Как да успокоим ревливо бебе

  • 52 087
  • 146
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 8 242
Стига бе хора..
Дайте една снимка на тия тръни..
Точно власинки са си това.. не мога да приема друго обяснение  Crossing Arms

# 91
  • Мнения: 3 869
http://www.makewayforbaby.com/massages.htm
Тук има указания за масаж на бебе. Ние трънчета нямаме и не сме ревливи, но от време на време като ни "хванат дяволите", правя масаж на ходилата, като особено обръщам нимание на една точка в центъра горе-долу. Съвсем случайно я открих, но при нас е като бутонче - натискам леко с кръгови движения и настъпва мир и спокойствие  Simple Smile

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Ох, с тези тръни все се смея  Laughing
А стана ли ясно до каква възраст имат трънчета бебетата?
То и аз имам нужда от кръгов масаж  Joy пък и си поплаквам често  Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 4 242
Еее зарибихте ме и мен да опитам, масажирах с мляко, нищо не излезе, ама и малката се разкриви, дебелана е и не обича по корем. Утре ще опитам с олио, а след малко ще изследвам каката  Joy, ако има ще метна и баткото  Joy, после таткото и дано някой се навие и моите да извади Peace

# 94
  • Мнения: 2 751
Еее зарибихте ме и мен да опитам, масажирах с мляко, нищо не излезе, ама и малката се разкриви, дебелана е и не обича по корем. Утре ще опитам с олио, а след малко ще изследвам каката  Joy, ако има ще метна и баткото  Joy, после таткото и дано някой се навие и моите да извади Peace
hahaha Joy hahaha Joy

# 95
  • Мнения: 543
Абе хора, направо не е за вярване?  Shocked Shocked ShockedКакви са тия тръни, кво е това чудо?! Аз всяка вечер след баня мажа Тино с Лосиона на Себа мед, ама до сега не съм забелязала НИЩО! Като ви слуша човек, направо да се чуди - бивалица или небивалица са тези нещица. Явно любопитството или пък неверието ми е твърде голямо и май довечера и ащ ще пробвам, с олиото на Себа Мед, нали с олио излизат тези неща? Утре ще докладвам, дори и да ме домързяло да пробвам!

# 96
  • Мнения: 4 242
Търках аз, и каката и бебата (до баткото не опрях), нищо не излиза. Обаче! ако е имало съм ги махнала с времето, понеже аз от раждането още трия тялото всеки път с мека хавлиена кърпичка при сапунисването.

# 97
  • Мнения: 111
Аз съм Тома Неверни, и аз пробвах, но никакви трънчета не се появиха.

# 98
  • Мнения: 961
И при нас нищо не излезе!  Peace

# 99
  • Мнения: 781
Ейййй няма да мирясам докато не пробвам и аз Embarassed
Преди 10 месеца когато се роди моята племенница я бяха водили при някаква баба и после брат ми и снаха ми разправяха за тези трънчета, които наподобявали косми от мъжка брада.
Много се смях тогава, преди седмици попаднах на тази тема и ми стана вече интересно Party
Преди малко ми се обади една приятелка, която чела тук и пробвала и действително излизали тези косъмчета при масаж с олио.
Такаааа, довечера е наш ред, много ми се прииска да ги видя и аз тези трънчета, понеже вече вярвам че излиза нещо, какво е не знам , но излиза.
Ще докладвам утре Whistling Whistling Whistling

# 100
  • Мнения: 2 231
И аз за пръв път чувам, ако някой може да каже повече, че ми стана интересно.

очаквах нещо съвсем различно като отварях темата
И аз очаквах друго като отварях темата а ма на - черни трънчета. Confused
Стана ми много интересно. Прочетох част от темата.  Видях, че и по-големи бебета са имали лукса да бъдат добре масажирани hahaha. Направо ме шашнахте Mr. Green. Ще взема и аз да й направя един масаж на мойта мацка довечера Joy

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 15:08 от ronisum

# 101
  • Мнения: 781
Ееее не е истина просто, никога не бих повярвала на подобно нещо преди да го видя с очите си.
Тази вечер след баня се заиграх и си нямате на идея колко "трънчета" излезнаха от гърба, раменете и дупето на бебето ми ooooh! ooooh! ooooh!
Не знам какво е това и не искам да знам, но чак започна да ми боцка под пръстите и наистина приличаха на косъмчета от мъжка брада Whistling
Чак се поизплаших малко Thinking

# 102
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Ееее не е истина просто, никога не бих повярвала на подобно нещо преди да го видя с очите си.
Тази вечер след баня се заиграх и си нямате на идея колко "трънчета" излезнаха от гърба, раменете и дупето на бебето ми ooooh! ooooh! ooooh!
Не знам какво е това и не искам да знам, но чак започна да ми боцка под пръстите и наистина приличаха на косъмчета от мъжка брада Whistling
Чак се поизплаших малко Thinking
Сенди дай снимки де.

# 103
  • Мнения: 781
Е ти пък снимки smile3506, кой да се сети да снима.
Ама малко ми стана страшно, има ли научно обяснение на тези косъмчета?
И знам какво е кир, не, не е кир а е косъмче с коренче Peace Каква ви кир, бебето си къпя всяка вечер от както се е родил, от къде да се вземе тази кир Party
Само да не забравя на консултацията ще питам педката (ако не ме помисли за психясала) Whistling

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 21:38 от Сенди

# 104
  • Мнения: 117
Направо не мога да повярвам, но утре след банята ще го пробвам това. Дано се сетя да си приготвя телефона да снимам Thinking Ще се отчета след банята  Wink

Общи условия

Активация на акаунт