Слънчице вън грее, а в корема на мама НОЕМВРИйско човече лудее!

  • 13 000
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен.
Хич не се спирате, човек не може да навакса.....
За венците да се оплача и аз имам проблеми и се мия с Лакалут актив.Зъболекъря ми я препоръча, защото съм имала плака  ShockedНо в интерес на истината се мия вече месец и нещата са значително по добре.
Краката ми се подуват от жегата.

Честит рожден ден на рожденниците и весело празнуване.
Чао за сега , че дойдоха да си ме вземат от работа.
Може по късно да се включа пак.

# 211
  • Мнения: 347
ох значи да не се шашкам особено много за подуването на краката
днес изгладих един куп дрехи и пак се надух имам чувството, че от стоенето права

слава Богу други оплаквания нямам-венци не ми кървят, нито имам схващания, но да видим по -натам

# 212
  • Мнения: 114
Майче как ти вадиха мъдрец по време на бременност. Нали не може да се слага упойка. На мен ми казаха че не може да ми ги извадат докато бебо не се роди.  Thinking


За ЖК - то аз ходя на 2 седмици от миналия месец. Мериха ми таза с разни пергели и всеки път ми мерят пупата с метърче. Тоновете са ми ги слушали само веднъж със слушалки. Ама е рано. То в 9тия месец се слушат редовно.

# 213
  • Мнения: 81
ейййййй от хорската незгода пари да правиш  hahaha Joy
давайте да се разберем аз нали си нямам работа та ще се съобразя с вас дами bowuu...пък и вече живея до ТК така ,чеееееееее казвайте Mr. Green

Така е - ако щеш! box newsm48 Пазарна икономика - това е положението! smile3534 tooth Трябва да се преживява! tooth Stuck Out Tongue Winking Eye

А за ТК - когато кажете, аз съм на линия, единственото ми задължение е да подпирам леглото и да се въртя из кухнята, да не заслабнем с бебка  badscale newsm62
...хахахах щом въпроса е на памперс или смърт -предавам се ще плащам smile3521
доколкото видях първата дата май е на 2-ри ,само невидях в колко часа е  newsm78
...ако нямате нищо против ... Rolling Eyes

# 214
  • София
  • Мнения: 3 789
...хахахах щом въпроса е на памперс или смърт -предавам се ще плащам smile3521
доколкото видях първата дата май е на 2-ри ,само невидях в колко часа е  newsm78
...ако нямате нищо против ... Rolling Eyes
Айде, от мен да мине- нали си мой човек- първият път ще е на прИмоция Mr. Green
Датите за ТК са 02-09-08 и 16-09-08 и двете са от 13ч00
Ако още нещо ти трябва- питай, днес съм добричка Flutter Mr. Green

# 215
  • Бургас
  • Мнения: 130
Шушииии - 3-4 пъти писах в темичките, че МОЖЕШ ДА ПОЛЗВАШ УПОЙКА  БЕЗ АДРЕНАЛИН НО САМО АКО НЯМАШ КОНТРАКЦИИ! И аз се бях паникьосала в 4-тия месец, че се наложи вадене на мъдрец-извадиха го без проблем с упойка! Най-вероятно зъболекарят ти е на мнение, че ще може да удържи положението до раждането и съответно няма смисъл да се вади сега, още повече, жегата е голяма и никой хирург няма да ти извади зъб, ако не е супер-наложително! Така че споко! newsm10
Мишленце като си толкова добричка днес   love001 ще можеш ли да разчетеш датичките през септември за МД-София! Плииииз newsm53

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 19:21 от DeeDee76

# 216
  • Мнения: 330
Ех, как лети времето, момичета, представяте ли си вече има тема мами Април 2009, невероятно!
Ще ми кажете ли по-осведомените може ли бебчето да спи на латексово матраче? В един магазин ми казаха, че това е най-добрия, а на друго място че е изключено за бебе. newsm78

# 217
  • София
  • Мнения: 3 789
Мишленце като си толкова добричка днес   love001 ще можеш ли да разчетеш датичките през септември за МД-София! Плииииз newsm53
Ейййй, вие видяхте аванта сега и давай - юруш на маслините  Joy
ДийДий, за МД са 09-09-08 и 23-09-08 и двете са от 14ч00, тел е 917.23.39 - Нели Маринова
Еййй, ма колко съм добра бееееее, чак не мога да се позная Joy
Някой друг да пита нещо?  newsm78

