СЕПТЕМВРИ е от бебета дъждовен, за нас е месец най-любовен!!!

  • 13 310
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 167
Честито на мама Пиаф и малкия Крум!

Някъде в темата се коментираха надуваеми пояси за сядане след нормално разждане. иринка, дали няма да ти помогне един пояс при този хемороид?
Когато ме болеше си бях намерила една поза с леко повдигнати задни части с едни възглавници.

Ужасно ми се спи, а след малко сигурно ще съм кукуряк. Така че мога пак да дойда към нощната смяна след малко.

# 46
  • Мнения: 934
Ako е с нарисуваното коремче-НЕ съм аз. Моите снимки мисля, че са надписани и са по-в началото.

# 47
  • София
  • Мнения: 7 673
Ako е с нарисуваното коремче-НЕ съм аз. Моите снимки мисля, че са надписани и са по-в началото.
Да, за нея се чудех. Иначе знам, че ги надписваш, ама просто момиченцето ме обърка  newsm78. Интересно - кой ли е на снимката?  newsm78

# 48
  • Мнения: 1 226
Пееща защо не спиш? На мен нещо ми е адски нервно, от бяс няма заспиванка.

# 49
  • Мнения: 353
Ako е с нарисуваното коремче-НЕ съм аз. Моите снимки мисля, че са надписани и са по-в началото.
Да, за нея се чудех. Иначе знам, че ги надписваш, ама просто момиченцето ме обърка  newsm78. Интересно - кой ли е на снимката?  newsm78


Ами аз съм тази мама с нарисуваното коремче, даже бях помолила в предната тема  някой по компетентен да ми сложи снимката на мястото, че бях направила отделен албум. Не знам сега какво е положението не съм влизала в албума. Сега ще проверя.
Честито на Пиаф за бебе Крум ! Най хубави пожелания   bouquet

# 50
ехоооооо, всички ли спите Sad аз не мога да спя, преди час се събудих и на никъде....
Имам май контракции и ми е едно "напрегнато" (все едно) в корема  newsm78

# 51
  • Мнения: 391
Плъос!  Tired

Къде изчезна Луси? Тя да не е родила тайно тайно.

# 52
  • Мнения: X
Хоп и аз в новата темичка! Спите ли бре? Аз съм станала от два часа, ходих да си взема мазна баничка.  Mr. Green
Сърбят ме ужасно циците и сега се дръгна тука като крастава.  Laughing Зех си крема на Авент- ма той много скромна работа бре, добре че не са ми големи циците.  Wink
Блазе им на мамчетата, които вече си гушкат бебенцата!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Днес дали ще се излюпи някое пиленце  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 118
Ето ме и мен Grinning
След нощното дежурство сме почти свежи Laughing

АСЕНЦЕ, ЮНИК, ПИАФ, ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА ВИ Hug Много късмет и  любов да съпътстват живота им, да  ви радват и да ги слушкате много Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug


Дидка, Юник, кой бяха вашите докори?

# 54
  • Мнения: 1
Момичета, много съм го закъсала..ПОМОЩЩЩ

Съжалявам, че ви притеснявам с моите проблеми, но вече май не виждам надежда и ще помоля ако някой знае или може да ме насочи към човек или сгодна агенция за недвижими имоти в София! Положението ми е трагично, сега се оказа, че трябва да търся малко жилище под наем за мен и моя нероден бебок. Няма къде да живеем - а сега само това ми липсва в това положение  newsm45 newsm45

Направо ще се побъркам, ако знаете нещо ми пишете на лични...ИЗВИНЯВАМ СЕ, НО ВЕЧЕ НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ  newsm45 newsm45

# 55
  • Варна
  • Мнения: 9
Добро утро,
Мен днес ме събудиха рано рано, че дойдоха най-накрая да ми монтират прословутата входна врата  Laughing След близо 7 месеца перипетии - поне последната фирма която избрах си спазиха срока хората и сега се надявам и да не окипазят много много  Praynig
Бизу, мила, съчувствам ти  Sad На кой му даде сърце да те кара точно в този момент да търсиш нова квартира  Tired
За съжаление не съм от София и немога да ти помогна, но се надявам някоя софийска мама да удари едно рамо. Желая ти късмет и много бързо да намериш едно малко гнезденце за вас двамата  newsm17
Ох и като знам, какво е с пренасянято - и аз го минах сама преди 10тина месеца ама поне не бях бременна. Наистина съм с теб духом  newsm10  Hug
Димчо, ти беше питала дали ще ни правят запис на тоновете. Питах Снежи онзи ден и ми отговори че те правят запис на тонове само ако има някакви притеснения - превита пъпна връв, ниски сърдечни тонове под 120 и от този род. Така че май май няма да ни правят и дай боже в тоя случай де  Praynig
Абе ние уж си плащаме целия абонамент пък доста неща ни спестяват  като сравнявам с другите момичета newsm78 Ама гледам да не си го слагам на сърцето де....

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 09:11 от Juliko

# 56
  • Мнения: 822
Добро утро сладуранки!

Бизу, много съжалявам за това, което ти се случва...  Sad  Аз не съм от София, но днес ще се видя с един приятел, който живее там и ще го питам, ако случайно нещо знае, и ще ти пиша после! Горкичката, не се отчайвай - дано всичко да се оправи!   Hug

На мен нещо ми е криво и тъпо... Тези хормони ще ме побъркат, айде да се ражда вече...

# 57
  • Мнения: 2 123
ДУ мацки!
За съжаление не за всички е добро като гледам. Бизу  Hug Ще ти пиша и на лични.

Аз спах прекрасно. Сега започваме седмичното чистене и по обяд ще дойдат да ми сглобят гардероба за стаята на дребосъчка. После отивам да посрещам братовчед ми от Франция и съм много радостна. Много го обичам, но за съжаление разстоянията ни делят за чести срещи... а той е и кръстник на сина ми  Heart Eyes
Та така да не ме мислите, ако пак чак на нощен рапорт се поява.

 bowuu

# 58
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте момичета,
При мен болката стана непоносима от този хемороид и подобрение никакво  Cry
Сега отивам на лекар. Записах си час за днес - 11 часа ето тук:
http://www.onclinic-bg.com/
Стискайте пасти до помогнат, че не се търпи  Sad
Бизу, миличка, за съжаление не мога да помогна. Но много, много ти съчувствам. Прегръщам те силно и много стискам палци  Hug Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 2 123
Адашче, стискам палци!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт