През АВГУСТ празнуваме година,от както на този свят ни има!

  • 15 550
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 302
Здравейте! Много яки снимки фетица Simple Smile
Абе хора как смогвате да готвите.. Ние тази седмица сме без кухня и се чувствам ужасно... Не мога да смогна нещо
Sad

# 46
  • Мнения: 1 258
Добър ден и от нас.Аз се включвам набързо ,защото ще ходим на  консултация.После ще докладвам колко ми е порастнало мъжленцето Grinning
Спах малко,около 4 часа.Един комшия разгони отния бълхарници от задболка.Дивена и аз съм за пистолетче или пушка,но като се знам колко съм некадърна ще взема да се самозастрелям Joy

Честит имен ден на Наталия!Да е много усмихната,умна,добричка и много ,много да радва мама и тати

Дивена,извинявай,че не честитих по-рано,но не знаех че малката има имен ден Embarassed

Ние започваме да се оправяме,че ще закъснеем. Blush

# 47
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Здравейте!

И Честито на всички празнуващи!

Констанца от днес е с гадния вирус. Събуди се с разстройство и повръщане. Вече няма и какво да върне  ooooh! Ударното даване на Вуметосхил май дава ефект за сега, но ще видим.

Еммата вчера ми скъса нервите от неспане. За целия ден й се събира 1/2час сън и то на сила заспа  Whistling

Наоплаках се.


15.09 и за нас ще спец ден. Първия  bowuu

# 48
  • Мнения: 1 554
Тан страхотни снимки Heart Eyes

Гита бързо да се оправя каката,че много неприятен този вирус и ние го минахме Hug

# 49
  • Мнения: 1 440
Здравейте,момичета!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНДРИАН И СТЕФАН!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА НАТАЛИЯ!
ЧЕСТИТО И НА РОЖДЕННИЦИТЕ ОТ ВЧЕРА КАЛИНА И АЛЕКСАНДЪР!
ДА СА ВИ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ! Hug
Днес и моето голямо момиче Натали има имен ден! Grinning
Заповядайте на тортичка!

Ето ви и малко снимки от нашия празник! http://nataliiiii.multiply.com/photos/album/21/21

# 50
  • Мнения: 1 258
Сега се върнахме от педи.Още бил със зачервено гърло и налепи.Каза да давам Дактрин по 3 пъти на ден ooooh!
За р-вото ми даде Биогайа(за първи път го чувам).а аз си мислих че ще изкараме един хубав рожден ден утре Tired

Мерките ни са 8.620кг; 76см.44глава и 46 за гърди.и все ми се вижда че ми е малко човечето. Blush

# 51
  • Мнения: 361
Задравейте !!!

Честити именни и рожденни дни на днешните празнуващи  bouquet

Показах изследванията на педи,каза , че изобщо не може да има бактерии, при положение, че левкоцитите не са процентно увеличени и нищо друго в урината и в кръвта не е извън норма.
Каза да не пускам пак Peace

мама Терорист-Биогайата е страхотна.Това е добавка към храната и възстановява флората на червата.Ивон го пие вече втори път и се оправя за нула време.Давах го 2 пъти на ден по 10 капки сега, а първият път 1х5 капки.Само цената е бая-17 лв Crazy

Гита, бързо да се оправяте, че тоя вирус е ужас PraynigКомшиите отгоре са с 2 близначета и един батко на 6 годинки и всичките са се натръшкали.Майка им ходи като болна.Лошото е, че те си го предават един на друг и вече цяла седмица са така ooooh!
 
Хайде, оставям ви, че Ивон свали вече всичко от шкавчето дето е на леглото, на земята Crazy

# 52
  • Мнения: 514
bini_og --Честит имен ден на Натали!Да те слушка много!

Разкошни са снимките и тортата е много хубава!  bouquet  bouquet
Ади-Радвам се че нямате проблеми! Peace
Гита--Напълно ви разбирам !Дано бързо Ви мине че е ужасно гаден тоя вирус!
Мама терорист --Айде и вие вече да оздравявате че не е лесно само да ги мислим мъничетата! Praynig Praynig PraynigНе се притеснявай за кг.-то явно детето си е такова! Peace

# 53
  • Мнения: 1 380
26 Авг Св. мъченици Адриан и Наталия
Не само Наталия, а и хора носещи името Адриан и производни.
Така, че Ади, честит ти имен ден, и също, Наталия на Дивена.  bouquet  bouquet  bouquet
Фетица банският ти стои чудесно.....Това не е комплимент, просто казвам истината, и ако пак ми се оплачеш, че си дебела- ще те набия..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 54
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честити рожденни и именни дни на празнуващите  bouquet!


