страдат . И моля ви не тръгвайте да ми обяснявате , че това си е въпрос на избор !

А да снощи му казвам трябва да ми оставиш пари !
А той : На мен кой ще ми остави  ?
Отговор : Намери си мъж Simple Smile
После много смях и мисия успешна Simple Smile

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 10:40 от WomanitKa

# 113
  • Мнения: 2 759
Научих нЕкои интересни факти, обобщавам:...
                       Аз само един, но си заслужаваше: здравите жени нямат ПМС и болки покрай цикъла. Сигурно и раждат безболезнено. Ще ходя да се прегледам май.

# 114
  • Мнения: 2 759
Е хайде сега! От всичко изброено само раждането и кърменето са даденост, останалото е въпрос на личен избор.
И цикъла, и цикъла  Laughing
                       И цикъла, и раждането, и кърменето са въпрос на личен избор  Peace. Като не броим случките от типа 'не знам как стана бебето'...

# 115
  • София
  • Мнения: 62 595
Абе, цикълът не зная да е по личен избор. Искаш - не искаш, той се появява.

# 116
  • Мнения: 2 759
Абе, цикълът не зная да е по личен избор. Искаш - не искаш, той се появява.
                     Ами избор си е - или да имаш цикъл, или да раждаш. Вярно, не са много опциите, но все е нещо  Mr. Green. Освен това чувам, че в Щатите след раждане дават една година хапченца, от които нямаш цикъл  newsm78?

# 117
  • Мнения: 2 448
Айде стига сте се оплаквали от цикъла , че като спре ще се оплаквате повече.  Mr. Green

# 118
  • Oslo
  • Мнения: 659
Ако да си жена е проклятие, то аз се радвам, че съм проклета Mr. Green

# 119
  • Мнения: 836
"Проклятието да си жена" - Още повече, красива.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт