НЕ МИ ИДВА, А ТЕСТА Е ОТРИЦАТЕЛЕН

  • 46 947
  • 139
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4
здравейте на всички.
имам един въпрос и предварително се извинявам ако не е за тук.
Трябваше да ми дойде на 19.01. На 23.01 си правих тест-отрицателен. По принцип цикълът ми е редовен с изключение на декември ми закъсня с 4-5 дни, понеже баба ми почина и от стрес предполагам. Днес ми дойде, а се съмнявах за бременност, понеже на 6,7,8.01 имах леко розовеещо зацапване. Незнам какво да мисля или най-добре да не мисля вече. Всичко това нормално ли е според вас?

# 121
  • София
  • Мнения: 4 884
здравейте на всички.
имам един въпрос и предварително се извинявам ако не е за тук.
Трябваше да ми дойде на 19.01. На 23.01 си правих тест-отрицателен. По принцип цикълът ми е редовен с изключение на декември ми закъсня с 4-5 дни, понеже баба ми почина и от стрес предполагам. Днес ми дойде, а се съмнявах за бременност, понеже на 6,7,8.01 имах леко розовеещо зацапване. Незнам какво да мисля или най-добре да не мисля вече. Всичко това нормално ли е според вас?
Ама още нямаш цикъл,така ли?То ако си бременна отдавана вече и на ехограф може да се види,а дори и да не си,при условие,че не ти идва вече 2 седмици,трябва да отидеш да видиш какво става.

# 122
  • София
  • Мнения: 5 255

Опрделено иди да те видии доктор. Може и да не е сериозно, но .. е добре да се провери  Peace

# 123
  • Мнения: 4
Точно това че ми дойде, но никога не ми закъснявал чак толкова. И все чета разни неща за извънматочна и т.н. и много се притеснявам.

# 124
  • София
  • Мнения: 5 255

т.е. ти е дошло, ама със закъснение.. каква извънматочна  ooooh! Ти щеше да умреш от болки ако кървенето беше от това  Peace

# 125
  • Мнения: 136
Когато започнах да правя опити за бебе,ми закъсняваше с по 12-13-15 дена....Всичко ме болеше за ПМС но цикъл нямаше...Правих тест (-) и след 10-ина мин ми идваше.Проста психика....Вярвате или не,докато се правят опити за дете психически е възможно да подтискате и вие като мене всички признаци на цикъл, вкл. и цикъла си до последната капка надежда,че сте бременни...Аз го преживях стократно това...В момента в който спрях да опитвам за бебе цикъла се уравновеси и си започна да си ми идва на точната дата....Силата на мисълта и самовнушението са страшно нещо...Повярвайте ми,и аз не вярвах ,но се случи....

# 126
  • Мнения: 4
Вече ще психясам и ще си търся занимание само за да не мисля за нищо. Само трябва да измисля какво да е това занимание. Благодаря ви за помощта  Simple Smile

# 127
  • Мнения: 136
Петя моят съвет е да не психясваш,а да се успокоиш и да си кажеш "да става каквото ще..."...Аз направих така и цикъла ми се нормализира,и психическото ми равновесие и живота ми....Просто остави времето да реши кога е дошъл момента....Поздрави

# 128
  • Мнения: 4
Благодаря много за подкрепата Simple Smile

# 129
  • Мнения: 161
Здравейте и от мен  Grinning Моята ситуация е следната..Не правя тестове за Ову,тепърва започваме с опитите,но по мои усещания ,като болки в гърдите,ниско долу и течение,както и БТ, овуто ми е било на 12-13-14 февруари и тогава не се пазихме .Трябваше да ми дойде на 2-ри.Вчера правих тест (може би прибързах),но не беше сутринта , и беше - ..Цикълът ми е редовен и винаги 4-5 дена преди датата започват и симптомите,че лелката се задава..Да,но макар и само с 3 дни закъснение нямам никакви симптоми  newsm78 Вие какво мислите по въпроса ?

# 130
  • Мнения: 10
здравейте, последния ми цикъл беше 24.01 преди една седмица ми дойде за 1 ден и беше кафяво
правих си тест преди няколко дни беше (-) не знам дали съм бременна или е нещо друго

# 131
  • Мнения: 71
Здравейте реших и тук да пиша ... да чуя още мнения значи последната ми М беше на 09.02 до към спря на 15.02 от тогава не сме бебе правили но несме се и пазили доло горе мисля че ов е било на 23. 02 трябваше да ми дойде на 09.03  на 28 дена ми е цикала не редовен но попринцип ми идва по рано а не да ми закаснява 4 дена преди М правих тест Престо и беше (-) след с 5 дневно закаснение ходих на АГ но той каза че невижда нищо да си направя тест пак  на 14 .03 си направих тест Шуар Чек но  вечерта към 18 и 30  / 19 ч и пак беше (-) имам доста симптоми главно това често пишкане главоболие леки придърпващи болки ниско доло и доста си хапвам вече сме 19.03 а М още го няма ...

# 132
  • Мнения: 161
Би трябвало теста вече да показва ако има нещо..Направи си тест рано сутрин и ако пак е - посети лекар (според мен).Успех

# 133
  • Мнения: 71
 утре ще направя едно тестче ходих на лекар каза ми че съм добре никакви инфекци никакви причини ... нищо но не ввидя и бременост но не я и отрече каза ми да си направя тест затова и направих на 5ден закаснение но -

# 134
  • София
  • Мнения: 5 255

Може да ти закъснява и заради променящото се време, ту топло ту студено...  Tired
При мен такива промени указваха голямо влияние..

Общи условия

Активация на акаунт