НЕ МИ ИДВА, А ТЕСТА Е ОТРИЦАТЕЛЕН

  • 46 947
  • 139
  •   1
Отговори
# 105
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
vdssileva21 отиди на лекар!

# 106
  • Мнения: 136
И аз мисля,че само лекар може да отговори на този въпрос...

# 107
  • Мнения: 1
zdraveite az sam nova tuk  iskam da vi spodelq problema si predi da imam polov jivot cikala mi be6e mnogo redoven no sled kato zapo4nahme da probvame za bebe nqkak vze da zakasnqva sega trqbva6e da mi doide na 23 a dnes sme 11 avgust ne smeq da napravq test za6toto imam 4uvstvoto 4e ednata 4erti4ka me presledva zakasnqva mi no interesnoto e 4e ot vreme na vreme imam nqkakvo zacapvane ponqkoga e kafenikavo i ligavo drug pat e savsem 4erveno slagam prevrazka i ni6to ,v momenta dori imam menstrualni bolki no cikal nqma molq vi ako nqkoq e imala takav problem neka mi spodeli 6te otida na lekar no 4ak sled 15 blagodarq predvaritelno

# 108
  • Мнения: 309
Megito_24 незнам какво те притеснява в тестовете,но аз на твое място да съм направила вече,предполагам че при това закъснение ако има нещо ще се види на преглед,така че  fingerscrossed всичко да е наред!Този месец и аз имах подобен проблем,не можах да разбера защо така стана но в крайна сметка ми дойде,но все пак аз съм раждала и то два пъти като втория беше преди четири месеца а сега ми предстои и преглед,така че отговор може да ти даде единствено лекар!

# 109
  • Мнения: 1
Здравейте имам нужда от Вашите съвети.С мъжът ми се опитваме от около година за бебе.Цикълът ми е изключително редовен на 28ден в много редки случеи на 29-30 миналия месец ми закъсня с 10 дни притесних се да няма проблем и отидох на гинеколог на 14тия ден след идването.Доктора каза че нямам проблем няма кисти единственото което не видя е доминантен фоликул но си помисли че вече може да се е спукал.Разбрахме се преди да започнем някакво лечение и изследвания този месец да отида на 9ти ден и да следим дали се образува доминантен фоликул и кога се пука.И евентуално след това да  започнем лечение ако се налага.Проблема е обаче че и този месец вече 11ти ден ми закъснява имам отрицателен тест за бременност на 7я ден.Ако предния цикъл ми е бил ановулаторен може ли да има бременност  или и този месец пак да е такъв.Моля Ви за съвет или ако някой е бил в мойто положение да сподели.

# 110
  • Мнения: 4
Zdr momi4eta izvinqvai te che pisha na latinica no nqmam kirilica ... Moqt problem e sledniq ... na 16.09 pristignax v Wels i cikala mi namalq  ot 4 dni mi spadna na 2 i po malko te4e ... na 05.01 toq mesec trqbvashe da mi doide a mi zakasnqva s 18 dni Sad napravix 5 testa i sa otricatelni .. v oblasta na qi4nicite 4ustvam tejina Sad .. Molq vi daite si mnenieto Blagodarq vi ... Simple Smile

# 111
  • София
  • Мнения: 5 255

Пиши на кирилица- има кирилизатор на форума!

Друг път случвало ли се е при промяна на времето? На мен ми е закъснявало и е пропускало при много рязка промяна на климата, както и игра на килограмите?

# 112
  • Мнения: 1 661
Друг път случвало ли се е при промяна на времето? На мен ми е закъснявало и е пропускало при много рязка промяна на климата, както и игра на килограмите?
Може да ти закъснее ако си пътувала и сменяла климат също. Peace

# 113
  • Мнения: 4
да случвало ми се веднъж .. но сега ме болят гърдите чувствам тежина в яйчниците .. Да 8 кила качих от както престигнакс в Ук правих теста със содата и шупна много хихи ....  ходих на лекар и каза че е възмойно да съм бременна .. не знам от няколко дни ми е напрегнато неспокойно спа по много ...

# 114
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
...napravix 5 testa i sa otricatelni ...
Извинявай, ама при 5 отрицателни теста, какви тестове със сода правиш  ooooh! Ами хайде направи и този с жабата  Mr. Green Шегата настрана, според мен трябва да отидеш на лекар, за да се види от какво е това закъснение.

# 115
  • Мнения: 4
тук в Uk  лекарите са много зле отидох и ми каза ще дойде въобще не ме прегледаха ... а 19 ден цикала го няма ... каза направи още един тест след 2 седмици аз само тестове правя секи ден .. а гърдите ме болят ..

# 116
  • Мнения: 51
Закъснението може да е от много неща , но без изследване нищо не може да се установи.Може просто да се дължи на смяната на климата и стрес .Аз например имах редовен цикъл на еднакви интервали почети година и изведнъж октомври месец от 26-27дни ми беше на 35дни и това беше еднократно .Правих тест съответно отрицателен и си чаках , бях си дала срок и след това да отивам на лекар, но не се наложи.Дано скоро ти олекне като научиш причината и не вярвай на такива тестове със сода , това само може да те заблуди.Единственото сигурно е кръвен тест.

# 117
  • Мнения: 1 661
Ама какъв е тоя тест за бременност със сода? #CrazyМомичета, живеем в 21 век все пак. Rolling Eyes

# 118
  • София
  • Мнения: 5 255

Може да е от килограмите + времето и т.н., ама не прави глупсоти с тестове със сода... остава да препикаеш и някоя жаба  ooooh!
Лакарят е зле, убеди го, че е добре да те види, ако трябва върви при друг и кажи, че е повече закъснението  Peace

# 119
  • Мнения: 136
тук в Uk  лекарите са много зле отидох и ми каза ще дойде въобще не ме прегледаха ... а 19 ден цикала го няма ... каза направи още един тест след 2 седмици аз само тестове правя секи ден .. а гърдите ме болят ..
Задължително лекар...Никакви тестове със сода и тн. Не си прави шеги със здравето....Има хиляди причини за закъснение на цикъла....Хайде пък ДАЙ БОЖЕ да е бремено коремчето...Стискам палци да ни зарадваш с такива новини..Надявам се,че ще ни държиш в течение и много късмет желая..... Misc Baby Bottle newsm32 pacifier

Общи условия

Активация на акаунт