Цени и плащане в Майчин дом София

  • 57 046
  • 138
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 0
колко струва амниоцинтезата в Майчин Дом без направление №7(за хоспитализация)?Моля отговорете ми възможно най скоро,защото ще ходя на 15 декември

# 136
  • Мнения: 782
Майчин дом има сайт, както и телефони на болницата, където може да получиш отговор на въпросите си  Simple Smile

# 137
  • София
  • Мнения: 601
И аз съм мнение, че идеята на темата е друга. Разбирам, че има много недоволни мами, но е по-подходящо тези мнения да се пишат в черен списък или други теми. Иначе направо да я преименуваме на "моето раждане в майчин дом". Влизам редовно тук с надеждата, че ще прочета мнения за това, ще остане ли "избор на екип" след нова година, какви са условията в новите родилни зали, може ли таткото да присъства и други подобни въпроси. Иначе аз имам изключително добри впечатления от раждането ми в майчин дом и от отношението на персонала към мен, без да плащам на екип или доктор. Живот и здраве и второто си дете отново смятам да родя там. Peace

# 138
  • Мнения: 20
Искам да попитам дали някой е раждала тук съм от 11 дни утре ми е секциото тъй като съм с епилепсия осигрена съм с телк решение но е от 2011 искам да питам искат ми 400 лева за секциото при платени осигуровки с епилепсия и телк решение това нормално ли е

Общи условия

Активация на акаунт