Дързост и красота - 12 ....или "Нов младоженец- нов късмет!"

  • 25 371
  • 595
  •   1
Отговори
# 60
Това със сестрата за която той незнае ми се струва правдоподобно... Просто това е доста логично в този филм. Иначе има и още варианти:
- жена, която го изнудва за пари, защото й е направил дете някъде по моретата, ама не е знаел и е научил сега
- може пък да е някаква порастнала негова незаконна дъщеря, щото то в ДиК възрастта е много относително понятие
Тези ми се струват по-вероятни.

# 61
  • Мнения: 1 217
Точно когато го дават този пусти филм ние сме вече на вънка с малчо.
За това е много хубаво да се пише какво ще стане предварително,поне на мен  е полезно.
Даже някой път се е случвало да излеземе след филма,а серията да е тъпа и ме е яд,че изпускаме хубавото време.
Аз лично много благодаря на Мис Арк за инфото.

# 62
  • Мнения: 4 111
Утре ще изпусна серията  Sad
Ще се радвам да кажете коя е тази Мая  Blush

# 63
  • Мнения: 4 496

Естествено. Стига да се разбере в утрешната серия.
А, то утре е четвъртък. newsm44

# 64
  • Мнения: 4 496
Днес във вестника има само няколко реда, част от които се повтарят с това, което беше написано в предния брой. Ето останалото:


Появяват се агенти на ФБР и арестуват Ник и Масимо. Рич извежда Брук. Опитва се да я убеди, че Ник не заслужава любовта ́и, обещава да я подкрепя занапред.
Стефани и Ерик успокояват Джаки. Тя обвинява Рич, че нарочно е развалил всичко. Ерик го защитава. Стефани смята, че е станало недоразумение.
Джаки заварва Рич и Брук заедно. Настоява Рич да си тръгне и да остави Брук на мира. Той отказва, приканва нея да си тръгне.
Агентите разпитват Масимо и Ник в участъка. Оказва се, че "Мароне индъстрис" са наблюдавани от месеци, но досега ФБР не е имало улики срещу тях. След като Рич е разкодирал файловете/въх и брях Mr. Green/, вече има основания за повдигане на обвинение. Адвокатът на Масимо се опитва да ги освободи, но не успява.

По-нататък: нищо не пишат мискините. Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 4 111
мис арк, благодаря!   bouquet

# 66
Наистина ще става интересно.Голяма драма Joy

# 67
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 401
След като Рич е разкодирал файловете/въх и брях Mr. Green/, вече има основания за повдигане на обвинение.

Въх, добре, че Ричко е хакер  Joy ФБР-то от ДиК е галой вадой.. Mr. Green

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 11:13 от Izida

# 68
  • Мнения: 145
Лелееее, голяма драма днес с тези от ФБР. Големи мафиоти се оказаха Никчо и Макаронето

# 69
  • Мнения: 4 520
Кажете набързо какво са направили (или на коя стр. да чета), че са ги опандизили?

# 70
  • Варна
  • Мнения: 276
Привет , мацки!След дълго отсъствие и аз да се запиша най - после!Благодадарности на Мис Арк!Страхотна както винаги!  bouquetИ понеже съм на работа , много моля някой да разкаже днешната серия!Не съм изпускала филма от самото му начало и сега ми е много мъчно и криво , че немога да гледам!Благодаря!

# 71
  • Мнения: 145
Аз мога да разкажа набързо, но накрая нещо ми се прецака телевизията и изпуснах финалните 10 минути.
Брукасита и Ник правят опит да се оженят, обаче нахлуват четирима агенти от ФБР със заповед. Охраната не иска да ги пусне и докато става забавянето всичко живо се измита от сватбата. Останаха само всичките Макаронета, заедно с Ушето и Дикън. Междувременно Рич изведе и Брук като каза, че щял да се погрижи за нея /каквото и да значи това/. А! Щях да забравя, че онази Мая се оказа японка, която Дон Макароне каза, че работела за неговата фирма. Рич обаче обясни, че я нямало в никакви документи и стана ясно, че той като виден хакер е успял да проникне в компа на Никито, дето даже и ФБР-то не е успяло. Та така... отведоха Ник и Масимо с белезници в полицията, независимо от тръшканията на Джаки. После, докато ги разпитваха стана ясно, че от ФБР са следили Макаронената фирма и така са засекли плащания, които са били засекретени. Започнаха да коментират, че Ник много го е закъсал и да си каже къде е скрил протоколите. Появи се и някакъв адвокат. Масимо беше доста нагъл и каза на полицаите, че щели да си загубят значките, заради това дето го правят. ФБР-тата казаха, че най-вероятно многото пари са били използвани за подкупи. Междуврмененно Рич и Брук са заедно и той и се нахвърли да я целува, а тя никак не се съпротивляваше. Иначе много искаше да иде да намери Никчо и да види какво става, а Рич непрекъснато й приказваше колко се радва, че не я е загубил, какъв човек е Ник, какви тайни неща е правил и т.н. Общо взето това е. Имаше и един разговор за пълнеж между Стефка и Ерик, в който тя си отвори шампанско и се опита да празнува, а той през цялото време и казваше как не е права и т.н. Пропуснах края на серията, та ако може някой да довърши разказа.

# 72
  • Мнения: 4 496

От понеделник по Нова от 11 ч. ще започва гръцкият сериал "Любов". Много критици отбелязват, че сюжета копира ДиК, , но действието се развивало много по-динамично.
Аз лично ще му хвърля едно оче. Mr. Green

# 73
  • Мнения: 643
 За работещите фенки -тема къде може да гледате телевизия онлайн   Hug

Нали се мъчехте с някакви пароли , в предната тема на 25 стр. бях дала линк , сега не мога да го копирам нещо.

# 74
  • Мнения: 673
  Да ,бе, да... ФБР-то ме могли да разкодират компа на Никито щот паролата му е като код "Меркурий" /ако сте гледали филма/ със неква свръх сложност - "БРУК" hahaha hahaha hahaha
  Мис Арк хич нямам никакво намерение отново да изтрещявам по- нови безумни сапунки. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт