Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 278
Ето ме и мен  Simple Smile
Новините от прегледа са оскъдни, но все пак добри. Ей тоя моя доктор с ченгел трябва да му вадиш думите от устата. Whistling Стои си, гледа си на ехографа и само диктува на сестрата(ама аз добре че знам какво да слушам, че иначе с тези латински наименования, хептен  нищо нямаше да разбера).
Та така - околоплодни води - в норма, плацента степен 0, клоняща към 1 (някой ако знае какво значи да ми каже, моля  Hug), бебо упорито върви 2 седмици по-голям. БПД  ни е 82, а бедрото - 62, което си е към 32-33 седмица. А по официален термин съм в 30-та. Сигурно по-раничко ще тръгне , няма как. Слуша му и тоновете с една слушалка, ама нито каза нещо, нито запис направи, предполагам всичко е наред.
Най-лошото е че моята позната акушерка, на която разчитах за раждането, ще напуска на 15-ти септември  Sad Тя ме успокои, че ще ме предаде в сигурни ръце,ама съвсем не се чувствам сигурна вече  Sad

Поли, радвам се, че има хубави новини за бебчо  Hug Стискай зъби, 20 дни ще минат бързо, а после ще се гушкате донасита с малкия Калоян  Hug

Ох, мацки, този разказ за секса с кърмачка направо ме събори от стола от смях. Чак ме заболя корема, не бях мислила за това досега, честно  Joy
Софкобофко, честита ти книжка! Лека и безаварийна!
Мими, честита ти количка!
Параходчик, добре че се е разминало  Sad То ако сами не се пазим, незнам кой, ейййй аман от некадърни шофьори  #Cussing out

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Мими, честита ти количка.Чакаме снимки.
Моя мъж се върна, така че и аз ще го меткам сега за снимките.
 Госпойце, я се оправяй, че нещо не мога да намеря снимки с грахови.Всеки път като си в депресия търся такива,за да ти олекне поне малко, ама сега нещо не ме огрява търсенето. newsm78

Софко, честито ти шофьорлък вече.  bouquet
Сисилия, плацента 0 е най-доброто. това значи че няма никакви калцирвания и бебо се храни много добре.

Оф, най-после изхабих тъпия крем за крака на Мустела дето няма никаква полза ама не ми се хвърляше и си купих на Матерн програм кремчето от чието тостерче бях очарована. тази вечер поне от болки в краката няма да се будя, щото и това ставаше напоследък.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 340
Поли, страхотни новини за малкия Калоянчо   bouquet.  Пожелавам ти много бързо да се изтъркалят дните до изписването и скоро да си го гушкате в къщи. Аз познавам един друг Калоянчо, който се роди в средата на осми месец 1 500 гр. и сега на 6 коригирани месеца е един сладуранко 8 кг.  Crazy

Vanche_mamche, много са ти хубави покупките от Ларедут. Зеленото гащеризонче със слончето и двете бодита с охлювчетата и моя бебо си ги има  Mr. Green.

Sisilia, страхотни новини от прегледа  Simple Smile, радвай се, че бебчето върви напред със седмиците.

За съжаление моите новини от прегледите днес не са добри - и двамата лекари ми казаха, че съм с малко околоплодни води  Sad, може би ще се наложи да вадим бебо по-рано, а толкова ми се искаше да се роди възможно най-близо до термина... Само се моля всичко с него да е наред и привидно си давам вид на спокойна, за да не тормозя близките  Rolling Eyes.

Приятна вечер на всички  hug

# 18
  • Мнения: 147
записвам се и аз! Hug

# 19
  • Мнения: 132
helenka стискам палци и съм сигурна че всичко ще мине нормално  Hug
Сисилия браво отгледан мъж ще излезе твойто бебче   bouquet
Аз най накрая приключих с попълването на молбата за детските.Егати сметките все едно не за 25 лв. а за 2500  #CrazyНаправо се сбърках да смятам пусти доходи ужас и все по малко ми излиза и по малко а то пропускам един месец  hahaha
Нещо съм много зле с паметта - онзи ден топля на детето ядене в микровълновата и съм го забравила там той поиска фолийка и аз съвсем съм изключила и се чудя къде изчезнаха тея бутчета че ги няма в хладилника  newsm78 Намерих ги след 2 дена вмирисани  Embarassed

# 20
  • Мнения: 253
Да взема да ви се похваля, кумичката роди две прекрасни момиченца на 13.08. Бяха планирали секцио за тази седмица, ама калпазанките решили да избързат и се родили нормално. Едната беше в кувиоз в началото - тегло 2.150кг, другата 2.450кг. Днес ги изписаха, ама още не съм  ги виждала. Следващата седмица като се поокопитят ще им ходим на гости да ги видим малките сладурани.
Та да ви почерпя


Софко, честита ти шофьорска книжка.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Хеленка, стискай краката още малко мила.
Аз качих снимки, обаче съм патка и не написах кои са от ла редут.Утре ще ги оправя. Качих една снимка и с огромнияяяя ми корем,дето май само Мими ме надминава с няколко сантиметра.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 723
Параходче аман от кретени.