Ние ще празнуваме имен ден на Архангеловден, че нали е кръстен на Ангел-овците...

Ето малко снимки от вчера - на прощъпулника седнахме до питката и сладко-сладко си похапнахме Laughing. После придърпа парите и ключа за колата - ми това е - гладен и без пари няма да остане hahaha...

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=278162

# 55
  • Мнения: 361
Благодаря за честитката, съвсем бях забравила.
Честито и на Адриан и Натали  bouquet

# 56
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден на Калина и Александър!

Честито на всички именнички и именници!

Тан на планина сме, утре стягаме багажите и в четвъртък наобратно  Mr. Green Намързелувах се малко, хапнахме му доста, качих някое, друго кило, ама не са ми излишни Joy На мен за банския не си се оплаквала, но само да си посмяла, а Неди просто ти е одрал кожата!

Като се прибера ще оправям мерки и теглилки Blush вие си пишете аз ще се върна назад и ще добавя каквото намеря Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 564
Фетица банският ти стои чудесно.....Това не е комплимент, просто казвам истината, и ако пак ми се оплачеш, че си дебела- ще те набия..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Абеееееее.....не е точно така  Whistling

# 58
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Мариетка ме подсети-в събота най-на края направихме прощъпулника. Еммата гепи м/ународния паспорт+английската граматика. На края за разнообразие взе и цветни моливи. Да си я гледам, докато мога, че явно ще забегне след време. Ей, я:

Уча се
Ще се бяга в чужбинско
Муцун
Мама храни, аз не искам

Танти е по-добре. Да живее хомеопатията.

# 59
  • Мнения: 116
.....
15.09 и за нас ще спец ден. Първия  bowuu[/b]
ех, взех и аз да се вълнувам с тоя 15-ти покрай вашите дечурлига  Heart Eyes

......
Фетица банският ти стои чудесно.....Това не е комплимент, просто казвам истината, и ако пак ми се оплачеш, че си дебела- ще те набия..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ако се оплаче и от мен й тегли един ...  Joy

mari_eta, браво на Андриан! Как си хапва ... Ти ли прави тортата?

.... Намързелувах се малко, хапнахме му доста, качих някое, друго кило, ама не са ми излишни Joy На мен за банския не си се оплаквала, но само да си посмяла, а Неди просто ти е одрал кожата!

Като се прибера ще оправям мерки и теглилки Blush вие си пишете аз ще се върна назад и ще добавя каквото намеря Heart Eyes
това с мързелуването е супер - ти имаше нужда, а за качването на кила - не ВЯРВАМ докато не видя /сигурно си сложила 300 грама, ама айде  Mr. GreenHug Целувки на малките!
Отчет от днес: 9000 гр./74 см., женски пол, плачем като ни мерят, плачем като ни теглят ... иначе не плачем  newsm78

Мариетка ме подсети-в събота най-на края направихме прощъпулника. Еммата гепи м/ународния паспорт+английската граматика. На края за разнообразие взе и цветни моливи. Да си я гледам, докато мога, че явно ще забегне след време. Ей, я:
Уча се
Ще се бяга в чужбинско
Муцун
Мама храни, аз не искам

Танти е по-добре. Да живее хомеопатията.

Сладурана! Браво на Емма! Само така!  Laughing И роклята мнооого ми хареса
Гита, ти си се свършила бе жена? Радвам се, че Танти е по-добре. Пууу, аман от вируси  Crossing Arms
Всички да оздравяват!

mimsat, shoshi, къде сте бе хора? Съвсем не се подавате аааааа  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт