ОКТОМВРИЙЧЕТО любимо е на мама най-неповторимо!

  • 14 702
  • 294
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 817
Аз днес добре сготвих, направих една зеленчукова супа и едни много вкусни кексчета, та изненадах и мъжа ми като се върна от работа.

Пуки, каква е тази снимка  Shocked Shocked Shocked В кой месец е тази мама?
Трикси, честита количка, много е сладка и със здраве да си я ползвате  Hug
Рени, дано вече си се оттърсила от неприятното изживяване днес  Hug

Ние бебето ще си го къпем в спалнята, защото в банята ни е студено зимата. Иначе мисля и ние да вземем една такава подложка за къпане за коритцето, мисля, че е удобна.

mananka, радвам се, че и вашия бебчо е добре и благодаря за разяснението за анестезиолозите

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 20:57 от Severinka

# 106
  • Мнения: 132
И аз днес сготвих и изчистих но тази процедура ми отне цял ден че нещо се изморявам много.Денко току що заспа и може и аз да го последвам скоро.Вчера се мерих на един кантар и по него съм качила 3 кг. , но ще видим този във Шейново какво ще каже  Wink

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Севче, не я знам в кой месец е, ама надявам се не е в седмия. Mr. Green откраднах снимката от сайта дето си сверяваме лентичките, ето тука http://pregnancy.baby-gaga.com/ , снимката се вижда вдясно на страницата.

# 108
  • Мнения: 817
Пуки и аз не разбрах в коя седмица е, само видях, че е на 21 г.

Момичета, моля ви кажете какво пиете при главоболие в този етап на бременността? Много ще съм ви благодара, защото цял ден не ми мина главоболието.

# 109
  • Мнения: 132
Сев аз пия Ефералган  PeaceТо си е парацетамол с вит. Ц

# 110
  • Мнения: 678
Северинка аз пия парацетамол, при много силна болка (повнякога чам ми се повръща) пия нимезил (доктор ми е казал, че може).
Гери направо ти завиждам колко рано заспивате. Моя юнак още вършее по двора и не  иска да влиза вътре  Crazy

# 111
  • Мнения: 132
Гери направо ти завиждам колко рано заспивате. Моя юнак още вършее по двора и не  иска да влиза вътре  Crazy
Няма такива положения при нас на обяд в 12.30 а вечер до 21 е в леглото освен ако не сме на гости  PeaceИначе не издържам изперквам цял ден много ме изморява  Whistling

# 112
  • Мнения: 817
Гери, Манана, благодаря ви за бързите отговори. Мен също започва чак да ми се гади от силното главоболие и вече мисля да изпия нещо  Tired

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 723
Лека нощ и приятни и спокойни сънища момичета. smile3524

Сев аз също при главоболие пия парацетамол.
Дано те отпусне главоболието,за да можеш да си починеш.

# 114
  • Мнения: 2 140
Здравейте,мами!
И аз да се запиша в новата темичка и в отбора на мамите, на които им става зле.Днес от 08 до 10 часа на работа все ми ставаше лошо,дишах като риба на сухо и се изпотявах.Прибрах се за 3 часа и чак към 16:00 пак не се чувствах добре.Дано жегите да не ни морят много. Praynig

# 115
  • Мнения: 147
здравейте, пише ви още една мама очакваща бебе през октомври и по точно 12.10 - термин. Момиченце. Това ще е второто ми раждане

# 116
  • Мнения: 2 140
 welcome,raliy! Hug
Леко бременеене на всички!

# 117
  • Мнения: 817
n_alex76, съчетанието бременност + жега е много кофти. Ако имаш възможност си вземи отпуска го края на август, за да можеш да избегнеш излизане по големите жеги.

raliy, Добре дошла! Дано да имаш възможност да се включваш по-често!   bouquet

# 118
  • Мнения: 147
Severinka, blagodarya za privetstvieto Simple Smile До сега не съм писала във форум така, че ще ми трябвя време да свикна с реда и настройките ит.н.

# 119
  • Мнения: 147
здравей и на n_alex Simple Smile!

Общи условия

Активация на акаунт