НЕ МИ ИДВА, А ТЕСТА Е ОТРИЦАТЕЛЕН

  • 46 949
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 085
Успех и дано е това което искаш! Peace

# 16
  • Мнения: 152
И аз на морето получих закъснение от 10 дни.От смяната на климата е.

# 17
  • Мнения: 170
Не че искам да си подхранвам надеждите,ама аз съм си от морето и почти всеки месец съм тук, така че отпада варианта смяна на климата.... Wink

# 18
  • Мнения: 152
Да,определено отпада.Нормално е веднъж годишно цикълът да се измества.Аз лично ти пожелавам бременност.

# 19
  • Мнения: 170
Благодаря ти! Надеждата умира с идването на М.....хахаха Wink

# 20
  • Мнения: 152
Ако не този месец,следващия ще ни се похвалиш вече.Дай време на организма ти да се възстанови от спиралата с хормони,която си ползвала.

# 21
  • Мнения: 170
Дай Боже!!!Пожелавам го на всички, които копнеят за бебче! Hug Praynig

# 22
  • Мнения: 185
И при мен беше така както го описваш,
махнах спиралата, ОК до тук всичко наред, и после не ми дойде,
отидох на лекар, тя каза - няма ти нищо, ще ти дойде, това е от регулирането на цикъла...
    След една седмица пак реших да си направя тест и видях двете чертички. Това беше на 22 ден след закъснението.

Така, че мила, изчакай, и аз се побърквах и що пари за тестове дадох  ooooh!  тук струват по 17 евро бройката.

Късмет и успех

# 23
  • Мнения: 170
Ама махна спиралата и въобще ли не ти дойде? Всъщност веднага си забременяла, така ли?

# 24
  • Мнения: 185
да, така стана  Embarassed 
и без това лекарите обясняват, че след като се махне спирала, отворът от шийката към матката е разширен.

# 25
 искам да попитам - възможно ли е да имаш всички признаци на бременност преди така нареченото имплантиране ( значи имам всички признаци ...или поне си втълпявам ,че имам ), един ден преди да ми дойде - тест - отрицателен. В деня на идване - леко розово зацапване ....Или просто лелката се е запътила , а аз виждам това ,което искам да видя..... ?  Confused Кога започват всички симптоми ?

# 26
искам да попитам - възможно ли е да имаш всички признаци на бременност преди така нареченото имплантиране ( значи имам всички признаци ...или поне си втълпявам ,че имам ), един ден преди да ми дойде - тест - отрицателен. В деня на идване - леко розово зацапване ....Или просто лелката се е запътила , а аз виждам това ,което искам да видя..... ?  Confused Кога започват всички симптоми ?

При всеки  симптомите започват различно- зависи от организма.
Направи си кръвен. Стискам палци да е ++++++ Hug

# 27
  • Мнения: 3 294
kremena73 розовото зацапване може да е от имплантирането на оплодената яйцеклетка , може и да е начало на цикъл , за неразположенията които чувстваш може да са породени от ПМС или да са от евентуална бременност , така че ние само може дагадаем , много често от прекалено вглеждане в тялото си си преписваме симптоми на бременност . Пусни си един кръвен тест за бременност и ще разбереш отговора , Дано е това което искаш  Peace

# 28
Благодаря ви ! Ще пиша скоро какво е Wink

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Пожелавам ти успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт