Докога преварена вода и стерилизация?

  • 2 944
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46 516
Минералната вода е много опасна за бъбреците, спри веднага да я даваш!

# 46
  • Мнения: 3 663
Минералната вода е много опасна за бъбреците, спри веднага да я даваш!
абсолютно
не знам дали има връзка с разстройството конкретно, но при всички положения недей да даваш повече
педиатърката ви знае ли, че преваряваш минерална вода ??

# 47
  • България-София
  • Мнения: 573
..... чета  тук и  ми се струва ,че съм направила голяма грешка... Embarassedаз на мойта Дариа от първия ден давах минерална ,че и я преварявах.....абе до сега нищо й нямаше на бебката,ама от известно време се одриска яко и педито сега е на мнение ,че е непоносимост към лактозата(щото и кисело мляко бях почнала да давам)и ми предписва една лечебна хумана Милупа,ама като я  спра и нищо....пак дрис яко Mr. Green В петък сме на изследвания на акото,че да видим...и сега като се замисля умирам от страх да не съм си прецакала детето #Crazy с тази преварена минерална.....
Извинявам се за офф-а, но на 4 мес. бебе да даваш кисело мляко Shocked
По съвет на педиатрите в Израел се дава едва на 9 мес., а прясното - след годинка.
Според мен това е проблема ви с коремчето, а не минералната вода.

# 48
  • Мнения: 1 639
....ами педито не знае за водата Embarassedне съм крила ,ама и не съм се сещала като съм при нея да сподяля.А за акото тя това ми каза,че е непоносимост към лактозата в млякото,която се израства,тъй ама татко подкочи Naughty"как така дава диагноза без изследвания?"и като говори с нея...крайният резултата е утрешното изследване...Проблемът е,че аз от 2-ри месец я дохранвам с НАН1,а към трятия посредата въведох и  киселото мляко и на детето нищо му нямаше ,а сега като сме на лечебна храна ака в норми,ама като мина на на Нан и пак старото #Cussing out...нещо не ми се връзва и затова се страхувам да не е от водата....(аз я спрях преди 5-6 дни)

# 49
  • Мнения: 46 516
И киселото мляко може да е причина за проблемите ви, най-добре е да се въведе след годинка .......

Общи условия

Активация на акаунт