Софко честита книжка.Безавариино шофиране.  car003

Хеленка дано да остискате колкото може по-близко до термина. fingerscrossed

Сисилия брадво на бебезанчето.

Тони я яда я надвиеш тази апатия.Знач че можеш Hug

Сев благодарско за оформлението и на Инчето за буквичките.  bouquet

Мими честита количка.

Невидимата да им честитиш и от нас.Да са живи и здрави и да радват мама и тати.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 723
Пуки комплектчето за изписване е страхотно,
а ти изглеждаш много добре с това тумбаче.
Аз те догонвам бавно но славно и то без да си давам зор. smile3503

# 24
  • Мнения: 817
Софко, честита книжа! Пожелавам безаварийно шофиране!
sisilia, новините от прегледа са чудесни  Hug Надявам се, че вече си в по-добро настроение.
helenka, дано бебчо да може да остане в коремчето възможно най-много  Praynig
nevidimata, Честити ви малки сладурки в родата. Да са живи и здрави и да им направиш снимки, за да ни ги покажеш. Еднояйчни ли са?

# 25
здравейте мамчета радвам се че всички сте добре. Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 27
Ех момичета.. аз докато чистя вие ги изяждате темите като за световно..
Отивам да чета какви са новините от бебе Калоян, пък до сега оглеждах
септемврийките как напредват..
Лека нощ и хубави сънища на всички Simple Smile

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Толкова бързо пишете, че не мога да смогна да ви изчета.

Браво на Калоян на Поли! Хайде и скоро вкъщи.

Ама как може да не искат кърмата в болницата, просто нямам думи.

Хайде лек ден, следобед ако мога ще чета, сега хващам улиците докато още се живее.

# 28
  • Мнения: 40
Добро утро мами, как сте? И днес ще е жега, аман вече..Незнам при вас ама тука няма грам вятър, едва се издържа вече. Толкова работа имам навън, а само докато си подам носа на терасата и ставам вода цялата. И при джипито трябва да ходя, и по магазините, че тати е взел парички  smile3508 , и хладилника ми се поопразни, ама много топло вън  ooooh!  как да изляза...
Мама Поли - не се тревожи, всички сме с теб и те подкрепяме, стискай зъби и мисли, че след няколко дни ще гушкаш детенцето си и всичко ще се нареди.... Кураж  Hug
Който спомена за мъже на диета - да знаете, че аз ръце вече вдигам  ooooh!  Моя първо взе, че проби тавана на терасата и си сложи лост да се набира. Освен това под спалнята се търкалят кви ли не размери гири. До скоро имаше и една щанга, ама успях да я пратя на село  newsm44
Да не говорим, че трябва да се съобразявам с тренировките му, че в дните когато тренира трябвало да яде специална храна, ама няма да споменавам каква, че  нали сме си с коремчета, не е хубаво да говорим за ядене.. Той милия не че е някакъв културист, ама мания на тема спорт - аман!!! Та да ви кажа - тия мъже станаха по - капризни от нас  #Crazy ... Ама аз все се успокоявам де - има мъже, дето се увличат по чужди жени  Sad , моя поне се увлича по коли и мускули Simple Smile.
Хеленка, не се тревожи за водите. Да знаеш, че колкото повече се притесняваш, толкова по-зле...Просто се опитвай да си почиваш повече, може би да полежаваш повече, не се напрягай с дом. работа, за да може и беби да е спокойно в корема ти.
Сисилия - честито хубави новини!
На всички днес пожелавам страхотен ден и много усмивки! Ставам да правя кафе, до скоро !

# 29
  • Мнения: 56
Ето нещо интересно
http://www.shtarkel.com/image/aksesoary/vani.jpg
стойката плюс ваничката 30лв. Ваничката е анатомична.
Магазин ШТъркел. Не е правописна грешка, така се казва магазина.
 

Общи условия

Активация на акаунт