Еййййй, милото преди малко се прибра и ми донесе подарък е-така, без повод - купил ми едно сребърно колие с едно голямо слонче, от тайландско сребро, много са готини и сега се фръцкам с новото бижу. Като ми подава торбичката и аз разопаковам и и той ми казва "Слонче за слонче"  Joy Mr. Green
Ми така си е, растат габаритите, к'во да правя  Hug

Иве, днес и аз хапнах 4 блокчета шоколад Милка и мишленцето следобяда не е спряло да се върти, премята се, не мирясва Heart Eyes

Скоро ще се обзаведа с нова рокля, днес занесох един хубав ленен плат на майката на един приятел, която шие помежду другото и ще ме "обзаведе" с дълга разкроена рокля. Ами гардероба ми се свежда до един панталон и една пола  Tired Та поне да има с какво да изкарам последните месеци Mr. Green Blush

# 218
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Здравейте, мами. И аз да докладвам след днешния преглед - всичко ни е наред, застанали сме малко по диагонал, ама док не се притеснява, защото се въртяла постоянно. За хемоглобина - не знам защо, но не ми изписа абсолютно нищо. Каза да ям много плодове и зеленчуци и това е. Ако две седмици преди раждането ми бил все още нисък, щял да го повишава медикаментозно newsm78. Иначе - много беше доволен, съответно и аз така  Heart Eyes За схващането - днес цял ден куцукам, защото сутринта се събудих с викове заради схващане в прасеца Cry Отврат Sick
Честит празник на всички празнуващи днес!

# 219
  • Бургас
  • Мнения: 130
Мишленце благодаря!  bouquet
Да ви се оплача момичета от 3 дни сме без баня! Майстор да не ви влиза в къщата! Бясна съм от вчера съм яхнала метлата afwitch af newsm66 и ако имах с какво щеше да се чуе за двойно убийство в Бургас #2gunfire #2gunfire #2gunfire! Извикахме едни малоумници, които са супер прехвалени майстори ВиК за да ни оправят канализацията и да можем вече да си редим плочките - познайте бесните некадърници успяха да зазидат мръсния канал (наводнихме магазина отдолу) и като им се обадихме се опитаха да ни обяснят, че като си сложим подовата замазка и новите плочки щяла да се оправи работата! Ей вярвайте ми полудях и му обяснявам на малоумника, че докато водата ми не се отича като хората и наводнявам магазини плочки няма да слагам! Абе кошмар! Стискайте ми палци, да се оправят скоро нещата, защото вече неам нерви!  Close Close Close

# 220
  • Мнения: 81
Лека нощ мацки  smile3507 аз съм нокаут ...добрата новина е ,че пренесохме почти всичко .Нашето татенце се оказа СУПЕРМЕН  newsm47,само спалнята и някоя и друга дреболийка се търкалят из старата бърлога Grinning
DeeDee76-давай-бой,шутове,песници...никаква аванта  newsm29 newsm29 newsm29
Мишле ми к'во ша каиш за 02 09 А? newsm53

# 221
  • Монтана
  • Мнения: 1 012
Добро утро мацки и успешен ден на всички  Hug

# 222
  • Мнения: 3
 Добро утро и от мен момичета.
Ето ме отново на линия-моренцето свърши за съжаление.Беше страхотно- сбебчо си починах ме добре.Сега отивам да ви чета- да видя вие как сте.

# 223
  • София
  • Мнения: 2 011
Добро утро!  food010

Днес ще дойде новата колежка да видим дали се одобряваме взаимно. Стискайте палци да не е пак някоя откачалка.
Успешен ден  Hug

# 224
  • Мнения: 8 690
Добро утро! Моите премеждия с тези доктори така и неспряха.Вчера звъних в АГ да търся моя доктор да ми пусне микробиология, но той излезнал в отпуска.Отидох на частно при една докторка, взе ми секрет и ми изписа Клотримазол, помолих я да погледне бебето и тя ми каза че бебка изостава с две седмици, направо  Shocked, през цялото време повтаряше,че бебето било малко и най вече коремчето на бебето било малко. Каза ми да пия витамини и да наблегна на белтъчното хранене.Като се прибрах в къщи си погледнах всички снимки и измервания на бебето (и при двата доктора този при когото ходя на частно в Пловдив и този на ЖК) до 26г.с винаги са си отговаряли на седмичките и се успокоих доколкото е възможно, но снощи цяла вечер не съм спала, дано се окаже че докторката е в грешка Praynig.
 
Извинявайте Мами, че ви натоварвам с моите проблеми, но всичките ми близки от две седмици са на море( таткото, баткото, мама, свеки) и няма с кого да споделя проблемите си.

Общи условия

Активация на акаунт