Е сега вече наистина го закъсахме...

  • 2 024
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
newsm78Интересно ми е как бабите ни не са страдали от туй чудо Rolling EyesМотика му е майката smile3521
Стига бе!Мотика!Кърска любов му е майката smile3521

А кой е казал,че бабите ни не са имали целулит? newsm78

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Чела съм, че в Азия жените нямали целулит, докато не навлезли и там  "джънк фуудс". Е, тогава и тамошните мадами пропищели!  Popcorn
Иначе и аз съм за кърската любов! newsm18
От това по-хубав спорт няма!  superuu

# 17
  • Мнения: 7 186
Аз пък съм чувала,че чернокожите нямали целулит newsm78

# 18
  • Мнения: 7 430
Аз пък съм чувала,че чернокожите нямали целулит newsm78

Имат - виждала съм ги...жалко, че не мога да ги щракна  photo да видиш - но ако не се загледаш, никак не се вижда Mr. Green

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
newsm78Интересно ми е как бабите ни не са страдали от туй чудо Rolling EyesМотика му е майката smile3521

 newsm62 newsm62 newsm10

# 20
  • Мнения: 7 186
Аз пък съм чувала,че чернокожите нямали целулит newsm78

Имат - виждала съм ги...жалко, че не мога да ги щракна  photo да видиш - но ако не се загледаш, никак не се вижда Mr. Green
Хммм,може би заради цвета на кожата не им личи много.Черната кожа прикрива доста недостатъци между другото,в това отношение са щастливки Sunglasses

# 21
  • Мнения: 3 164
[

А кой е казал,че бабите ни не са имали целулит? newsm78
Е за твойта незнам,но на времето баба ми(Бог да й прости) редовно ме водеше на село на селската баня и там оглеждах всички бабки Embarassed и нито една не беше с целулит.
Иначе и аз съм за кърската либоф Laughing

# 22
  • Мнения: 7 186
Е за твойта незнам,но на времето баба ми(Бог да й прости) редовно ме водеше на село на селската баня и там оглеждах всички бабки Embarassed и нито една не беше с целулит.
Иначе и аз съм за кърската либоф Laughing
Ох ми начи майката му е ляп,сирене,чесън и повечко кърска либоффф,тва е Mr. Green.Мотиката викам да я пропуснеме Party

Общи условия

Активация на акаунт