Няма причина, няма и бебе!

  • 4 741
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 975
Е да има и такива случаи но когато са запушени тръбите или мъжкия фактор е отчайващо зле няма как да се случи от само себе си,прослувутото успокоение в случая няма как да помогне. Simple Smile
Peace

# 61
  • Мнения: 281
Добро утро на всички, дано днес да ни донесе мноооооооооооого  EFP EFP EFP   Имам един много належащ въпрос: на 5.09 ми беше уво-то, днес БТ-то ми е паднало с 0.2 градуса. Знам, че не са минали нужните 7 дни. но възможно ли е да е от онези спадове.......? Чакам да ми дойде на 15.09, а цикъла ми е 28 дни, а забравих да кажа, че всъщност овулацията ми беше по- късно от обичайният 14-ти ден. Много ще съм благодарна ако ми отговорите, нищо,че ще го видя чак довечера, че заминавам на работа  smile3518 Чао и лек ден на всички Hug

# 62
  • Мнения: 862
Влючвам се в темата заради vesiboeva.
До колкото разбирам много години се опитвате да си имате бебче, но не става за сега  Sad
Видях, че момичетата са ти препоръчали инсеминации, но моят съвет е да се консултираш със специалист преди това, защото казваш, че имаш проблем с тръбите, а инсеминациите не са препоръчителни в такива случаи.
Не знам при кой доктор си ходила до сега, но според мен няма да сгрешиш ако се насочиш към някой друг, който да начертае ясен план за следване.
Стискам ти палци скоро да станеш мама  Hug

# 63
  • Мнения: 871

kalpazankata,какви са тези имунотестове за Toxoplasma gondii ?Имаш предвид Токсоплазма ли?

"Гадината" е Токсоплазма, а болестта-токсоплазмоза. При имунотестовете се взима венозна кръв и се търсят антитела в серума срещу даден "нашественик".

Общи условия

Активация на акаунт