Първите думички

  • 2 577
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Мама и Баба  Laughing

# 31
  • Мнения: 569
  Та-те, ма-ма и айде Laughing

# 32
  • Мнения: 236
1:1-същата последователност.На 6 месеца каза тата.

# 33
  • Мнения: 37
Айде първо да уточним- няма бебе, което на 5 месеца да изрече съзнателна дума  Stop Въпреки че майката е убедена, че детето й е генийче...
Ако не е съзнателно,тогава защо го казва когато татко му се прибере,и го гледа право в очите....
Съжалявам,но явно моето наистина е генийче newsm44
Въпреки,че в тази тема не съм искала да покажа колко е умно детето ми,а просто да споделя радоста си и да разбера кои думички най-често казват за първи път децата,а дали някой  се съмнява това си е негова работа!!!

# 34
  • Мнения: 521
ма-ма, ба-ба, та-та Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 574
Та-та,ба-ба,де-де,бау-бау,а мама още чакам да ми каже.

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Айде първо да уточним- няма бебе, което на 5 месеца да изрече съзнателна дума  Stop Въпреки че майката е убедена, че детето й е генийче...
Ако не е съзнателно,тогава защо го казва когато татко му се прибере,и го гледа право в очите....
Съжалявам,но явно моето наистина е генийче newsm44
Въпреки,че в тази тема не съм искала да покажа колко е умно детето ми,а просто да споделя радоста си и да разбера кои думички най-често казват за първи път децата,а дали някой  се съмнява това си е негова работа!!!

Дано си докаже гениалността и в бъдеще детето ти  Peace Няма сила, която да ме накара да повярвам, че бебе на такава възраст изрича съзнателни думи  Stop

# 37
  • Мнения: 2 149
Първата й дума беше мама,последва ам-ам,сега казваме баба и тата Laughing

# 38
  • Мнения: 37
Тук не става дума за това кой е гений и кой не.Защо трябва винаги да захващате тема,която няма нищо общо с тази.
Далеч съм от мисълта,че детето ми е генийче,но вие не разбирате явно смисъла на темата.
Аз не съм сигурна дали го казв съзнателно,но вие също не може да сте напълно сигурни в обратното.
Не понасям дребнави хора doh

# 39
  • Мнения: 1 779
ма-ма и ма-мо  Laughing
майка ми твърди, че на половин годинка съм казвала съзнателно "тата аде", когато съм искала да ме гушка баща ми, защото той при гушкане и подхвърляне е казвал айде тате...уточнявам, че съм далеч от гениалността. Моето дете специално по-късно започна да свързва дума с определен предмет, но не изключвам възможността при някои деца това да стане на по-ранна възраст. Не се карайте за глупости  Hug

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 12:28 от marisasav

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Не понасям дребнави хора doh

Ще те посъветвам само да избягваш квалификации като тази  Stop

# 41
И моето дете казваше ба-ба-ба и та-та на 5-6месеца но това са първите срички на повечето деца. Wink
А и да ви кажа за гениите,че те като цяло проговарят дори доста по късно защото са по вглъбени и затворени в себе си. Simple Smile
Разбира се,че всяка майка иска нейното дете да е най-най и то трябва да е такова в нейните очи.
Една майка в парка /на 7месечно бебе/ веднъж ми каза че казвало да и не и знаело какво означава. Joy и мама  тата и др.
Смешничко е не мислите ли?

# 42
# 43
  • Мнения: 37
Въобще не мисля детето си за генийче,напротив искам да си е съвсем нормално.Ако някоя майка сподели с мен нещо за детето си,йколкото и невероятно да звучи ще го приема,и няма да се опитвам да я убеждавам,че не е възможно,защото аз вярвам,чер всичко е възможно!!!!!

# 44

Общи условия

Активация на акаунт