Секцио в Шейново

  • 4 473
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Хм, това за кърменето ми се струва много странно, защото докато бях в Шейново всичките акушерки, че и лекарите обясняваха как и какво се прави, дори някои ми се струваха много настоятелни  newsm78

# 16
  • Мнения: 3 550
Наистина, чудно! Аз раждах в края на март и имаше доста навалица, всички раждаха като за световно. Може би при теб са били по-спокойни времена и са ти обръщали внимание.

# 17
  • София
  • Мнения: 366
Писах на лични.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 121
Абе не знам как е за секциото, но това за кърменето е вярно. Аз раждах на 1ви април в Шейново и няколко дена не ми даваха бебето - имаше тежка жълтеница и бяхме с антибиотик заради изтеклите води. След 18 часа можеш да ходиш в неонатологията да си го видиш. Но втория път, като го извадиха от лампата ми казаха, че мога да го подържа. Попитах дали мога да накърмя бебето, но ми бе отговорено: "Не! Ако искате, можете да го нахраните с шишето" и ми посочи подготвеното шише. Това беше една млада акушерка, на предишното ми ходене до там една възрастна ми даде бебето да го накърмя. Въпреки това при кърменето я мериха преди и след това и подигравателно ми казаха "Абе, маме, само 10 грама!". Така че правилно са ти казали да попрочетеш библиотеката на Бу.
Сега се сетих и още нещо - първата нощ бебетата се скъсаха да реват, ама цялата неонатология в хор! Цяла нощ! Цяло изтезание беше, една от жените в моята стая не спря да плаче! Депресий, не депресий, пази си нервите, че кърменето и от това зависи! Стискам ти палци всичко да мине гладко.

Общи условия

Активация на акаунт