Сватбарската музика

  • 4 307
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 586
Ха, не сте видели сюнет, значи. Надявах се, че през три пресечки и като нямам прозорци към сюнета няма да се чува. Напротив, не може да се спи. Не му остава на човек нищо друго, освен да си купи пакет семке и да оди да гледа. Нарастването на публиката обаче води до още по силно надуване на кларнети, и се получава лавинообразен процес.
Толкоз дунанми за парче кожа от пишлето на турче, нямам думи. Две тонколони по 2 метра високи, върху тях още по една, 1 метър. Оркестър Катарите, канари събарят, честно.

# 46
  • Мнения: 1 258
..............Толкоз дунанми за парче кожа от пишлето на турче, нямам думи. Две тонколони по 2 метра високи, върху тях още по една, 1 метър. Оркестър Катарите, канари събарят, честно.

И цялата тая дандания за едно обрязване??  newsm78 Лелееее ooooh!

# 47
  • Мнения: 11 747
Цялата тази дандания е, всъщност, за всеки възможен празник! При нас дори задължително завършва с фоерверки, доста богато светлинно шоу, в зависимост от финансовите възможности на организаторите, но обичайно е пищно. За Нова година, когато всички празнуват наведнъж, в 24.00ч. фоерверките са с огромна продължителност и засенчват светлинното шоу при окткриването на Олимпийските игри в Пекин!

# 48
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Изводът е, че всеки е с късмета си. Един живее срещу ресторант за сватби, друг- насред циганска махала, трети- в провинцията. Е, к`во- всеки ли да се оплаква?!
И мен биха ме дразнили денонощните маанета, спор няма. Но да си изливаш жлъчката, пращайки сватбарите сред овчиците, е, меко казано, пошло.

# 49
  • Мнения: 11 747
Аз не живея насред циганската махала, на два пъти го намеквам и сега го подчертавам! Искам с това да покажа, за какъв шум става дума, щом сме проглушени, без дори да живеем в циганската махала!

# 50
  • Мнения: 12 674
Като се абстрахираме от провинциално-софиянския уклон, не е ли наистина по-подхадящо такава свагба да се проведе някъде по-далечко. Където няма да безпокоиш хиляда човека.
Но н аповечето от тях това им е целта - елате ни вижте, или поне ни чуйте.

Общи условия

Активация на акаунт