Куриере де ла Форум

  • 2 415
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 386
Сопрано липсва, не се мъчете да го засенчите.
 Mr. Green

Крав, искам и аз описание, моля..

# 31
  • Мнения: 274
Бали, ако спечеля ще те заведа на остров Бали!!!

Убичам та!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Това ми е детската мечта! Flutter

Ебаси, аз ще стана островитянин, като Мадам Алис...Първо на Бали с Бали, после във Френска полинезия с Джей джей, само по смокиново листо....Дреме ми за Сопрано Simple Smile

# 32
  • Мнения: 765
 Няма да повярвате какво ми се случи! Връщам се от командировка, отварям форума и гледам - мъжът ми е поумнял прогресивно!Дано не си е намерил любовница. Добре, че и аз си прекарах добре. Гласувам с две ръце за рубрика на сопрано!
Саманта

# 33
  • Мнения: 274
Няма да повярвате какво ми се случи! Връщам се от командировка, отварям форума и гледам - мъжът ми е поумнял прогресивно!Дано не си е намерил любовница. Добре, че и аз си прекарах добре. Гласувам с две ръце за рубрика на сопрано!
Саманта

До вчера вечерта не беше. Или поне изглеждаше като човек, който няма любовница и очаква жена си....Повярвай ми, видях го с очите си. Аз много не разбирам, защото съм  "новак", а и ми липсва житейски опит, но поне така ми се стори. Сопрано няма ли да ходи на дълга командировка?

# 34
  • Мнения: 7 837
Летяща, идолопоклонничество и полигамия ли надушвам?
 

Не, просто е време да се наблегне отново на плетенето. Летяща, онова ти амплоа поне ти ходи. Настоящото е уморително за околните, да знаеш.
Цунки и гунки  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 2 386
Трудно ви разбирам, хем се знаем не от вчера..

Саманта Джоунс, разби ме от смях!  Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 212
Това ми прилича на КУРиере де ла СЕРА

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
... Татти добър, добър...
Не! Зает, зает, та чак сега наминал.
Хрониките на сопрано живеят там, където им е мястото.
Друг е въпросът, че много хора престанаха да четат "табелката" на онзи "дом" и почнаха да наминават не за да видят обитателите, а за да си изтупат краката, да се изкашлят или просто да промърморят нещо неясно към върха на обувките си.
Тази тема, няма да я бъде!

Общи условия

Активация на акаунт