мит ли е това?

  • 3 550
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • варна
  • Мнения: 355
подигравателните коментари са излишни и неуместни!няма да цитирам.просто попитах.който има нещо да каже по въпроса-да пише,който не-даже не е необходимо да чете темата. Peace

# 31
  • Мнения: 3 674
чувала съм ,че ако първата думичка на детето ви е мама/баба,следващото ви дете ще е момиче,ако е тати/дядо-момче.какви са ви наблюденията?майките с две дечица най добре могат да кажат.
Ами ако случайно детето вземе че  каже "мата"...какво ли ще е следващото дете?! Thinking  То стана една... hahaha  
 Ти наистина ли вярваш в тези врели некипели,  бабини деветини...  Laughing

# 32
  • Мнения: 296
Ами ако каже "кака" ? Crazy
Или забременееш с близнаци? newsm78
на моята дъщеря първата дума беше ,,кака'',второто ми дете обаче е момче  Rolling Eyes.Сигурно ще си пада по какички  Crazy

И моето дете първо каза "кака", а си имаме момче.  Peace

# 33
  • Мнения: 4 753
Определено е мит...

# 34
  • Мнения: 200
баба- второто момче,
трети опит не правя Joy

# 35
  • Карлово
  • Мнения: 328
Митове много като например :  ако кажат че момичето прилича на момче второто ще е момче или ако момчето прилича на момиче второто ще е момиче...има и още един: ако обичаш мъжа си ще имаш момиче, обратното ли е ще имаш момче.
Не вярвай на това.Истината е че каквото си направите това ще имате.

# 36
  • Мнения: 3 314
първо каза мама - някога ще видим какво ще е другото  Laughing

# 37
  • Мнения: 645
 Joyаз не вярвам

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 817
А за X и Y хромозомите какво да кажем?Не ви ли писна с тези суеверия  ooooh!

# 39
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Митове и легенди са това , чудя се как все още някой им се хваща  Wink Де да беше толкова просто  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 9 814
Не мит, а легенда
Моето дете каза бау, куче ли ще родя?! Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 2 227
Не мит, а легенда
Моето дете каза бау, куче ли ще родя?! Mr. Green
Laughing Laughing Laughing

На големия първата му дума беше мама, а второто ми дете е пак момче.

# 42
  • Мнения: 2 132
Още ли има хора , които вярват на такива неща? newsm78 Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 23 094
Мит е и още как! Но това не пречи да му вярваш  Mr. Green
Наскоро чух друга голяма глупост - братовчедката на мъжа ми каза, че не се гледа в огледало заедно с детето, защото ще забременее веднага, а на нея й е много рано, защото е родила със секцио преди 8 месеца и трябва да изчака  hahaha

# 44
  • Мнения: 537
Мит е и още как! Но това не пречи да му вярваш  Mr. Green
Наскоро чух друга голяма глупост - братовчедката на мъжа ми каза, че не се гледа в огледало заедно с детето, защото ще забременее веднага, а на нея й е много рано, защото е родила със секцио преди 8 месеца и трябва да изчака  hahaha

 Mr. Green ooooh! Леле божке! Ми аз колко пъти съм се гледала с малката в огледалото, още откакто беше на 5-6 месеца. Ми не съм бременна още  Rolling Eyes
А пък по темата, мит си е и още как имам много познати с 2 деца. Няма нито едно от тях, което да е "познало" пола на второто.  Peace И аз съм чувала много неща за бременността, раждането и гледането на детето след това, на нищо не съм вярвала. И детето ми си е живо и здраво.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт