Анцузи за момчета

  • 10 119
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Заинтригувахте ме с анцузите в Джъмбо....къде точно се намира, не съм го посещавала досега...
На бул."България" точно до Била.. Peace

бул. България 51, между Била и ОМВ

# 16
  • София
  • Мнения: 11 705
Търся анцунг за голямо момче,неватиран.Дали сте виждали някъде?

# 17
  • Мнения: 9
От бокал-а доста анцузи сьм взимала предимно долнища и сьм доста доволна от качеството и цените, а да питам за джьмбо дали се намират по големи дрешки като за 16-17 год. че да не се разкарвам напразно, че ми е далечко

# 18
  • София
  • Мнения: 4 397
Ходих до Илиенци единия щанд е навън N 336, там имаше повече за момичета, а другия е N 216а там имаше и за момичета иза момчета много хубави цени 29-31лв., тези 216а имат и вътре щанд в новото хале май МОЛ му казват почти винаги има еднакви неща, но понякога на едното има нещо което да другото е продадено аз винаги минавам и през двата и обикновенно вътре пазарувам при едно леко пълно момиче мног любезно  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 3 060
От бокал-а доста анцузи сьм взимала предимно долнища и сьм доста доволна от качеството и цените, а да питам за джьмбо дали се намират по големи дрешки като за 16-17 год. че да не се разкарвам напразно, че ми е далечко
Рискувам да те заблудя, но мисля, че няма за толкова големи деца. Стелажите са 2 бебешки (1 за момичета и 1 за момчета) и 2 за по-големи деца - започваха от 2г и стигаха до 12г. Мисля, че си отговарят на номерата, защото аз купих за 4г и са му добре (а е почти на 4г.,  112см). Но все пак още някой да каже със сигурност, аз "прехвърлям" наум магазина, но не се сещам да има толкова големи дрехи  Confused

# 20
  • Мнения: 525
Анцузите на Wenice също не са лоши.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 105
А какви цени са?

# 22
  • Мнения: 525
Честно казано незнам.
Купих от Варна долница за около 17-18 лв.

Преди време влизах в аутлета на България и ми се стори, че имаше разнообразие.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 105
мерси ще погледна тези дни в аутлета....бях останала с впечатление, че са по 60-70 лв...което за анцунг не си струва...според мен.

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
В нашия квартал / Х Димитър/ има една борса "Даяна и Ники", по -известна при нас като Бялата къща  Simple Smile, взех на дъщеря ми прекрасен анцунг за 15лв - като горнището е с качулка! Иначе отделно продават и само долнища - български по 6 лв, и суитчърчета/те май не са бг производство обаче/ по  6 - 7 лв!

# 25
  • Мнения: 9
От бокал-а доста анцузи сьм взимала предимно долнища и сьм доста доволна от качеството и цените, а да питам за джьмбо дали се намират по големи дрешки като за 16-17 год. че да не се разкарвам напразно, че ми е далечко
Рискувам да те заблудя, но мисля, че няма за толкова големи деца. Стелажите са 2 бебешки (1 за момичета и 1 за момчета) и 2 за по-големи деца - започваха от 2г и стигаха до 12г. Мисля, че си отговарят на номерата, защото аз купих за 4г и са му добре (а е почти на 4г.,  112см). Но все пак още някой да каже със сигурност, аз "прехвърлям" наум магазина, но не се сещам да има толкова големи дрехи  Confused
мерси, права си няма, една позната ходи вчера и е погледнала

# 26
  • София
  • Мнения: 958
В нашия квартал / Х Димитър/ има една борса "Даяна и Ники", по -известна при нас като Бялата къща  Simple Smile, взех на дъщеря ми прекрасен анцунг за 15лв - като горнището е с качулка! Иначе отделно продават и само долнища - български по 6 лв, и суитчърчета/те май не са бг производство обаче/ по  6 - 7 лв!

Бельото им е страхотно там, взимам редовно за децата, но анцузите преди бяха много шарени, сега дано са променили малко гамата....ще се разходя тези дни....

# 27
  • София
  • Мнения: 44 105
Да попитам - някой поглеждал ли е какво има в спайдър?

# 28
  • Мнения: 13
Миналата седмица купих много хубав анцунг от Waikiki на Алабин - 31 лв.

# 29
  • Мнения: 7 947
И ние се зареждаме за детската - купихме си анцунг от три части - долнище, суитчер с цип и качулка и блузка с дълъг ръкав в зелено и оранжево, страхотна комбинация са, ватирани, меки, абе по-хубав не намерих, а обикалям от две седмици. От ТедМар за 59 лв, но цената на 100% си заслужава! И още един си взехме за 26 лв - български уж, от един магазин на Попа, пак с суичер и долнище тъмно сини с червено, но той е по-всекидневен. И двата са 100% памук, на което много държа. Продължавам обаче с пазара, защото ни трябва какво ли не ...

Общи условия

Активация на акаунт