На коя подред среща е нормално...

  • 5 741
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 143
Зависи до колко са сериозни намеренията ти, Борис!

# 61
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
На първата среща още и се предаде, Милото  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 1 447
Абе какво ти чакане до края на вечерта.Излизате и направо го водиш в леглото. Mr. Green

# 63
  • Мнения: 5 468
Абе какво ти чакане до края на вечерта.Излизате и направо го водиш в леглото. Mr. Green
Аз размислих, прочитайки темата. Що да се губи време? Отива се на първа среща със свален дюкиян и оттам трябва да се подава я някое снопче, я някоя устна Flutter... по-съвременно е, а и не сме малки деца.

# 64
  • Мнения: 1 475
Зависи от мъжа, дали ти харесва и от това дали си в цикъл или не! newsm47


Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 22:01 от somebody

# 65
  • Мнения: 3 416
Според мен зависи от това до каква степен се усеща близоста м/у двамата,макар и да е първа среща,ако хвърчат там някакви искри и хормони много, то е ясна работата Mr. Green,но по принцип смятам,че ако тая среща има вариант да се превърне в потенциална,макар и кратка връзка е най-добре първата среща да завърши с целувка на входната врата! Каквото и да си говорят мъжете,колко то и да им се иска да скочат веднага в леглото,после коментара ще е друг. Всяка уважаваща себе си жема,която не излиза с цел сексуална вечер само е най-добре да изчака..поне до втората среща,айде Mr. Green

# 66
  • Oslo
  • Мнения: 659
Абе какво ти чакане до края на вечерта.Излизате и направо го водиш в леглото. Mr. Green

Е, чак толкоз бързо не... Щото може да се случи секса да е супер, пък после като се поразговорим  пак  да се окажа прецакана(ако е тъп, та тъп)! Та затова първо интелектуално - социално "опипване", пък после физическо. След няколко часа насаме съм напълно наясно искам ли го или не, ако го искам - пак питам: Що да се правя на ущипана мома? Май не се уважавам достатъчно newsm78


Каквото и да си говорят мъжете,колко то и да им се иска да скочат веднага в леглото,после коментара ще е друг.

А това пък хич не е вярно според мен.

# 67
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
ами на първата,нали ако не става втора няма и да има.една връзка не е само ресторанти и любов и секс трябва и секс.

# 68
  • Мнения: 11
Първо,  за да отидеш на среща, трябва да си подготвена психически че ще има и секс....... евентуално. Говоря за срещите / поне на тези на които аз хода/ винаги са с мъже, които са ме привличали и сексуално/, за мен в това е основата на една  връзка. Не мога да си представя, някой, който е идеалният слушател и събеседник, но не ми допада физически, да се случи нещо по между ни. За това ако си падам и има привличане може и още веднага да има секс и не аз да му пусна, а аз да го поискам.

# 69
  • Мнения: 2 448
Първо,  за да отидеш на среща, трябва да си подготвена психически че ще има и секс....... евентуално.

Някои хора смятат за първа среща запознанството. За колко минути би се подготвила в този случай? Оглед от главата до петите на съответния мъжки екземпляр достатъчен ли е? Mr. Green

# 70
  • Мнения: 830
след 1 година...ако оживее до тогава ще му пусна Joy

# 71
  • Мнения: 84
И на първата, и на петдесет и първата, все сме от *бАната страна, така че кво значение има?!  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 404
важното е да се върши работа.дали в леглото или в някоя тоалетна Sick то все пак не се знае къде ще те връхлети желанието.. Shocked

# 73
  • Мнения: X
Все повече се отчайвам като чета такива теми. Едната седмица, две, другата пък се уплашила, че мъжа й не я пипнал 2 седмици след първата им среща. Бре, дееба и жадните за паламарка... Къде остана романтиката, емоционалната близост, очакването?! Всеки си отворил онаа работа за ебня... ми после изхабени им били отношенията. Е, не бе... как няма да са, като нямате духовна близост... Айде, от мен толкоз.
Е като на този пост,на друг така не съм се смяла в този форум. rotfImbo
Иначе по темата-много е различно за всеки отделен случай,понякога нещата стават по-бързо,химията е по-силна,друг път-с повече от три срещи,зависи от намеренията и от двете страни.Според мен не може да се каже кога е "нормално",т.е. прилично да се отъркаляте,нормално е ,когато и двамата го пожелаят.

# 74
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Всеки сам си преценява според отсрещната страна. И не бих окачествила една жена като "лесна" само защото на първата среща е правила секс - така е искала, така е станало.
Що се отнася до мен - всички около мен са наясно с това, че мноооооого трудно се давам (след много пъти по 3 срещи), та ако ще от съответният мъж краката да ми се подкосяват. За това и не ставам за включване в статистиката  Wink

Общи условия

Активация на акаунт