Моля за съвет, как се панират филета от акула

  • 19 199
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Оф незнам, но наистина не станаха вкусни  и даже изхвърлих половината.  Rolling Eyes
Леле, какво разхищение............. Shocked а аз обожавам филе от акула.........  Sad

# 16
  • Мнения: 2 170
Хм .. това за амонячения дъх сега го чувам. Да не би да имаш предвиш при замразените парчета - те с това ги замразяват де.
Но ако е прясна риба не би трябвало да има - тя се транспортира в лед, за охлаждане, но не се замразява....

Иначе говорейки за риба - акулата няма отделителна система, ако си спомням правилно, и крайморските жители по принцип не обичат особено такова месо.
Трябва да ти кажа от черноморските най-много ми се нрави Карагьоза (малък лефер) на скара, и една риба дето я ловят около варненското пристанище - Илария. Иначе замразената риба някак си няма вкус веднъж като свикнеш на прясна. Най-вкусно ми е месото от риба хищник живееща в течащи води (червено месо).


Мирисът на амоняк идва точно от липсата на отделителна система!!!!

# 17
  • Мнения: 3 251

Трябва да ти кажа от черноморските най-много ми се нрави Карагьоза (малък лефер) на скара, и една риба дето я ловят около
Няма такова нешо: лефера си е лефер/  дребния го наричат още чернокоп/ , а карагьоза е съвсем различна риба.
А иначе у дома тачим акулата , без значение дали е океанска или черноморска !/ по-дребна е нашата/

Общи условия

Активация на акаунт