Слънчице вън грее, а в корема на мама НОЕМВРИйско човече лудее!

  • 12 951
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 006
Дидипиди, много си готина  bouquet Ама хич не изглеждаш бременна, та се депресирах.
Изобщо не си меря килограмите, за да не се сдухвам. И без друго ям здравословна храна в умерени количества, така че нищо повече не мога да направя.
Това с динята и хемоглобина на мен не ми действа. Един бостан съм изяла, не заради желязото, а защото обичам. Хемоглобина си ми седи все така.

# 271
  • София
  • Мнения: 191
Диди, много си сладка Hug!
Момичета и мен почна да ме боли кръста и ставите - даже снощи така силно ме боля кръста ( не точно кръста, а опашката - някоя от вас боляла ли я е опашката) newsm78?
Килограмите и з не ги меря, да не се разстройвам - само че си мисля, че от въздуха качвам килограми Rolling Eyes, а уж гледам да се ограничавам Laughing, ама здраве да е най-важни са бебоците ни - ние ще отслабваме като се родят Simple Smile!

# 272
  • Мнения: 81
Диди  married Two Hearts страхотна си  Hug
Еми Мишле на мен не ми е проблем и следващата дата,ама ще се пробвам да се дотътря на 2ри ако успея  Peace,а ако не другия път
За килограмите аз пък незнам какво ми става миналия месец бях 56 и сега още съм си толкова  newsm78защо така незнам

# 273
  • Мнения: 916
Привет, привет  Hug

Сума време четох и накрая нищо не запомних  Mr. Green Баща ми вече се възстановява от операцията, която лекарят прецени като успешна. Да се надяваме, че и нататък новините ще са положителни.

Дидипиди, много сладка булка си  Hug

За дините - сума ти дини съм изяла, сега поне имам и основателна причина  Mr. Green Аз ги хапвам най-вече заради киселините - откак трепя киселините с диня, почти не съм имала. За килограмите - от месец не съм мръднала и грам, откак ме туриха на диета заради захарта.

# 274
  • Мнения: 77
Здравейте!Диди, ЧЕСТИТО!Много здраве, любов и нежност ви желая и едно сладко и послушно бебче ноември живи и здрави! Simple Smile  bouquet  bouquetИмам доста да чета, почти цели две теми...Мамички, аз съм болна.Много кофти се чувствам.Днес шести ден, яка хрема ме мъчеше, събраха се много секрети в носоглътката и започнах да кашлям яко.Тази нощ до четири почти не съм спала, чак се задушавам.Ходих при три различни лекарки, защото моята е на море и всеки ден я замества различна, вчера вече ми изписаха антибиотик-ампицилин, не било опасно за бебето, не преминавало изобщо през плацентата.Много се притесних, но започнах да го пия.Докторката каза, че получавам спазъм като кашлям, много ес напъвям и изобщо не е хубаво за бебето, така по-малко въздух стига до белия ми дроб и се затруднява дишането още повече.КАза, че ако не започнем с антибиотик, инфекцията бързо ще слезне към белия дроб и ще стане по-лошо.какво ли не правих-физиологичен разтвор за носа, мед, лимони, всякакви бонбони, ефизол, гаргари, инхалации-не бива за бременни, какви ли не бабешки бъркочи.Сега се боря с кашлицата и отхрачването, моля дайте съвети, купих днес един чай бронхолин.Иначе пия стодал, но не виждам кой знае какъв ефект от този хомеопатичен сироп.Смуча и едни хомеопатични, че гласа ми падна значително.Аптекарката ми каза да не бързам с бромхиксина да не се натовари организма, после видях позната и ми препоръча прахчетата АЦЦ...ама то почти нищо не става за бременни.И никакъв олинг спрей в носа да знаете, личната ми го изписа, та ми изсъхнан лигавицата и .....Приемам всякакви съвети!Бебчо така подскача като се закашлям, толкова мъчно ми става за него.Сега ще ви чета и ще гледам снимки от сватбата Simple Smile

# 275
  • Мнения: 57
Миме,купих си рокля ,която е с висока талия и доста широка на корема-ще покажа снимки .Мисля,че е подходяща за бременни а и не само,аз се харесвам в нея и даже почти не ми личи корема
За кг.и аз съм +8,но мисля,че е нормално.Аз ям основно диня,но хемоглобина ми спада с всеки изминал месец,така че не вярвам да има кой знае колко желязо.

Нелчо,пожелавам ти скорошно оздравяване

Диди,много си сладка  bouquet

# 276
  • Мнения: 827
Момичета пускам новата тема тъй като аз не съм от ранно будните и със сигурност ще е минала тази 15 страница докато стана.
Ще помоля първо тази да стигне 15-а страница и тогава да се прехвърлите в Новата тема.

# 277
  • Мнения: 297
Благодаря ви момичета,че са ви харесали снимките-беше в тесен кръг и така бързо отлетя тоя ден,чеее не вярвам че се е случил.
Нелчо бързо оздравяване и всичко да върви добре за теб и бебо.
За тая диня не знам,ама като гледам всички си страдаме от липса на желязо,така чеее ще си пием хапченца и бебета да са добре  smile3504
Моята мацка тая нощ е танцувала и се чудех по едно време няма ли да спи. newsm78
За килограмите аха към 9-тото кило,хапвам си,но мен ако ме питате всичко си е до организъм.На всяка различно и понася бременността.
Айде лека и прохладна нощ,ще се спинка  newsm44

# 278
  • Мнения: 81
 smile3524  sleepuu newsm46 хайде сладки сънища на всички

# 279
  • Попово
  • Мнения: 687
Здарвейте дами с кореми  Hug
днес бях на консултацийка, по ЗК  Mr. Green отново изследвания зараи албумина ooooh! ама той пак ще е+знам си аз, на 15.09 излизам в болничния 45 дни преди раждането, и тогава щяла да ми пусне къв и урина, иначе да ви се похваля кръвното ми е 140/80, живот и здраве дано се задържи така до края Praynig  че малко ме е страх.
Другата хубава новинка е, че батко Гого няма вече бактерия в гърлото  Simple Smile
и така, освен че дограмажията ще дойде в събота или неделя да взема мерки за прозорците друго не се сещам, за работещите хайде петък е  smile3558 не остана  Grinning

NELCHО, оправяй се, че няма време  baby_neutral

# 280
  • София
  • Мнения: 2 006
Добро утро!  kaffeetrmker_2
Приятен ден и не забравяйте, че все пак е петък-ден на майстора Joy Редно е работещите да се изнижем по-рано.

# 281
  • Мнения: 21
А! Къде сте отишли всички? Днес до обяд да няма никой!  newsm78Това не е нормално! Хайде, появете се! Все пак е петък, за събота и неделя разбирам, ама днес не "работите" ли?

# 282
  • Мнения: 24
Денчо, аз мисля да посетя деня на отворените врати в МД - какво ще кажеш за девети?

На всички в ремонт съчувствам Confused на нас също ни предстои местене - все си ни предстои, все напредваме, и все не сме готови - вече се притеснявам кога ще успеем newsm78

За матраците, ако някой има мнение, и аз се интересувам Grinning

Фреш бриз екстра - ще ти пиша на лчини да се рабзерем

# 283
  • Мнения: 280
Ехооо... В другата тема сме  Peace

# 284
  • Мнения: 1 218
Момичета , ето тук са всички :
в новата тема  Peace

Общи условия

Активация на акаунт