Януарчето се разлудява, със смели ритничета мама дарява

  • 12 276
  • 264
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 68
Момичета, аз от отпуски и ужасно много работа не мога да стигна до форума и поне да ви чета... Ама и вие сте доста пъргави и активни Simple Smile Никога не съм си мислила, че многото работа може така да ме изнервя и натоварва, ама на.. Щом ми минават еретичните мисли да взема болнични по-рано от 45-дневния... За пръв път завиждам на жените, които могат да си останат вкъщи... не визирам тези по медицински причини. Но то и в работата ми е нещо стана много изнервено, уж всички са почивали ама.. Но няма да мрънкам, че съвсем ще се разпусна.

Много се впечатлих от мненията за масажите - тъкмо бях решила да ходя на масаж да ми разкършат гръбнака, защото ръцете ужасно много ми се схващат през нощта. Събуждам се от болката от схващането. Зная, че това донякъде е нормално при бременност, но при мен идва и от изкривяване на гръбначния стълб... И поради тази причина сънят ми не е особено пълноценен, тъй като се събуждам по 2-3 пъти на нощ. И сега вече съм в голяма дилема дали трябва да го правя.

А за лежането, спането по гръб и дори изтягането назад на стола съм забелязала, че моят бебо веднага започва да протестира. В момента в който се поизлегна на някой стол и започва да ме рита. А иначе е кротко детето. Така разбрах, че всъщност не трябва да го правя. Въпреки че през ноща не помня как спя... тъй като по принцип спя по гръб, вероятно и сега го правя... Ама това май няма как да го контролираме Thinking

# 256
  • София
  • Мнения: 146
Тъй като вече няма никой, аз да се извиня ако аз съм направила нещо. Направо не ми го побира ума - първо видях всичко коригирано как изглежда и докато си вляза в профила и бум едната част я няма.   Thinking Така че ако в мен и вината се извинявам много, защото ми е ясно какъв труд хвърляте за да направите така красива първата страница.    Blush Hug
Аз след малко потеглям. Пожелавам ви само хубави емоции. След две седмици съм на линия.

# 257
  • Мнения: 87
Хайде добро утро Simple Smile

Личи си, че още не сте на работа  Grinning
Да дам и аз предложение за темата ... да сложим полезни линкове на първа страничка ... за магазини, развитие на бебето, кърмене и каквото се сетите ... та който му потрябва информация от там да черпи, че като се пуснат в някой пост и после се губят. Може да ги вземем назаем от другите отчетни преди нас, там добре са събрани Simple Smile За мен лично това би било полезно  Peace

Хубав ден на всички ви  Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 2 122
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=325809.0

ето как си поиграх и аз
за да стане по-цветно, може да се маркират в розов цвят имената на мамите, очакващи момичета и в синичко за мамите, очакващи момченца
поизчистих малко из темата, няма смисъл да се слагат тагове за центриране преди всяко име или снимка, в случая което виждате, целия текст е затворен в един таг
имам стаж вече близо две години с мартенската отчетна за 2007  Flutter и ще се включвам да помагам от време на време
сега отивам на работа, хубав ден от мен

# 259
  • Мнения: 1 102
Добро утрооо,
за темата поздравления, много весело е станало, само след 29-и идва 30-и, объркана е цифрата. Hug

# 260
  • Мнения: 1 341
еми аз се разписах в новата тема .... СОРИТООООО

# 261
  • София
  • Мнения: 3 249
A не може ли още при датите да напишем кой от къде е. Че така много дълго излиза. И линкове към старите теми, и полезни линкове като сложим...то първата страница ще е заета  newsm78 Иначе готино се получава Simple Smile

# 262
A не може ли още при датите да напишем кой от къде е. Че така много дълго излиза. И линкове към старите теми, и полезни линкове като сложим...то първата страница ще е заета  newsm78 Иначе готино се получава Simple Smile

Абе и ние с Лорини така си мислехме, ама не е добре систематизирано и много разхвърляно изглежда и решихме самосиндикално да ги подредим по градове...  newsm78  И аз си мисля, че първата страница ще се окаже заета, ама... така и така бързо ги пълним темите - дали ще можем да напишем 2-3 мнения или не - няма толкова голямо значение... А на мен сега ми хрумва една идея за по-кратка първа страница, на която все пак да има всичко, ама може да стане реалност за следващата тема чак, че няма да имам време да я направя, а и тази така или иначе е почти готова...

Офф, сори - Сиси съм Wink

# 263
  • Мнения: 21
Здраейте мами!
Сега разгледах новата темичка,мога да кажа единственно,че сме доста творчески настроени:)
От вчера до днес темата премина през доста промени Simple Smile
Лорини справила си се страхотно!
mini_79  допада ми идеята за цветните имена...

Хубав днен на всички мами !!

# 264
Така и така почнахме да пишем в новата тема - ето и линк

Общи условия

Активация на акаунт