НЕ МИ ИДВА, А ТЕСТА Е ОТРИЦАТЕЛЕН

  • 46 945
  • 139
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 12
Здравейте момичета. Преди около седмица ходих на лекар понеже имах съмнения и все още имам...каза ми че все още е много рано но въпреки това ме прегледа и видя малката точица за която каза че не може да е напълно сигурна дали е бременност, но каза че е почти сигурна че е . Вече ми закъснява пет дена правя си тестове но всичките са отрицателни. Единствено Престо ми показа  втора бледа чертичка но си го направих преди датата на МЦ сега си правя шуър чек но нищо....Вече незнам какво да си мисля , а прегледа ми е след 10 дена и откачам..

# 91
  • Мнения: 2 483
Отиди и си пусни кръвен тест за бременност!  fingerscrossed

# 92
  • Мнения: 12
Мерси за съвета ще отида и се надявам да се похваля с положителен резултат Simple Smile

# 93
  • Мнения: 19
zdraveite !! moqt problem e 4e ne mi idva pravihme opiti da zabremeneq no pove4eto testove koito pravih bqha otricatelni na 3 ot tah se poqviha bledi 4erti4ki edva zabelejimi

# 94
  • Мнения: 847
Snejina, дори и да е бледа втората чертичка, значи тестът е положителен!  Simple Smile Peace Имаш ли закъснение, колко дни е?

# 95
  • Мнения: 19
11 dena na 1vi trqbva6e da mi doide,no pove4eto bqha otricatelni 

# 96
  • Мнения: 2 483
Има ли лаборатория в Силистра, където можеш да си направиш кръвен тест за бременност? (тестът се казва се бета ЧХГ)  (ЧХГ - човешки хорион-гонадотропин)

# 97
  • Мнения: 19
da ima laboratoriq no neznam kakvi isledvaniq pravqt 6te trqbva da proverq vazmojno li e da sam zabremenqla a testovete da sa otricatelni

# 98
  • Мнения: 2 483
От това, което пишеш, тестовете ти са по-скоро положителни - щом имат бледи чертички. Отивай на кръвен.

# 99
  • Мнения: 3 695
да, най-добре е да направиш един кръвен тест, той ще покаже със сигурност

# 100
  • Мнения: 5
Една позната имаше същия проблем, но се оказа, че не е бременна, а просто е претърпяла някаква настинка

# 101
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Една позната имаше същия проблем, но се оказа, че не е бременна, а просто е претърпяла някаква настинка

От настинка бледа втора черта на тест за бременност няма как да се появи.

# 102
  • Мнения: 19
ami okaza se 4e ne ne sam bremenna no o6te ne mi e do6lo  i mai pak 6te se hodi na lekar  organizma mi se pobarkva do predi tova ne mi spira6e s meseci a sega obratno neznam 6te se pobarkam ve4e

# 103
  • Мнения: 625
При мен се оказа,че е киста и затова не ми идва.Досега не ми се беше случвало.Теста си беше категорично отрицателен 5,6 след закъснението,докато накрая разбрах на какво се дължи.

# 104
  • Мнения: 27
Здравейте и на мен вече 6 ден ми закъснява правих си тест но беше ( - ) не знам на какво може да се дължи.

Общи условия

Активация на акаунт