въпросче

  • 1 763
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 334
Оказва влияние.Трябва  да се ходи на гладно Peace

# 16
  • Мнения: 3 314
Оказва влияние.Трябва  да се ходи на гладно Peace
    Peace   така е

# 17
  • София
  • Мнения: 2 296
Ами ако си закусила нещо,богато на желязо,ще ти окаже влияние,а реално стойностите да са други.
Пък,ако толкова не можеш да не хапнеш,вземи си нещо,което да хапнеш веднага след манипулацията. Peace

# 18
  • Мнения: 3 743
ще окаже влияние само ако ти изследват кръвната захар, за другото е без значение дали кръвта е взета на гладно или не , нормално е да забравяш, всички казват че като кърмиш забравяш още повече

Абсолютно вярно, поне при мен е така Peace

# 19
  • Мнения: 116
Мисля,че няма да окаже някакво влияние

 Peace

# 20
  • Мнения: 223
Естествено, че ще окаже влияние, а щом си бременна много се внимава за кръвната захар. Моята лекарка дори ме предупреждаваше вечерта преди изследванията да не ям сладко.
Предполагам, че вече си решила въпроса!   Wink ... пиша по принцип да се знае.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 796
Някой знае ли дали закуска и кафе ще окаже влияние върху правилния резлтат на кръвта или по точно на хемоглобина.Напоследък забравям често и затова закусих преди да дам кръв за изследване-това нормално ли е .........да забравяме през бременността
vvvioleta, не знам дали е нормално да забравяме, но и на мен ми се случи същото миналата седмица, та ходих на другия ден на изследвания Embarassed

# 22
  • BG
  • Мнения: 2 217
Бих те посъветвала да отидеш друг ден!  Peace
А за това дали бременните и кърмачките дали са разсеяни .... Честно казано, аз през този период имах чувството, че прогресивно оглупявам  Joy hahaha Joy По време на бременността хормоните влияят на паметта, а след като родиш освен тях и умората си казва думата!  Wink

# 23
  • Мнения: 115
за хемоглобина няма да окаже, но за други резултати сигурно е от значение, за ад предупреждават винаги. Направи ги на другия ден, да си спокойна. Или ти вече ги направи?

# 24
  • Мнения: 38
същия ден отидох на консултация и АГ ми каза че не влияе на хемоглобина

# 25
  • София
  • Мнения: 39 771
Зависи точно какво ще изследват. ПКК - на гладно.
Кръвна група може и след закуска.

Общи условия

Активация на акаунт