Бременна в училище

  • 15 652
  • 170
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 111
  Радостина, можеш да издадеш книга с философстванията си във форума.Нямаш мнение по-малко от пет реда.Сори, но не се сдържах.

# 166
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, ще помисля по въпроса. Може би ще се получи хубава книга от размишленията на един съвременник. Добра идея.

Навремето така се явих на повишаване на един изпит и  една колежка си мислеше, че ще ме засегне като на всеослушание  с лек подигравателен тон каза, че се боря за успех за магистърска. В действителност дори не ми беше минавало през ум в първи курс в университета, че някога може да стигна до записване на магистърска програма. Не смеех да си мечтая за това. А ето, момичето ми направи неоценима услуга като ме "заподозря" в такива амбиции.  Simple Smile Жалко, че не съм я виждала от години, че да я почерпя от благодарност.

# 167
  • Мнения: 3 268
  Радостина, можеш да издадеш книга с философстванията си във форума.Нямаш мнение по-малко от пет реда.Сори, но не се сдържах.
Една книга не стига.Поредица ще да е....

# 168
  • Мнения: 2 759
                       Помните ли още каква беше темата  newsm78?

# 169
  • Мнения: 4 753
                       Помните ли още каква беше темата  newsm78?

Да, за един сериал с едно бременно девойче, дето искат да го изгонят от училище...  Wink  И само за уточнение, девойчето си има мъж и НЕ иска да прави аборт...  Peace

# 170
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не знам за момичето, но вие родихте невероятна тема.
Заключ.

Общи условия

Активация на акаунт