Молебен за Елвира

  • 10 325
  • 147
  •   1
Отговори
# 30
  • България
  • Мнения: 3 621
Тази вечер в БТВ репортерите даваха Елвира- момичето, което след направено секцио е в състояние на "будна кома" и вече повече от две години не може да прегърне детенцето си. Имаше и още подобни случаи. Макар , че лекарите почти не дават шансове, много от хората са успели да се възстановят , благодарение на любовта и грижите от страна на своите близки.
Преди време имаше подобна тема с идеята да се избвере дата и час , в който всички ние да се помолим за Елвира , а и за сругите хора в това положение.
Предлагам това да е в Коледната нощ. Например вечерта в 12 часа. Има достатъчно време до тогава за да се види от повече хора за да е по-силна енергията , която ще отправим към нея  Praynig

# 31
  • Мнения: 961
И аз гледах предаването! Много мъчно ми стана и дори си поплаках.  Sad Горкичкото детенце!
Всъщност, горките хора! Живеят в ужасна болка! Дано скоро се "Събудят"!  Praynig

# 32
  • Мнения: 4 496
Аз също гледах... Cry
Много мъчно ми стана. Буца ми застана на гърлото. Sad

Подкрепям предложението за Коледната нощ.
На Коледа се случват чудеса! Praynig

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
И аз го гледах и подкрепям предложението.Мисля,че винаги може да се случват чудеса,стисга да ги желаем от сърце.
И на мен ми стана мъчно за болните и за близките им.Моля се Бог да помогне на всички в това положение.

# 34
  • Мнения: 1 554
ох и аз го гледах,тъжна гледка,присъединявам се към молитвата за Коледа Peace

# 35
  • Мнения: 1 103
И аз гледах също  подкрепям Коледната молитва  Praynig.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И аз го гледах и си поплаках  Cry
Много мъчно ми стана, особено когато детенцето запя "Мила моя мамо.."
Присъединявам се към молебена, дано наистина стане чудо за всички тези хора Praynig

# 37
  • Мнения: 9 973
на коледната нощ
 Praynig Praynig Praynig за Елвира

# 38
  • Мнения: 4 335
И аз го гледах,много тьжно наистина Cry
Дано на Коледа стане чудо и за тези хора Praynig Praynig Praynigза Елвира Praynig Praynig Praynig

# 39
  • София
  • Мнения: 2 217
Присъединявам се, но Коледа е чак след почти два месеца.....Не може ли по-рано и на Коледа пак.....
Всеки ден ходя до кварталната църква с децата, днес специално ще помена Елвира.....

# 40
  • Мнения: 242
Аз също гледах предаването и плаках,Боже колко мъка има на този свят,Подкрепям с две ръце,и колкото пъти се сетя толкова пъти се моля за нея и за всички болни дечица и хора.Наистина Коледа е много далеко ,може и по рао да направим и за Коледа пак.
  Praynig Praynig Praynig

# 41
  • Мнения: 9 814
Аз също гледах и ми стана много тъжно и за Елвира и за всички останали, които държавата е захвърлила на произвола. Щом дишат сами, значи всичко е наред смятат лекарите. Но какво ли им е на близките на тези хора и как ли продължават да крепят вярата и надеждата в себе си.
 Praynig Praynig Praynig Praynig За всички в будна кома у нас.

# 42
  • Мнения: 1 512
Присъединявам се и аз и ще се моля на  Коледа наистина да стане чудо и за тези хора и Елвира да прегърне своето детенце.Стана ми много мъчно снощи когато гледах предаването и съм съпричасна с мъката на тези семейства защото и аз съм била в кома 14 дни, след което се размотавах по разни центрове за да мога отново след 6 месеца да проходя.Много добре разбирам мъката на тези хора и безхаберието на държавата към тези безпомощни същества.Дано стане чудо  Praynig.
И за да не чакаме чак до Коледа може да го направим и на 6 декември когато е св.Николай чудотворец и на Коледа пак.

# 43
  • Мнения: 4 053
много е тъжно
присъединявам се  Praynig

# 44
  • Мнения: 666
Много ми е мъчно както за Елвира, така и за Емануела и за всички в това положение. Възхищавам се на близките им за смелоста и силите, които проявяват в грижите си. Ще се помоля за тях.

Общи условия

Активация на акаунт