Молебен за Елвира

  • 10 329
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 826
A.Kraeva , става въпрос за майка на дете, която по време на раждане е изпаднала в будна кома. Моля се за нея, ще се помоля и в Коледната нощ. Но с молби само не става, може би дарителска кампания чрез есемеси е добра идея. Имаше и един сайт, който помагаше на хора в подобно състояние.

# 136
# 137
  • София
  • Мнения: 2 613
Ще се помоля Praynig Praynig Praynig Praynig
Коледната нощ наистина може да бъде вълшебна и дано да бъде такава и за Елвира Praynig Praynig Praynig

# 138
A.Kraeva , става въпрос за майка на дете, която по време на раждане е изпаднала в будна кома. Моля се за нея, ще се помоля и в Коледната нощ. Но с молби само не става, може би дарителска кампания чрез есемеси е добра идея. Имаше и един сайт, който помагаше на хора в подобно състояние.
Ужас,много съжалявам.Дано поне бебенцето е добре Praynig,а и майка му скоро да може да си го гледа Sad
През 2006 почина моя позната пак при раждане в Шейново,с избор на екип,планово секцио и не са я тествали за алергия от упойка Close а,бебчо(Богомилчо)почина 6м.по-късно от някакво мозъчно възпаление в Педиатрията на МА!
Дано причината не е отново лекарска небрежност,защото ако е според мен ще е по-полезно да се вложат средства и сили за протестна декларация!Неможе в 21век да си все така с единия крак в ...... при раждане!
Иначе идеята за sms-капманията е добра,аз бих се вкл.на драго сърце Peace

# 139
# 140
  • Мнения: 60
И аз съм за смсите Praynig Praynig Praynig

# 141
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 841
A.Kraeva , детенцето на Елвира, слава богу, е живо и здраво! Мъничкият Михаел е вече на повече от 2 и половина години Heart Eyes

# 142
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
A.Kraeva , става въпрос за майка на дете, която по време на раждане е изпаднала в будна кома. Моля се за нея, ще се помоля и в Коледната нощ. Но с молби само не става, може би дарителска кампания чрез есемеси е добра идея. Имаше и един сайт, който помагаше на хора в подобно състояние.
Ужас,много съжалявам.Дано поне бебенцето е добре Praynig,а и майка му скоро да може да си го гледа Sad
През 2006 почина моя позната пак при раждане в Шейново,с избор на екип,планово секцио и не са я тествали за алергия от упойка Close а,бебчо(Богомилчо)почина 6м.по-късно от някакво мозъчно възпаление в Педиатрията на МА!
Дано причината не е отново лекарска небрежност,защото ако е според мен ще е по-полезно да се вложат средства и сили за протестна декларация!Неможе в 21век да си все така с единия крак в ...... при раждане!
Иначе идеята за sms-капманията е добра,аз бих се вкл.на драго сърце Peace
Има смс кампания за Елвира и за други хора в състояние на будна кома. Само в момента, нямам възможност да потърся линк, ноп го имаше в тема тук във форума

# 143
Много се радвам ,че детето е добре!

Ще се по разтърся за сайта с кампанията.

Весела КОЛЕДА момичета  bouquet

# 144
# 145
# 146
  • Мнения: 5 591
Пратихме смс-и.Дано повече хора се включат и скоро Елвира и другите хора в това състояние се оправят. Praynig Praynig Praynig

# 147
  • Мнения: 5 591
sms с текст DMS budni на 17777

Общи условия

Активация на акаунт