Мога ли да го науча да става по-късно?

  • 1 793
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
Има ли изобщо човек,който да става в 6 и да му е готино?

Колкото и невероятно да звучи, има, и то не малко. До човек си е... Моята гинеколожка, например, става сама, без будилник, в 4 часа всяка сутри и тогава и е любимото време от деня. От малка била така. Чичо ми става от малък ж 5 сутринта и то с усмивка. Важното е децата да стигнат до възраст, в която и да се събудят, да им е приятно да се занимават сами и да си играят, тогава и мама и тати ще могат да се наспят. Успех! И аз мразя да ставам преди 8 часа, но дъщеря ми ме научи, че след 6:30-7 часа не ми е мястото между чаршафите Simple Smile)

# 31
  • Мнения: 641
Познато. Събота и неделя ставане в 7 часа. Така беше до към 3-4 годишна/не помня точно/, когато й обяснявах вечер: "сутринта като станеш не ме буди, а иди и си пусни тв докато стана".
Събота и неделя сутрин има много детски и тя не идваше в спалнята, а направо си пускаше тв в дневната.

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 07:20 от Рамбо Силек

# 32
  • Мнения: 286
Ами аз незнам дали точно съм я "научила" и дали имам някаква заслуга, но като беше още на месеци и си изпиеше млякото сутрин към 6, ние с таткото се изстрелвахме с одеялата директно в хола, за да не я разсейваме и разиграваме и тя си се унасяше отново след половин час.  Flutter И така си спеше до 9 Heart Eyes Никога не е ставала по-рано от 8 по този начин. Този акъл ми го даде една майка в градинката с по-голямо дете, тя така го беше свикнала и при нея също имаше ефект
Мразя да ставам рано, затова и аз правех така, ставам в 6, давам млякото, слагам беба да спи и аз лягам и си доспивах до 9. Сега ляга към 10-10.30 и става след 8 сутринта.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
И аз се записвам, макар тук само се преброяваме тези с ранобудни пилета  Tired
В 20ч. трябва да е легнала, в 6 трябва да е станала .. ужас..
Нестава да я залъгвам с кърмене, просто за моето дете в 6, 6.30 денят започва  ooooh!
А вечер умира за сън ..
Слагала съм я да спи и по-късно вечер - същата работа е сутринта  Tired

# 34
  • Мнения: 160
Вашите са по-големи та  поне спят по цяла нощ  Simple Smile малката все още яде през 3 часа  ooooh!. Известно време се събуждаше в 6 сутринта обаче купихме щори и затъмнихме прозорците и сега в 6 се събужда, проплаква давам вода или биберон и заспива до 8 часа.

 Пробвайте да сложите щори или тъмни завеси, може и да помогне  Peace

Общи условия

Активация на акаунт