Искат да пристрояват нов етаж към детската градина, а нямат право

  • 2 836
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 508
А иначе и от едно време има градини на три етажа.

Абсолютно  Simple Smile
На три етажа ги строят поне от 30 години.

# 31
  • Мнения: 1 866
И нашата детска градина е на 3 етажа. Но аз знам за коя детска градина става въпрос. Тази сграда наистина е много, много стара. И като чух, че ще се пристроява 3-ти етаж също бях леко учудена. Дано все пак да няма проблем. Искрено ви съчувствам за това, което се случва с вас. Но искам да ти кажа също, че теренът който споменаваш до детската градина изобщо не е общински. Той си беше на частни лица и се продаде пак на частни лица. И наистина районът има крещяща нужда от нови места в детската градина, а свободни терени наоколо няма. Надявам се да намериш решение за твоето дете. Аз също съм от тези чакали по цели нощи за място в детска градина на едното ми дете, после за място в ясла за другото, а догодина пак ще чакам за място в детска градина на второто си дете. И мога да си представя какво отчаяние би ме обхванало, ако след всичко това се окаже един ден, че пак няма къде да си водя детето.

# 32
  • Мнения: 3 211
Днес от 17:30ч. организираме среща на родителите с медии в двора на детската градина. Който иска от родителите да ни подкрепи, да заповяда.

# 33
  • Мнения: 3 211
И в Бс скоро пристроиха трети етаж на една градина.И сега се води най-квалитетната.А иначе и от едно време има градини на три етажа.
а знаеш ли случайно как са разрешили проблема в Бургас с настаняването на децата по други градини?

# 34
  • Мнения: 9 814
very nice, гледах репортажа по ТВ Европа.
Надявам се да съм помогнала!


П.П.Видях и дъщеричката ти, много е красива!

# 35
  • Мнения: 1 111
И в Бс скоро пристроиха трети етаж на една градина.И сега се води най-квалитетната.А иначе и от едно време има градини на три етажа.
а знаеш ли случайно как са разрешили проблема в Бургас с настаняването на децата по други градини?
Мисля, че ги преместиха за една година в друга градина.Подробности не зная, тъй като детските градини не ме вълнуват.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 308
Леле,изтървала съм тази тема,ще строят ли в крайна сметка,че аз чакам за тази градина.Разбирам че има против но ние чакаме с нетърпение,че детето ми реве всеки ден да ходи на градина и всеки ден е кошмарен за мен.

# 37
  • Мнения: 7 947
Странно е да мислиш, че ще строят без сградата да може да издържи.  Crazy
Странно е и притеснението от предстоящото надстрояване - замисляла ли си се колко майки чакат за място и това ще реши проблема им или мислиш, че само вие приетите имате права? Нито съм от Варна, нито съм чакаща, но ми звучи ужасно егоистично!!!

# 38
  • Мнения: 3 211
Леле,изтървала съм тази тема,ще строят ли в крайна сметка,че аз чакам за тази градина.Разбирам че има против но ние чакаме с нетърпение,че детето ми реве всеки ден да ходи на градина и всеки ден е кошмарен за мен.
да, започна от 1 септ. тази година направо я отпиши

Общи условия

Активация на акаунт