Опасни стоки в JUMBO

  • 45 277
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
на мен ми е любим магазин и редовно си  ходя там имам 2 деца и избирам ефтиното.попадала съм и на боклуци естественно но винаги можеш да върнеш стоката.купувам и мн. дрешки накой са мн. сполучливи други не чак толкова но само в този магазин ли има такъв проблем? Rolling Eyesмисля че не.  bouquet

# 121
Аз пазарувам за дъщеря ми напоследък от гръцкото Джъмбо и съм много доволна от всичко-дрехи,играчки....Досега проблем не сме имали,правя сравнение и с премаман и mothercare-70% от дрехите ни са от там.А относно това че пише "приозведено в китай" да сте чували че скоро и гореспоменатия адидас местят фабриките си там? ако вече не е факт де.....В скоро време най-известните марки за които сме чували ще произвеждат там-естествено по същите технологии и висок стандарт,но самия производствен процес ще им е на сметка тъй като какво има в китай-много китайци=евтина работна ръка. Wink

# 122
  • Мнения: 47 993
Хм, купихме си от там страхотни влакове Гео Тракс, както и някои други играчки, например с Боб строителя и Томас
Не само че бяха на приемлива(все пак не много евтина, но колкото в останалия свят) цена, но и не се намират навсякъде
Има  и големи боклуци, които се продават И във всички други детски магазини, така че не виждам какъв е точно проблема със стоката
За пероснала- да, под всякаква критика е, просто не ми се иска да разказвам конкретно, но  са много зле

# 123
NEKOI MOJE LI DA MI KAJE KAKVI SA CENITE  V JUMBO???? Rolling Eyes

# 124
  • София
  • Мнения: 44 122
хаххахаха....

на кое цените....
разнообразни са Simple Smile

# 125
  • София
  • Мнения: 8 283
Ама разбира се, че може, а ти можеш ли да ми изброиш цените на всичко в МЕТРО (без "книжките" тях мога да си ги видя)

# 126
  • Мнения: 799
Миналата година купих количка от Джъмбо. При продажбата ми казаха да пазя бележката, ако се счупи в 6-месечен срок от покупката, щели да ми я сменят с нова. Количката се счупи 1 година по-късно. Направих се на неразбрала (все пак има Закон за защита на потребителите и регламентиранна рекламация в рамките на 2 години) и отидох в неделя (деня за рекламации) с касовата бележка и счупената количка. Служителката я разгледа, направи справка на компютъра дали има налични колички от същия модел, извини се, че няма, издаде ни ваучер на стойност цената на количката и ни прати в магазина да харесаме стоки на същата (или по-голяма) стойност, като си доплатим разликата (ако стойността е по-голяма). Взехме си друга количка, която отново е с 2 годишен срок за рекламации.  Peace

# 127
  • София
  • Мнения: 8 283
Браво, това е добра новина.

Общи условия

Активация на акаунт